Адвокат Іванющенка спростував заяву нардепа Лещенка про "виграш суду" і назвав її піар-акцією

Адвокат бізнесмена Юрія Іванющенко Юрій Колесніков спростував заяву народного депутата Сергія Лещенка про нібито перемогу останнього у Верховному суді, пишуть "Українські новини".

"16 травня 2018 року колегією суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду винесено ухвалу про скасування рішення Апеляційного суду м. Києва і направлення справи на новий судовий розгляд у суд апеляційної інстанції. Таким чином, ні про яке остаточне рішення не йдеться. Рішення судді Печерського районного суду м. Києва в законну силу не вступило", - йдеться в заяві юриста.

Крім того, вказує Колесніков, щодо Юрія Іванющенка "не було і немає жодних кримінальних проваджень за фактами причетності до діяльності "тітушок". За його словами, інформація про наявність таких проваджень, а також про причетність Іванющенка до діяльності "тітушок" раніше досліджувалася судами України в інших подібних справах і була визнана недостовірною.

Колесніков вважає виступ нардепа Лещенка "політичною піар-акцією, спрямованою на привернення уваги до себе як "борця з корупцією".

Нагадаємо, днями Лещенко у Верховній Раді заявив, що Верховний суд частково задовольнив позов нардепа з приводу його спору з Іванющенком.

Спір Лещенка проти Іванющенка тягнеться вже тривалий час. 30 листопада 2017 року Апеляційний суд міста Києва ухвалив рішення на користь Іванющенка і зобов'язав нардепа спростувати недостовірну інформацію про Юрія Іванющенка. Адвокати бізнесмена неодноразово викривали Лещенка у брехні. Зокрема інформацію про нібито причетність Іванющенка до злочинів під час подій Революції гідності було неодноразово спростована у судах, у тому числі в Європейському суді. "З нашого клієнта знято будь-які санкції в Європі, однак низка ЗМІ продовжує кампанію проти Юрія Іванющенка. Кожна неправдива згадка про нашого клієнта в пресі буде розцінюватися як провокація і доведена до суду з вимогою її спростування", - заявляє адвокат бізнесмена Юрій Колесніков.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Європейський суд загальної юрисдикції скасував введені проти Юрія Іванющенка санкції та зобов'язав ЄС сплатити йому всі судові витрати.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів