Адвокат Гриба заявляє, що в РФ українця заарештували заочно

Він додав, що не має нової інформації від Павла Гриба, тому що бачився з ним лише раз, утім, доступ до підзахисного в нього є

Російський адвокат Андрій Сабінін, який захищає утримуваного в Росії українця Павла Гриба, повідомив, що рішення про арешт хлопця до 17 жовтня було заочним. Про це він повідомив у коментарі "Радіо Свобода".

"Я такого не бачив. Але, судячи з інформації, цей арешт – заочний, до 17 жовтня... Він (Павло Гриб, – ред.) не може бути заарештований, тому що він перебуває в СІЗО. Заарештовували без нього. Він на момент ухвалення цього рішення, очевидно, нічого не знав. Перше, про що він дізнався, - це процедура, пов'язана з його затриманням. На руках у нього жодного документа немає", – сказав Сабінін.

Він додав, що не має нової інформації від Павла Гриба, тому що бачився з ним лише раз, втім, доступ до підзахисного в нього є.

Новини за темою: Україна закликала Раду Європи вжити заходів щодо звільнення Павла Гриба

"Доступ у мене до нього є. Наразі цієї проблеми вже немає, вона була, але її вже вирішено", – сказав Андрій Сабінін.

Адвокат зазначив, що поки не може документально відстежити, які дії слідчих у справі Павла Гриба було здійснено.

"Поки я не ознайомлюся з матеріалами справи та протоколом дій, про що я вже говорив слідчим, я сам цієї хронології знати не буду, а усно мені цього ніхто не скаже", – додав адвокат.

Раніше сьогодні російські ЗМІ повідомили про арешт Павла Гриба судом Краснодара на два місяці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...