93-я бригада "Холодний Яр" прийняла на озброєння нові всюдиходи

Їхні головні переваги - висока прохідність і можливість швидкого переміщення протитанкових комплексів в будь-яку точку абсолютного бездоріжжя

Всюдиходи UTV Facebook 93-ї бригади "Холодний Яр"

93 окрема механізована бригада "Холодний Яр" отримала на озброєння всюдиходи UTV для перевезення бойових модулів "Стугна". Про це йдеться в повідомленні бригади в соціальній мережі Facebook.

"UTV розшифровується як "Utility Task Vehicle". У перекладі - "авто для допоміжних потреб". Це двомісні всюдиходи, обладнані потужним кузовом. У них бійці бригади вирішили розмістити протитанкові комплекси", - сказано в повідомленні.

За словами одного з командирів 93-ї бригади, головна перевага UTV - це висока прохідність і можливість швидкого переміщення протитанкових комплексів в будь-яку точку абсолютного бездоріжжя. "Машина не боїться ні бруду, ні піску, ні складного рельєфу", - зазначив комбриг з позивним "Серафим".

Він додав, що бригада вже мала на озброєнні невеликі маневрені автомобілі - ТПК (транспортер переднього краю), на яких бійці перевозили протитанкову зброю. "А зараз цей морально застарілий транспорт ми замінюємо на більш сучасний", - констатував "Серафим".

Нагадаємо, що раніше Нацгвардія прийняла на озброєння американські протитанкові гранатомети RSRL-1.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів