"112 Україна" не спотворював інформацію про події в Ічні, - екс-спікер Генштабу ЗСУ

Телеканал "112 Україна" першим попросив прокоментувати ситуацію в Чернігівській області

112.ua

Телеканал "112 УКраїна" не спотворював інформацію про події на складах в Ічнянському районі Чернігівської області, а також не замовчував цю тему. Про це повідомив в ефірі телеканалу колишній начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ, військовий журналіст Владислав Селезньов.

Відзначимо, вчора Міноборони звинуватило в фейках телеканал "112 Україна", який, як і інші ЗМІ, висвітлив офіційну інформацію згідно сайту Державної служби надзвичайних ситуацій. Далі в медіа інформація ДержНС була спростована з посиланням на Міноборони.

"Ви для мене як друзі. Чимало років, майже 4,5 року, ми з вами співпрацюємо, починаючи ще з кримських подій, так само і з Богданом Сеником я проходив певний час службу в одному управлінні. Тому мені досить важко бути неупередженим, але я буду говорити фактами і мовою цифр. Перший дзвінок на мій телефон пролунав о 6:07 від телеканалу "112 Україна" з проханням прояснити ситуацію, що відбувається в Ічні, і відразу я перенаправив редактора на керівника управління зв'язків з громадськістю для того, щоб наші журналісти отримували перевірену офіційну інформацію. Після того був ще ряд дзвінків від центральних телеканалів нашої країни, і так само я орієнтував. Вчора було кілька телефонних дзвінків від гостьових редакторів телеканалу "112 Україна", тому вести мову однак, що якимось чином ваш ресурс замовчував тему або подавав неправдиву інформацію – я про це не можу сказати, адже бачив все, що відбувається в ефірі", - заявив Владислав Селезньов.

Новини за темою: Полторак поскаржився на те, що спікера Міноборони не допускали до ефіру телеканалів

Відзначимо, що напередодні ДержНС в 9:45 повідомила, на складах шостого арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба Чернігівській області знаходиться близько 88 тисяч тонн боєприпасів. Згодом Міноборони спростувало інформацію ДержНС, однак звинуватило у поширенні неправдивої інформації телеканал "112 Україна". Сама ДержНС не написала спростування, а видалила інформацію. Сьогодні міністр оборони Степан Полторак на засіданні Кабміну заявив, що на складах арсеналу Міністерства оборони біля Ічні в Чернігівській області на момент початку пожежі перебувало 69,5 тис. тонн боєприпасів

"112 Україна" в офіційній відповіді Міністерству оборони висловив сподівання, що ряд нападів проти телеканалу – всього лише прикрий збіг обставин, а не цілеспрямована кампанія з боку відомства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів