Закон про місцеві вибори: Як будемо обирати депутатів

Система обрання буде залежати від кількості виборців на території, а обчислити підсумкові відсотки - справа не з легких

Закон про місцеві вибори: Як будемо обирати депутатів
Місцевих депутатів обирати будемо по досить заплутаному закону Фото з відкритих джерел

Система обрання буде залежати від кількості виборців на території, а обчислити підсумкові відсотки - справа не з легких

Верховна Рада у вівторок, 14 липня, довго "розгойдувалася", але ввечері прийняла закон про місцеві вибори. Минула ніч у більшості політиків пішла на те, щоб осмислити, за якими правилами будуть формуватися місцеві ради. Система принципово нова і таїть у собі як багато позитивного, так і чимало ризиків. Найголовніше: чи розберуться у ній виборці?

Одна "галочка" для двох

Почнемо з кінця, тобто з бюлетеня для голосування. Прохідний бар'єр становить 5%. Суб'єктами виборчого процесу є партії. Передбачається, що буде єдиний бюлетень, у якому значаться назва партії й ім'я-прізвище кандидата. Все в одному рядку. Навпроти – місце для "галочки". До речі, що буде вказуватися першим: кандидат або партія, єдиної думки відразу після прийняття закону не було. Одні депутати говорили, що спочатку партія, потім кандидат, інші – навпаки. Голова профільного парламентського комітету Руслан Князевич, доповідаючи проект у сесійній залі, звернув увагу, що було побажання ЦВК – виділити назву партії жирним шрифтом. Що стосується черговості, він підкреслив: спочатку назва партії, потім – місцевої організації і (у дужках) прізвище першого кандидата, висунутого цією організацією у відповідному багатомандатному окрузі, потім тире – і прізвище кандидата, який балотується в територіальному виборчому окрузі (тобто у "частинці" території, від якої формується місцева рада). Інформації багато, зате вона вичерпна. Висловлюючись за партію, громадянин одночасно підтримує і зазначених кандидатів: по суті, першу особу і "свого" окружного претендента в депутати місцевої ради".

Новини за темою

Більш того, у законі з'явилися дві революційні норми, нові для українського виборчого законодавства: про гендерну рівність (не менше 30% представників однієї статі) та про механізм відкликання депутата місцевої ради.

Як бачимо, для громадян, які мають право голосу, народні депутати постаралися зробити все максимально просто і доступно.

Чого не скажеш про систему обрання та підрахунку кількості місць, які партія здобула в ході передвиборчої кампанії у даній місцевій раді. Тут починаються арифметичні страждання.

Нарізка округів під відсотки

Система обрання буде залежати від кількості виборців території, які формують шляхом голосування орган місцевого самоврядування. Для невеликих населених пунктів все просто і звично. Якщо це менше 90 тисяч осіб (сільські, селищні ради), вибори проходять за мажоритарною системою. Мери таких населених пунктів обираються за принципом "хто більше набере той і переміг".

Опитування

Чи вважаєте ви прийнятий парламентом у 2-му читанні закон про місцеві вибори кроком до чесних та прозорих виборів у жовтні?

Якщо місцева рада представляє територію з населенням більше 90 тисяч виборців, все набагато цікавіше. Тут і запроваджується принципово нова система. Як розповів у коментарі агентству 112.ua народний депутат (фракція партії "Блок Петра Порошенка"), член парламентського комітету з питань правової політики і правосуддя та один із співавторів законопроекту Вадим Денисенко, місто, селище, район і т. п. (територія) ділиться на округи. Кандидатів висувають партії. Однак, незважаючи на те, що кожен партійний кандидат висувається в певному окрузі даної території, він, у разі обрання, буде "не депутатом, прикріпленим до якоїсь території, не від Нивок чи Борщагівки, наприклад, а депутатом всього міста".

Ще цікавіше з мерами. У населених пунктах або від територій з кількістю виборців понад 90 тисяч осіб мери обираються в два тури. Правда, є можливість зібрати 50% голосів +1 і перемогти в один тур.

Як рахувати голоси

Ще складніша – система підрахунку голосів. Схоже, навіть не всі ті народні депутати, які брали активну участь у роботі над проектом закону про місцеві вибори, розібралися в ній. Деякі відверто відповідали, що добре б почитати закон в остаточному вигляді.

Новини за темою

"Дуже складна процедура підрахунку голосів, - нарікає народний депутат (фракція БПП) і заступник голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Віктор Чумак. – Її потрібно ретельно відпрацювати виборчим комісіям для того, щоб вони встигли навчитися це робити".

За словами лідера фракції партії "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка, процес підрахунку й остаточного розподілу мандатів виглядає так: "Якщо я, наприклад, буду балотуватися в своєму рідному Рівному кандидатом на одному з округів цього міста, наберу 80% голосів, то партія, яку я представляю, може набрати, скажімо, 100 тисяч голосів (на всій території, - авт.). У неї, відповідно, буде квота на 20 представників в облраді (за умови подолання 5% бар'єру, - авт.). Якщо я взяв 80% голосів, я можу бути першим, а після мене ті, хто набрав 78%, 75%, 69% і так далі". Таким чином, люди дають партії певну кількість мандатів, і навіть бачать – кому саме вони їх дають конкретно, і вони, а не партійні керівники, вирішують, у якому порядку кандидати стануть депутатами.

Перемагає той, хто взяв більше голосів від кількості виборців, які прийшли на дільницю, а не внесених у виборчі списки, уточнив важливий момент Вадим Денисенко.

Камені спотикання

Складність нової виборчої системи таїть у собі як запобіжники від корупції, так і ризики. Можливо, саме тому ще до третьої години після полудня у вівторок, 14 липня, у парламенті не було повної ясності, є голоси для ухвалення закону про місцеві вибори. Джерело в парламентському комітеті з питань правової політики і правосуддя не під запис дало зрозуміти, що одна з фракцій коаліції і компактна група у найчисельнішій фракції більшості не підтримають документ. Такий розвиток подій загрожував блокадою трибуни, короткочасною, для демонстрації своєї позиції, уточнило джерело. Тим не менше, закон був прийнятий без особливої штовханини.

Новини за темою

Як натякнув Юрій Луценко, каменем спотикання стала норма про обмеження участі у місцевих виборах для партій, зареєстрованих недавно. "У законі вже є серйозне обмеження – 5% бар'єр, більше і не треба. Це демократичні вибори, у них повинні брати участь всі бажаючі, - зазначив він у ході спілкування з журналістами відразу після голосування. – Я розумію, про що мова. Колеги, які поменше хотіли поставити бар'єр перед тими, хто ще менше їх. УКРОП підняв скандал, а я, як людина, яка обрала ПЕТРушку, не міг не пожаліти УКРОП", - пожартував він.

Ще один спірний момент – про вибори мерів у два тури у великих містах – швидше за все, залишився тільки тому, що винайдений обхідний маневр. Так, у кулуарах глухо висловлювалися думки, що, не виключено, що вибори в Києві або перенесуть, або Віталій Кличко сподівається перемогти в один тур. Але офіційно цей момент старанно обходили стороною, аж до "не читав".

Кому вигідний закон

Юрій Луценко переконаний, що у виграші всі без винятку політичні сили: "Закон об'єктивний для всіх, всі можуть взяти участь у виборах".

Тим не менш, Віктор Чумак вважає, що складно передбачити, як будуть працювати люди, висунуті в округах, і на кого зроблять ставку партії: на розкручених політиків або на людей, що мають достатній фінансовий та адміністративний ресурс. "Закон у тестовому режимі покаже, у якому напрямку хочуть розвиватися наші політичні партії: у бік політики чи бізнесу", - зазначив він. Тому, на думку парламентарія, сьогодні важко визначити, кому вигідна нова виборча система на місцевих виборах.

Вадим Денисенко вважає, що закон вдалий для системних партій, які мають сильних лідерів на конкретній території, і у той же час документ "суттєво ускладнює життя партіям-одноденкам і партіям-клонам". Однак "одноденки" можуть і проскочити, і це європейська практика. Доля депутатів-мажоритарників, вважає експерт, буде залежати від конкретної людини: хтось буде домовлятися, за кимось полюватимуть, хтось спробує створити свій проект.

Закон про місцеві вибори: Як будемо обирати депутатів
Місцевих депутатів обирати будемо по досить заплутаному закону Фото з відкритих джерел

Система обрання буде залежати від кількості виборців на території, а обчислити підсумкові відсотки - справа не з легких

Кампанія буде жорсткою, навіть войовничою. Такий висновок можна зробити, виходячи зі слів Юрія Луценка. "Ми будемо перемагати "регіоналів", - пообіцяв він, наголосивши у цьому зв'язку, як важливо отримати депутатів у місцевих радах у східних областях.

Густе просіювання

Тим не менш, ризики можна прорахувати. Дрібні партії, які не мають розгалуженої мережі місцевих осередків (або якщо ця мережа – фікція), змушені будуть гарячково шукати відомих кандидатів. Як аргументи балотуватися вони напевно запропонують не лише ідейну платформу. У результаті, ерзац-політструктура, утрамбувавши список харизматичними персонами (партія може висувати позапартійного), має шанси пройти до місцевої ради, слабо розбираючись у проблемі даної території. У великих партій, які, в більшості своїй, лідерського типу, відомих кандидатів також може виявитися менше бажаного.

Механізм відкликання депутатів, хоча і є революційним для нашого законодавства, прописаний, за словами Юрія Луценка, пунктирно. Тому він вимагає внесення поправок в інші документи. Що вийде в підсумку, сказати складно.

Проте головний ризик – текст самого закону в цілому. Його прийняли без обговорення з понад 1500 поправок, з уточненнями, озвученими в залі для стенограми. І кінцевий "продукт праці" можна буде прочитати лише через кілька днів, після ретельного техніко-юридичного доопрацювання. Юрій Луценко прогнозує, що до кінця поточного тижня доопрацьований текст закону буде відправлений на підпис президенту, а на наступному – підписаний главою держави. Отже, і всім парламентським управлінням, від яких очікуються висновки, також доведеться працювати в авральному режимі, що навряд чи позитивно позначиться на якості їхньої роботи. Які там будуть новації, на даний момент складно сказати. Й, оскільки головне часто таїться у дрібних деталях, про це стане відомо вже по ходу виборів.

Запасні варіанти

Які ще і не починалися. Для цього Верховна Рада має прийняти відповідну постанову з датою голосування. Депутатам варто поквапитися, оскільки потрібно прийняти документ до кінця поточного тижня. "Ми, як студенти, залишаємо все на останні дні", - жартує Юрій Луценко. Саме відсутність проекту постанови породила кулуарні чутки про те, що місцеві вибори або взагалі не будуть призначені, або пройдуть за старим законом. Хоча сенс у таких викрутасах не проглядається, гіпотетично, можливість є.

Новини за темою

На деяких територіях країни місцеві вибори не відбудуться. На яких саме – саме і буде визначено у вищевказаній постанові, але Юрій Луценко висловив думку, що йдеться про Крим, частини Донецької і Луганської областей, про місто Маріуполь та інші населені пункти, у тому числі, звільнені українськими військами. Якщо з Кримом зрозуміло – окупована територія, то інші не будуть охоплені виборами з тієї причини, що там не гарантується безпека виборців і проведення виборів у відповідності з демократичними стандартами. "Вибори там, напевно, повинні відбутися тоді, коли буде завершена АТО і ліквідовані ВЦА, - зазначив він, - і запущений механізм виборів. Закон дає саме таке спрямування дій".

Лілія Брудницька, спеціально для 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>