Забрати все: "Слуга народу" не хоче ділитися парламентськими комітетами

Забрати все: "Слуга народу" не хоче ділитися парламентськими комітетами
Слуга народу

Наталія Лебідь

Журналіст

Чотири парламентські комітети з "контрольними функціями", а саме: бюджетний, регламентний, комітет зі свободи слова та боротьби з корупцією, традиційно вважають такими, які коаліція великодушно віддає опозиції. Але традиція – це не імператив, і тим паче не закон. Тому довкола опозиційної "долі" завжди точиться боротьба. Так було, наприклад, й у парламенті позаминулого скликання, обраному у 2012-му. Нині деякі депутати з-поміж тих, які пройшли до Ради за списками Тимошенко або Порошенка, мають відчути дежавю. Вони знову перебувають у статусі опозиції і знову мають відстоювати свій інтерес. Адже у Зеленського головування в комітетах вже розподілили між своїми.

Новини за темою

Комітетів.net

Це не жарт на кшталт звільнення Андрія Богдана, а достеменний факт: фракція "Слуга народу" претендуватиме у Верховній Раді на більшість парламентських комітетів. У "Слузі" вже накидали список потенційних голів, який ми наведемо нижче. А поки що – необхідне роз’яснення. Скільки в Раді буде комітетів, вирішує кожне окреме скликання.

Найменша їх кількість була в парламентах "номер два і номер три" – 23. Найбільша кількість – у VII скликанні – 29. Нинішній парламент має сам дати собі раду з цифрами. У списку, наведеному нижче, згадано 20 комітетів із можливих 25-29 (якщо тільки їх кількість радикально не скоротять, бо, судячи з усього, саме до цього і йде).

Отже, згідно з попередніми розкладами, комітет податкової, митної та фінансової політики ("Слуга народу" пропонує об’єднати 2 комітети – податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності – в один) може очолити Данило Гетманцев.

Комітет з питань економічної політики – Дмитро Наталуха.

Комітет з питань бюджету – Юрій Арістов.

Гуманітарний та інформаційний комітет – Олександр Ткаченко.

Комітет з питань науки та освіти – Сергій Бабак.

Комітет з цифровізації та IT – Михайло Крячко.

Комітет з питань правової політики і правосуддя – Ірина Венедиктова.

Комітет з аграрної політики та земельних відносин – Микола Сольський.

Комітет з питань запобігання та протидії корупції – Анастасія Красносільська.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – Денис Монастирський.

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу – Андрій Герус.

Комітет з питань інфраструктури – Владислав Криклій.

Комітет держбудівництва, місцевого самоврядування – Андрій Клочко.

Комітет з питань національної безпеки й оборони – Олександр Завітневич.

Комітет з питань охорони здоров’я – Михайло Радуцький.

Комітет з питань екологічної політики – Олег Бондаренко.

Комітет з питань регламенту та організації роботи ВРУ – Сергій Кальченко.

Комітет з питань закордонних справ – Богдан Яременко.

Комітет з питань європейської інтеграції – Марія Мезенцева.

Комітет з питань соцполітики – Галина Третьякова.

Звісно, якщо хтось із вищезгаданих осіб піде на роботу в уряд (наприклад, Михайло Радуцький, якого в "Слузі" бачать міністром охорони здоров’я), то тоді конфігурація зміниться. Але й в цьому випадку на головування в комітеті може претендувати хтось із "Слуги", просто замість одного прізвища поставлять інше.

Новини за темою

Втім, дещо дістанеться й опозиції. "Ми запропонували лише 20 комітетів, а ще два комітети пропонуємо очолити опозиції. Зокрема, комітет зі свободи слова. На нашу думку, це є дуже демократичним кроком, адже опозиція теж має мати голос. І другий комітет займатиметься правами меншин", – заявляє в ефірі "24 каналу" депутатка від "СН" Галина Третьякова.

"Показово, що партія влади не захотіла брати собі комітет з прав людини. Він непопулярний, бо на ньому не заробиш", – коментує для 112.ua заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко. Показовим є й інше: спікером Верховної Ради України може стати голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, а на посаду віце-спікера просувають Руслана Стефанчука. Опозиції, таким чином, дістанеться крісло другого віце-спікера плюс двійко-трійко комітетів, якими не зацікавилися в президентській партії.

"Це попередня заявка "Слуги" на комітети, тож цілком ймовірно, що в процесі торгів їх буде перерозподілено, але це й достатньо серйозна претензія на нав’язування своєї волі іншим фракціям. Здивувало те, що крім комітетів "Слуга народу" претендує на два місця в президії! Такого взагалі не було жодного разу. Не може одна партія повністю узурпувати президію", – переконаний Петренко. Втім, у Зеленського, вочевидь, вважають інакше.

Що говорить закон?

А закон з цього приводу якраз мовчить. Власне, в законі "Про комітети Верховної Ради", ухваленому ще в 1995 році, алгоритм розподілення заповітних портфелів відсутній взагалі. Є, щоправда, інший акт, який регулює цю проблему, – закон "Про регламент". Відповідно до ч. 4 ст. 81 цього закону, квоти розподілу посад голів комітетів, перших заступників, заступників голів, секретарів та членів комітетів визначаються пропорційно від кількісного складу депутатських фракцій до фактичної кількості народних депутатів у порядку, встановленому Верховною Радою.

Простіше кажучи, що більше фракція, то на більшу кількість посад вона може претендувати. Але як щодо протипоставлення "коаліція – опозиція"? У тому-то й біда для останньої, що її інтересів законодавчо не враховано. "У попередніх скликаннях були пропозиції законодавчо врегулювати статус парламентської опозиції. Але в нас закони пишуться під конкретну ситуацію, а не для того щоб слугувати базисом для роботи. Зеленському від Януковича дістався у спадок такий закон про регламент, який дозволяє "Слузі народу" діяти як монобільшість і не ділитися комітетами з іншими", – констатує Богдан Петренко.

Справедливості заради зазначимо, що "Слуга народу" – не перша політична сила, яка порушує "джентльменську угоду" про участь опозиції в парламентському житті. "Якщо я не помиляюся, бюджетний комітет опозиції віддали востаннє у 2002 році, коли його керівником був Порошенко Петро Олексійович. Після цього вже ніхто нікому не віддавав бюджетний комітет, і ця Рада точно бюджетний комітет не віддасть, як і будь-які фінансові комітети", – прогнозує в ефірі телеканалу ZIK депутат від БПП Олексій Мушак.

"У нас немає закону про опозицію. Коли ти не при владі, ти про нього багато розповідаєш, але тільки-но  стаєш владою, то одразу перекриваєш опозиції кисень. Дуже добре пам’ятаю, як чинний міністр юстиції Павло Петренко, будучи ще опозиціонером та членом "Батьківщини", розповідав, як жахливо поводяться "донецькі" абощо, але, прийшовши до влади, він сам аналогічно і повівся", – коментує для нашого видання керівник центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов.

"У "Слузі народу" багато говорили про повернення до європейських традицій парламентаризму. Але й ті, хто прийшов до влади після Майдану, так само дуже красиво розповідали про демократію та про європейські норми, але пізніше вони позбавили опозицію будь-яких прав та можливостей впливу на процеси. Бо слова це слова, а Realpolitik є Realpolitik. Найпевніше, опозиції запропонують комітет з питань свободи слова абощо, але ключові комітети залишаться у "Слуги", – додає експерт.

Мовчання – знак згоди?

А Богдан Петренко тим часом дивується, що не чути протестів з боку "ображених" фракцій. "Дивує, що різкі заяви не прозвучали одразу. Можливо, кожна з чотирьох опозиційних фракцій очікувала, що замість неї це зробить хтось інший. Але думаю, що невдовзі хтось озвучить власні заявки на комітети", – говорить він.

Петренко нагадує: парламент – це не уряд. Те, що "Слуга народу" забирає собі усі міністерські портфелі, неприємно для інших фракцій, але принаймні очікувано. Зрештою команда, яка анонсує докорінні зміни, має бути монолітною та не робити реверансів перед іншими політичними силами, якщо такі реверанси, на її переконання, тільки зашкодять справі. Зовсім інша справа – робота у Верховній Раді, де має діяти квотний принцип.

Досі цього принципу так чи інакше, але дотримувалися. Але "якщо партія Зеленського проігнорує квотний принцип, то далі зіштовхнеться з величезним несприйняттям своєї політики, і замість того щоб залучити "молодших партнерів" до вирішення спільних питань, вони отримають жорстку опозицію в особі одразу чотирьох фракцій, жодна з яких не підтримає ініціативи Зеленського. Тобто на кожен голос "за" ми отримаємо чотири голоси "проти", – попереджає Петренко.

Політолог Антон Кучухідзе припускає, що "Слуга народу" може нажити собі ворогів в особі колег, але президентська сила має резерв у вигляді позафракційних мажоритарників. "Не забувайте про те, що в них ще є самовисуванці, на яких можновладці завжди мають можливість тиснути. Тому якщо спільна робота з іншими фракціями не піде, є ще осіб із 60 самовисуванців (точне число – 56 – авт.), з якими "Слуга народу" й буде впритул працювати та ситуативно домовлятися, щоб отримати голоси".

До того ж, додає Кучухідзе, "велике питання в тому, кого вважати опозицією. Я би "Батьківщину" та "Голос" до опозиції поки би не зараховував. Тому, щоб спрогнозувати, чим все це завершиться для Ради, треба дочекатися від них самоідентифікації та перших заяв з цього приводу. Ну і якщо "Слуга народу" справді піде шляхом змін, то тоді на стиль поводження президентської політсили з опозицією всі просто заплющать очі. А от якщо їхня робота виявиться провальною, то тоді критики буде справді дуже багато, і порушення регламенту їм нагадають неодноразово". 

Але це буде згодом, а зараз "мало хто зможе завадити "Слузі народу" в реалізації їхніх цілей. Я, наприклад, не бачу, як це можна було би зробити, навіть незважаючи на певні норми в регламенті Верховної Ради і на те, що є рекомендації Ради Європи стосовно того, які парламентські комітети мають відходити опозиції", – говорить Кучухідзе.

"Слуга народу", дійсно, навряд чи зважатиме на рекомендації Ради Європи. Принаймні в тому, що стосується організації парламентського життя. Ейфорія від перемоги на парламентських виборах ще триває, але свято волевиявлення вже завершилося, і на президентську фракцію чекають суворі будні в стінах ВР. Якими вони будуть – покаже час.

Наталія Лебідь

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>