Интерфакс

Росія визначилася з вибором конкурсантки, яка представлятиме країну на конкурсі "Євробачення-2017". Як повідомив російський "Перший канал" в Київ приїде Юлія Самойлова. Вона виконуватиме пісню про кохання "Flame Is Burning". Співачка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку. Дівчина вчилася тільки п'ять класів в середній школі, була співачкою в Ухтинському ресторані, а також стала переможницею на багатьох російських конкурсах.

Юлія Самойлова народилася 7 квітня 1989 року в місті Ухта (Республіка Комі). Першу групу інвалідності вона отримала в ранньому дитинстві, після невдало зробленого щеплення від поліомієліту. З того часу дівчина пересувається на інвалідному візку.

Перший виступ, про який часто розповідає співачка, стався в чотирирічному віці на новорічному ранку. Була обрана пісня Тетяни Буланової "Не плач", яка вразила і дітлахів і Діда Мороза. Надихаючим призом стала найбільша лялька. Другий значущий виступ був на благодійному концерті, де Юлія виконала "Маленьку країну".

З відкритих джерел

У 10 років Самойлова вперше виступила на благодійному концерті з піснею "Маленька країна" Ігоря Ніколаєва, після чого була запрошена займатися музикою в місцевий Палац піонерів.

У 15 років вона почала вчитися музиці в міському Будинку культури. Була учасником регіональних музичних конкурсів. Співачка закінчила п'ять класів середньої школи, потім була переведена на домашнє навчання. Навчалася в Ухтинській філії Сучасної гуманітарної академії за спеціальністю "психолог", однак навчання не завершила.

Тріумфальне сходження по сходинках російських конкурсів Самойлової почалося в 2002 році. Тоді вона зайняла перше місце в регіональному конкурсі "Срібне копитце - 2002" (номінація до 13 років) у місті Інта, Республіка Комі. У 2003 році стала лауреатом Всеросійського фестивалю "На крилах мрії" (Москва). В тому ж році зайняла друге місце на конкурсі "Срібне копитце - 2003" (номінація - від 14 до 18 років).

У 2005 році Самойлова завоювала перше місце і приз глядацьких симпатій у відкритому міжрегіональному конкурсі "Весняна капель" в місті Муромі Володимирської області, друге місце у Всеросійському конкурсі "Шлягер - 2005" в Єкатеринбурзі. За рік стала лауреатом Міжнародного конкурсу "Фестиваль роза вітрів" в Хургаді (Єгипет).

Нетривалий час Юлія Самойлова працювала співачкою в одному з ресторанів Ухти.

З відкритих джерел

У 2008 році дівчина заснувала рок-групу "TeeraNova", з якою співпрацювала до 2010 року. Після розпаду групи переїхала в Санкт-Петербург. Там вона намагалася вступити в Санкт-Петербурзький державний університет на спеціальність "спеціаліст по рекламі і зв'язкам з громадськістю". Проте, зробити це не вдалося. Повернувшись в Ухту, Самойлова відкрила рекламне агентство. У 2012-2013 роках брала участь у конкурсі "Нова Ухта", за підсумками якого завоювала Гран-прі.

Загальноросійську популярність Юлія Самойлова отримала в 2013 році після участі у третьому сезоні проекту "Фактор А" на каналі "Росія 1". Вона зайняла друге місце в конкурсі і була відзначена премією Алли Пугачової "Золота зірка Алли".

В листопаді 2013 році співачка стала володаркою "V національної премії імені Олени Мухіної" в номінації "Нескорена нота" (премія заснована Паралімпійським комітетом Росії).

У 2014 році Самойлова брала участь в Урочистій церемонії відкриття Зимових Паралімпійських ігор 2014 року в Сочі, під час якої виконала пісню "Разом".

Співачка заміжня. Її чоловік Олексій Таран, музикант, адміністратор співачки. З чоловіком вони познайомилися в інтернеті. Йому було 18 років, а Юлія була старша на два роки. В інтерв'ю Самойлова зізнавалася, що спочатку сприймала Олексія тільки, як друга, але з часом йому вдалося завоювати її серце.

Прес-служба Юлії Самойлової повідомила, що поїздка на Євробачення була мрією Юлії і вона вела переговори про це з Першим каналом з 2014 року. Також, повідомляється, що вона сподівається гідно представити Росію в Україні.

Новини за темою: O.Torvald: Що потрібно знати про представника України на Євробаченні-2017