Все, що потрібно знати про спалах ботулізму в Україні

Українські лікарні не забезпечені сироваткою від ботулізму, а без неї вірогідність смертельного результату зростає в кілька разів

Все, що потрібно знати про спалах ботулізму в Україні
Лікарняна палата З відкритих джерел

Олена Голубєва

Журналіст, 112.ua

Українські лікарні не забезпечені сироваткою від ботулізму, а без неї вірогідність смертельного результату зростає в кілька разів

За даними МОЗ в Україні за 3 місяці було зареєстровано 62 випадки захворювання на ботулізм, 9 з них закінчилися смертю пацієнтів. І якщо в колишні роки причиною захворювання найчастіше ставали продукти домашнього приготування, останнім часом почастішали випадки виникнення захворювання після вживання товарів промислового виробництва, придбані в цілком легальних супермаркетах. Особливість нинішнього спалаху і в тому, що українські лікарні не забезпечені сироваткою від ботулізму, а без неї вірогідність смертельного результату зростає в кілька разів.

В інфекційному відділенні лікарні Подільського району в Києві від ботулізму помер 41-лений чоловік. Він купив в'ялену рибу, в черевці якої було багато ікри – чоловік їв сам і намагався пригостити ласощами вагітну дружину. Вона розсудливо відмовилася. Про те, що риба заражена ботулотоксином, одним з самих страшних біологічних отрут (у 325 тисяч разів сильнішою навіть від отрути гримучої змії) ,подружжя дізналися лише через кілька годин. Чоловіка привезли до лікарні з ураженнями легенів і дихальними розладами. Врятувати його життя не вдалося.

За даними Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) за останні 3 місяці в Україні вже зареєстровано 62 випадки захворювання на ботулізм, 9 з них для пацієнтів закінчилися смертю. Це катастрофічно багато, зазначила заступник міністра охорони здоров'я Оксана Сивак.

"Торік сумарно випадків було більше, але в нинішньому році, адже рибний сезон тільки розпочався 10 червня. А сталося вже більше половини з торішнього числа випадків", - говорить доктор медичних наук, завідувачка кафедри інфекційних хвороб, головний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська. За даними МОЗ, в минулому році було зафіксовано 105 випадків захворювання на ботулізм, смертю закінчилися 12 випадків.

За словами Сивак, випадки смертей від ботулізму, які відбулися в нинішньому році в Києві, Полтавській, Сумській, а також один з трьох випадків в Черкаській області були пов'язані з вживанням в'яленої риби промислового виробництва. В інших випадках люди загинули після вживання в'яленої риби домашнього виробництва, також, домашньої тушонки (Черкаська обл.) і солоно-копченої риби (Одеська область).

За даними Держспоживслужби, чоловік, який помер від ботулізму в Києві, а також троє інших хворих повідомили, що вживали рибну продукцію ФОП Меркулов А. В., постачальник ТОВ "Чудо-Юдо" (Кіровоградська обл), яку вони придбали в магазині торговельної мережі. З вживанням цієї продукції пов'язували своє захворювання і два хворих з Вінницької обл, один з Київської і ще один з Херсонської обл.

П'ять хворих тільки за останній тиждень в Запоріжжі і області також їли в'ялену рибу, придбану в торговельній мережі. В ході епідеміологічного розслідування чотирьох випадків захворювання на ботулізм серед жителів Запоріжжя, з'ясувалося, що вони вживали рибу, придбану в кіоску "Пивасик" ФОП Чертоляс С. В. (виробник ПВТП "Гольфстрім" село Знаменівка, Новомосковського району Дніпропетровської області). В ході епідеміологічного розслідування випадку захворювання ботулізмом хворої з міста Дніпрорудне (Запорізька область) було встановлено, що рибну продукцію вона придбала на місцевому ринку в торгових павільйонах ФОП "Гальцева Н. Р." та ФОП "Городничий Ц. Р.", повідомили в прес-службі Держспоживслужби.

Новини за темою

Дійсно насторожує, що останнім часом причиною ботулізму стають продукти промислового виробництва, - зазначила заступник міністра МОЗ Оксана Сивак: "Це свідчить про те, що система перевірок не працює". "У чому особливість цих останніх спалахів – те, що вони пов'язані з продуктами, купленими в магазинах. Це неприпустимо! Раніше ботулізм був пов'язаний тільки з домашніми, а не промислового виготовлення продуктами, як зараз", - погоджується Ольга Голубовська. Вона уточнила, що зафіксовані у попередні роки випадки захворювання на ботулізм були пов'язані з вживанням домашніх паштетів, ковбас, консервованих грибів.

Поширення захворювань може бути пов'язано з тим, що багато підприємці відчули безконтрольність, у зв'язку з обмеженням можливостей проводити перевірки, не заперечують і в Держспоживслужбі.

"Відповідно до Закону України "Про засади державного контролю у сфері господарської діяльності" на законодавчому рівні закріплено вимогу попереджати об'єкт господарювання про планову перевірку за 10 діб. Крім того, кількість планових перевірок після прийняття постанови Кабміну від 30.11.2011 №1405 значно скоротилася", поскаржилися в Держспоживслужбі: "Якщо раніше частина об'єктів перевірялася щорічно, то тепер один раз в 3-5 років. Мораторій на проведення перевірок у поточному році взагалі не дозволяє своєчасно проводити необхідні обстеження та протиепідемічні заходи на об'єктах".

За словами Ольги Голубовської, найчастіше ботулотоксин в рибі є наслідком недотримання технології приготування. Збудник ботулізму паличка клостридія може перебувати де завгодно (на поверхні меблів, на шкірі рук, в кишечнику або в роті у здорових людей), але скрізь де є кисень, вона існує у вигляді спор і не виділяє токсин. І тільки коли клостридія потрапляє в анаеробні умови (без кисню) спора проростає, набуває вегетативної форми і саме вона починає виділяти токсин. Якби кисень не служив стримуючим чинником цього явища, клостридія могла би просто знищити людство на планеті.

Якщо риба залежується і її потрошать не відразу, в її тілі створюються анаеробні умови, ботулотоксин всмоктується в товщу. І тоді він у ній зберігається, навіть якщо рибу потім все ж випатрали, пояснює Голубовська. "Токсин, який є за своєю природою білком, руйнується при дії високої температури. Але це треба кип'ятити 10-15 хвилин, не менше. Якщо під час процесу в'ялення або копчення риби температура не досягає 100 градусів, то токсин там не знищується", - пояснює вона.

Також, за словами інфекціоніста, всупереч розхожій думці, сіль на бутолотоксин не впливає: "Скільки б солі не сипали, навіть якщо досягти концентрацію понад 50%, вона діє тільки на сам збудник, а не на ботулотоксин, якщо він вже є в м'ясі риби".

Новини за темою

В якості ще однієї причини поширення ботулізму експерти відзначають і зниження рівня добробуту людей. "Коли падає життєвий рівень населення, люди відразу переходять на домашні консервації, особливо в селах", - сказала Ольга Голубовська. За її словами, з аналогічної причини масштабні спалахи ботулізму фіксувалися в 90-ті роки.

Рятівної сироватки в лікарнях немає

Ще одна особливість нинішнього спалаху ботулізму те, що вона відбувається на тлі відсутності в українських лікарнях рятівної сироватки.

"Відомий факт, що в Україні немає ні протибутулістичної, ні протидифтерійної сироватки, великі проблеми з протиправцевою сироваткою. Це імунобіологічні препарати, які ми купували у Росії і зараз не купуємо. В Європі їх купити практично неможливо, тому що в Європі їх дуже мало виробляється і вони дуже дорогі. Нам треба шукати інших виробників, можливо, в Китаї, Індії", - говорить Ольга Голубовська.

"З сироваткою суперпроблема, тому що, як ви знаєте, ми можемо використовувати тільки зареєстровані препарати. Сьогодні жодного зареєстрованого препарату немає. Закінчилася реєстрація російської сироватки в 2014 році. Всі наші переговори з виробниками успіху не мали, тому що їм фінансово невигідно. Там обмежений строк зберігання, сироватка потребує спеціальних умов зберігання, тому це одна з причин, по якій виробники та аптеки не хочуть її купувати", - пояснила заступник міністра охорони здоров'я Оксана Сивак.

Співробітниця МОЗ не повідомила, наскільки забезпечені сироваткою лікарні в регіонах. "Я зараз вам не скажу відсоток забезпеченості сироваткою, тому що в деяких регіонах вона купувалася за рахунок місцевих бюджетів і такої інформації у мене точно немає", - сказала вона 112.ua.

Про проблему з сиворатками заявляла головний позаштатний лікар-інфекціоніст Запорізької ОДА Ірина Іванова. Про її відсутність в лікарнях повідомляють і більшість регіональних ЗМІ.

Новини за темою

В той же час, альтернативи лікування ботулізму сироваткою немає. "Найбільш ефективне лікування це, звичайно ж, сироватка і чим вона раніше вводиться, тим краще. Щоправда, ми розуміємо цю проблему і ми над нею працюємо", - каже Оксана Сивак. Вона розповіла, що у МОЗ є домовленість з Червоним Хрестом і з ПРОООН на поставку сироватки проти ботулізму у вигляді гуманітарної допомоги.

"Доз просимо якомога більше, враховуючи, що у нас є вже 62 випадки, потрібно кілька сотень доз", - сказала Сивак, відмовившись спрогнозувати, коли саме гуманітарна допомога з сироваткою може прибути в Україну.

За словами Голубовської, при ботулізмі застосовують і лікування за допомогою барокамери (в Києві є в Олександрівській лікарні). "Вона дійсно дуже добре впливає на поліпшення самопочуття пацієнтів, але не замінює сироватку", - сказала інфекціоніст.

Зараз у більшості українських лікарень, родичам хворих на ботулізм лікарі пропонують придбати сироватку за власні кошти. "На чорному ринку продаються сироватки здебільшого російського виробництва, але це в більшості випадків контрабанда, по суті справи нелегальне ввезення. В принципі є сироватка і за 1,5 тис. грн, польська – 17 тис. грн коштує", - пояснює Ольга Голубовська. Вона зазначає, що полівалентна сиворатка коштує дорожче (діюча відразу на кілька типів збудників, що викликають ботулізм): "У нас в одній з областей України в минулому році молодий чоловік заплатив 160 тис. грн за лікування із застосуванням сироватки".

Новини за темою

"По суті справи це неправильна ситуація для країни, тому що імінубіологічний препарат повинен зберігатися належним чином. Доктори беруть на себе відповідальність, вводячи сироватку невідомого походження. Враховуючи, що зараз в суспільстві нагнітаються настрої проти лікарів - якщо станеться якийсь несприятливий результат у хворого... Адже людина може загинути від введення сироватки. Такі випадки рідкісні, але сироватка – це імінубіологічний препарат, вона дає іноді дуже важкі алергічні реакції, аж до смертельного результату", - говорить Голубовська.

Вона також вказує, що в стаціонар потрапляють люди, у яких вже дуже серйозні клінічні прояви захворювання: "Як тільки встановлено діагноз, людина в ту ж хвилину повинна отримати сироватку. А якщо родичі бігають, шукають цю сироватку кілька годин, природно, що ризик важкого перебігу захворювання ускладнюється. Якщо взагалі не ввести сироватку, ризик смертельного результату зростає в кілька разів".

Олена Голубєва

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>