Щоденник Олімпіади-2018: День восьмий

Результати, переможці, невдахи, герої і події кожного змагального дня Олімпіади у Пхьончхані

Щоденник Олімпіади-2018: День восьмий
112.ua

Результати, переможці, невдахи, герої і події кожного змагального дня Олімпіади у Пхьончхані

П'ятниця. Біатлоністи відпочивають, однак змагальна програма, як і раніше, насичена подіями.

Сьогоднішній день запам'ятався приємним проривом молодого українського скелетоніста Владислава Гераскевича, провалом українського фігуриста Ярослава Паніота і абсолютно дикою ситуацією, в яку потрапила українська біатлоністка Юлія Джима (про що детальніше ви можете прочитати тут).

Україна без медалей. Шанси на першу будуть завтра, а поки що розглянемо ближче підсумки чергового змагального дня на Іграх у Південній Кореї.

Результати

Скелетонист Владислав Гераскевич НОК

Збірна України

- 19-річний скелетонист Владислав Гераскевич показав найкращий результат серед усіх представників збірної України на цій Олімпіаді. Він зумів пробитися до фінального заїзду, де за підсумками всіх спроб посів 12-те місце. Що, втім, є дуже непоганим результатом для перспективного спортсмена і дебютанта Олімпійських ігор. Золото – у корейця Юн Сунгбіна, срібло – у Нікіти Трегубова (ОСР), бронза – у британця Дома Парсонса.

- Фігурист Ярослав Паніот в короткій програмі виступив просто жахливо. Він не зміг впоратися з жодним стрибковим елементом, і зрештою посів 30-те місце з 30-ти учасників.

- Лижники Олексій Красовський та Андрій Орлик зайняли 84-те і 86-те місця відповідно в гонці вільним стилем на 15 км. Переможцем став Даріо Колонья зі Швейцарії, срібло – у Сімена Крюгера з Норвегії, бронза – у Дениса Спіцова (ОСР).

Інші

- У гірськолижному спорті розіграно комплекти нагород у чоловіків в супергіганті та у жінок в слаломі. У чоловіків золото виграв австрієць Маттіас Маєр, срібло – у швейцарця Беата Феуза, бронза – у норвежця Кьєтіля Ярнсруда. У жінок переможницею стала Фріда Хансдоттір зі Швеції, срібло – у Венді Холденер зі Швейцарії, бронза – у Катаріни Галлхубер з Австрії.

- В керлінгу жінки зіграли чергові матчі робін-раунду. Підсумок:

Італія – Данія – 4:6

Норвегія – Південна Корея – 7:5

Швеція – США – 10:4

Данія – Канада – 9:8

Південна Корея – Швейцарія – 7:5

Швеція – ОСР – 5:4

Японія – Швейцарія – 5:6

Швеція – Велика Британія – 8:6

Данія – США – 5:9

Канада – Південна Корея – 7:6

- У фристайлі розіграно комплект медалей серед жінок в акробатиці. Золото – у представниці Білорусі Ганни Гуськової. Друге і третє місце у китаянок Чжан Синь і Фанью Конг відповідно.

- У хокеї зіграні чергові матчі чоловічого турніру. Підсумок: США – Словаччина – 2:1, ОСР – Словенія – 8:2, Фінляндія – Норвегія – 5:1, Швеція – Німеччина – 1:0.

- В сноубордингу розіграно комплект медалей в сноуборд-кросі. Золото – в італійки Мікаели Мойоли, срібло – у француженки Джулії Мабіло, бронза – у чешки Єви Самкової.

- У ковзанярському спорті розіграно комплект медалей серед жінок в забігу на 5 тисяч метрів. Перемогла представниця Нідерландів Есмі Віссер, срібло у Мартіни Саблікової з Чехії, бронза – у Наталії Вороніної (ОСР).

Такими були підсумки цього дня. Не забувайте поглядати на загальний медальний залік Олімпіади у Пхьончхані.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів