Щоденник Олімпіади-2018: День тринадцятий

Результати, переможці, невдахи, герої і події кожного змагального дня Олімпіади в Пхьончхані

112.ua

Середа, на жаль, вже традиційно видалася для українських спортсменів невдалою. Провал у фігурному катанні, дуже слабкий виступ у лижних гонках – все це, в принципі, підсумок того, що вдалося показати збірній України сьогодні.

Загалом же день був досить цікавим. Розглянемо, які результати він нам приніс.

Результати

Збірна України

- У фігурному катанні українка Ганна Хниченкова пішла по стопах свого колеги по збірній Ярослава Паніота та провалила коротку програму. Хниченкова під час її виконання двічі впала і в підсумку посіла 29-те місце, не кваліфікувавшись в довільну програму. Таким чином, Олімпіада для неї завершена.

Ганна Хниченкова  AFP

- У лижних перегонах відбулися командні змагання в спринті серед чоловіків і жінок. Підсумок: жіноча збірна України посіла в півфіналі останнє, 10-те місце, не пробившись до фіналу. Чоловіча в півфіналі аналогічно фінішувала на 10-му місці, також не потрапивши до фінального забігу.

Інші

У гірськолижному спорті розіграно комплект медалей у швидкісному спуску серед жінок. Підсумок: золото – у італійки Софії Годжи, срібло – у норвежки Рагнхільд Мовінкель, бронза – у представниці США Ліндсі Вон.

У бобслеї розіграли комплект нагород у змаганнях жіночих двійок. Підсумок: золото – у Німеччини, срібло – у США, бронза – у Канади.

У лижних гонках розіграли медалі в командних спринтах. У жіночому золото виграла команда США, срібло – Швеція, бронзу – Норвегія. У чоловічому золоті медалі у Норвегії, срібло – у ОСР, бронза – у Франції.

В керлінгу зіграно чергові матчі серед жінок та чоловіків у робін-раунді.

Південна Корея – Японія – 10:4

У фігурному катанні жінки визначили найкращих у короткій програмі.

1. Аліна Загітова (ОСР)
  2. Євгенія Медведєва (ОСР)
  3. Кейтлін Осмонд (Канада)

У фристайлі розіграно комплекти нагород серед чоловіків у скі-кросі. Підсумок: золото – у канадця Бреді Лемана, срібло – у швейцарця Марка Бішофбергера, бронза – у Сергія Ридзика (ОСР).

В хокеї зіграно чвертьфінальні матчі чоловічого турніру та поєдинок за бронзові медалі серед жінок. Бронзу в жіночому турнірі виграла збірна Фінляндії, яка перемогла збірну ОСР з рахунком 3:2.

Чвертьфінали серед чоловіків:

Чехія – США – 3:2

ОСР – Норвегія – 6:1

Канада – Фінляндія – 1:0

Швеція – Німеччина – 3:4

У ковзанярському спорті пройшли чоловічі та жіночі командні змагання. Підсумок (чоловіки): золото – у команди Норвегії, срібло – у Південної Кореї, бронза – у Нідерландів.

Підсумок (жінки): золото – Японія, срібло – Нідерланди, бронза – США.

Такими були підсумки цього дня. Не забувайте поглядати на загальний медальний залік Олімпіади в Пхьончхані.