Щоденник Олімпіади-2018: День третій

Результати, переможці, невдахи, герої і події кожного змагального дня Олімпіади у Пхьончхані

112.ua

У Пхьончхані холодно і вітряно. При цьому, синоптики обіцяють ще більше похолодання, як мінімум, до 14 лютого (називалася навіть страхітлива цифра в -25 за Цельсієм).

На тлі складних погодних умов тривають спортивні змагання. Нехай і зі скрипом. Наприклад, ранкові (за Києвом) змагання з гірськолижного спорту перенесли через вітер на 15 лютого.

І все ж, гірськолижний спорт (і ще жіночий слоупстайл у сноубордингу) стали, судячи з усього, єдиними винятками на даний момент, інші змагання для когось успішно, для когось не дуже – але відбулися.

Отже, чим день пройшов нам запам'ятався.

Додамо, що з медальним заліком Олімпіади-2018 можна ознайомитися тут.

Результати

Збірна України

Дмитро Підручний Фото з відкритих джерел

У фристайлі провалилася (знову) наша Тетяна Петрова. У дисципліні могул за підсумками другої кваліфікації (другого шансу) вона посіла останнє місце з 20 учасниць. Під час виконання першої спроби вона впала на першому ж трампліні.

У лижних гонках Олексій Красовський посів 61-е місце у скіатлоні на 30 км. Від лідера наш спортсмен відстав на коло.

У санному спорті наші Антон Дукач та Андрій Мандзій не змогли пройти кваліфікацію за саням-одиначкам. За підсумками всіх заїздів Дукач завершив виступи з 23-м результатом, Мандзій – на 40-му (останньому).

У біатлоні відбувся чоловічий спринт на 10 км Підсумок: Дмитро Підручний – 21-й, Артем Прима – 40-й, Сергій Семенов – 46-й, Володимир Семаков – 78-й.

Інші

Арнд Пайффер Фото з відкритих джерел

Переможцем біатлонного спринту став німець Арнд Пайффер. Срібло виграв чех Міхал Крчмар, бронзу – італієць Домінік Віндіш.

У санному спорті в дисципліні сани-одиночки золото взяв австрієць Давид Гляйршер, срібло – американець Кріс Маджер, бронзу – німець Йоганн Людвіг.

У лижних гонках у скіатлоні на 30 км перемогу святкував норвежець Сімен Крюгер, який на початку гонки впав, але в підсумку знайшов у собі сили вирвати перемогу. Друге і третє місце – теж норвежці, Мартін Сюндбю і Ханс Холунд відповідно.

Китай – Норвегія – 7:9

У фігурному катанні відбулася коротка програма у командному турнірі. За підсумками:

1. Тесса Вірту/ Скотт Моір (Канада)

2. Майя Шибутани/Алекс Шибутани (США)

3. Катерина Боброва/Дмитро Соловйов (ОСР)

Серед жінок змагання в короткій програмі на командному турнірі завершилися так:

1. Євгенія Медведєва (ОСР)
  2. Кароліна Костнер (Італія)
  3. Кейтлін Осмонд (Канада)

Командний турнір. Вільна програма у пар:

1. Меган Дюамель/Ерік Радфорд (Канада)
  2. Валентина Марчеі/Ондрей Хотарек (Італія)
  3. Наталія Забияко/Олександр Еберт (ОСР)

У фристайлі відбувся фінал в могулі серед жінок. У підсумку золото здобула француженка Пьеррін Лафонт, срібло – Жюстін Дуфур-Лапоінт (Канада), бронзу – Юлія Галишева з Казахстану.

В хокеї продовжують змагатися жінки. Підсумок дня: Фінляндія – США – 1:3, Канада – ОСР – 5:0.

В сноубордингу був розіграний комплект медалей в чоловічому слоупстайлі. Підсумок: золото – Редмонд Геррард (США), срібло і бронза – канадці Макс Перрот і Марк Макморріс відповідно.

У ковзанярському спорті визначилися призери в забігу на 5000 м серед чоловіків. Золото – у представника Нідерландів Свена Крамера, срібло – у канадця Теда-Яна Бломена, бронза – у норвежця Сверре Педерсена.

Герой дня

Фото з відкритих джерел

Норвезький лижник Сімен Крюгер. Спортсмен впав на старті сьогоднішньої гонки, але зміг впоратися з обставинами і в підсумку перемогти.