112.ua

Середа на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані виявилася дуже холодною, через що переносяться змагання, а спортсменів і вболівальників доводиться відігрівати.

Ураган, який вирував сьогодні у Пхьончхані, став причиною перенесення змагань із гігантського слалому та індивідуальної гонки в біатлоні, де повинні були виступити українки. На холод скаржаться й інші спортсмени.

Погода на Олимпиаде 2018
З відкритих джерел

"Найжахливіше – це вітер. Ходиш по олімпійському селищу – і це просто жах. Смішно, тому що ми, канадці, часто говоримо, що звикли до морозу. Але таких морозів ми ще не зустрічали", - розповів канадський скелетоніст Кевін Боєр.

Новини за темою: Олімпіада-2018: Медальний залік

Утім, сьогодні було розіграно чотири комплекти нагород.

Збірна України

• Санкарі Олександр Оболончик і Роман Захарків посіли 20 місце після чотирьох заїздів у двомісних санях. Перемогу відсвяткували німці Вендль і Арльт.
  • У лижному двоборстві до фіналу змагань пройшов Віктор Пасічник, посівши 37 місце. Золото взяв японець Ватабе.

Інші

• Американський сноубордист Шон Вайт виграв золото хафпайпа. Срібло дісталося японцеві Хірано, а бронза - Скотті Джеймсу з Канади.
  • Чергове золото для Нідерландів у ковзанярському спорті принесла Йорієн тер Морс. Вона випередила японок Нао Кодаїру і Міхо Такагі.
  • У жіночому хокеї Швейцарія обіграла Швецію, а японки розгромили об'єднану збірну Кореї.
  • А в чоловічому хокейному турнірі матчі принесли несподівані результати. США в овертаймі поступилися Словенії 2:3, а збірна ОСР програла Словаччині з тим же рахунком.

Герой дня

Шон Уайт

Американець Шон Вайт виграв золото хафпайпа. Ця нагорода стала вже третьою в колекції рудоволосого сноубордиста. Шон Вайт перемагав у цій дисципліні в Турині-2006, Ванкувері-2008. У Сочі американець зупинився за крок від медалі, ставши четвертим. І ось знову "нагорода знайшла свого героя".