Щоденник Олімпіади-2018: День п'ятий

Результати, переможці, невдахи, герої і події кожного змагального дня Олімпіади в Пхьончхані

Вівторок на Олімпійських іграх у Пхьончхані виявився багатим на події. Щоправда, українські спортсмени не змогли особливо порадувати.

Вівторок минув без біатлону, що дозволить тренерському штабу української команди трохи поміркувати над провальними виступами нашої команди.

Додамо, що з медальним заліком Олімпіади-2018 можна ознайомитися тут.

Результати

Иван Ковбаснюк З відкритих джерел

Україна

У гірськолижній комбінації українець Іван Ковбаснюк посів 57 місце і не кваліфікувався до фіналу змагань.

Також не кращим чином виступили наші лижники. Олексій Красовський і Андрій Орлик посіли 70 та 73 місця і не потрапили до фіналу спринту. Марина Анцибор та Тетяна Антипенко виступили краще (54 та 56 місця), але також не потрапили до фіналу.

Після трьох заїздів в одиночних санях українки Шхумова і Стецьків посіли 26 та 28 місця, що не дозволило їм виступити у фінальному заїзді.

Інші:

Арианна Фонтана З відкритих джерел

У гірських лижах австрієць Марсель Гіршер виграв золото.

У лижному двоборстві відбулися фінали спринту. У чоловіків перемогу відсвяткував Йоганес Клебо з Норвегії, а у жінок - шведка Стіна Нілссон.

У керлінгу визначилися володарі медалей у міксті. Бронза дісталася ОСР, а золото виграла Канада, розгромивши у фіналі Швейцарію 10-3.

У санному спорті завершилися жіночі заїзди в одномісних санях. Золото і срібло виграли німкені Гейсенбергер і Ейтебергер відповідно. Бронза у канадки Алекс Гох.

Італійська зірка шорт-треку Аріанна Фонтана виграла золото в заїзді на 500 м. Другою стала Яра ван Кергофф з Голландії, третьої - Кім Бутін із Канади.

У сноуборді було розіграно жіночий фінал у хафпайпі. Золото у Хлої Кім (США), китаянка Ліу Чаю стала другою, а ще одна американка Аріель Голд взяла бронзу.

Ковзаняр з Голландії К'єлд Нейс виграв заїзду на 1,5 км. Його співвітчизник Патрік Руст прийшов другим, а бронза дісталася корейцеві Кім Мін Соку.

Герой дня

Йоханесс Клебо З відкритих джерел

Норвезький лижник Йоганнес Клебо виграв класичний спринт. У віці 21 рік 3 місяці 22 дні Клебо став наймолодшим олімпійським чемпіоном в історії лижних перегонів. Попередній рекорд було поставлено у 1984 році в Сараєво шведом Гунде Сваном, якому було 22 роки 1 місяць і 1 день.