Щоденник Олімпіади-2018: День другий

Результати, переможці, невдахи, герої та події кожного змагального дня Олімпіади у Пхьончхані

112.ua

Олімпійські ігри потихеньку розкочегарилися і знайшли свій ритм. Другий день минув під знаком розіграшу перших комплектів нагород і так собі виступів представників української олімпійської збірної.

Отже, чим цей день нам запам'ятався.

Додамо, що з медальним заліком Олімпіади-2018 можна ознайомитися тут.

Результати

Збірна України

Віта Семеренко З відкритих джерел

У біатлоні відбувся жіночий спринт на 7,5 км. І відбувся для наших спортсменок дуже невдало. Краща з українських представниць – Віта Семеренко. Вона посіла в підсумковому протоколі 14-те місце. Валя Семеренко стала 46-ю, Анастасія Меркушина - 55-та, Ірина Варвинець – 73-тя.

У лижних гонках відбувся жіночий скіатлон на 15 км. За підсумками гонки Тетяна Антипенко стала 45-ю, Марина Анцибор – 53-ю.

У санному спорті відбулися перші два заїзди серед чоловіків на санях-одиночках. За підсумками заїздів Антон Дукач посідає 21-шу позицію, Андрій Мандзій – 25-ту.

Інші

Лаура Дальмайєр Фото з відкритих джерел

У біатлоні розіграно перший комплект медалей. У жіночому спринті на 7,5 км золото виграла представниця Німеччини Лаура Дальмайер. Срібло – у норвежки Марти Олсбю, бронза – у чешки Вероніки Віткової.

У лижних гонках закінчилися змагання зі скіатлону на 15 км серед жінок. Золото – у шведки Шарлотти Кали, срібло – у норвежки Маріт Бйорген, бронза – у представниці Фінляндії Крісти Пярмаковскі.

Фінляндія – Китай – 5:10

У санному спорті після другого заїзду на санях-одиночках серед чоловіків на першому місці розташувався Фелікс Лох (Німеччина). Друге і третє посідають американець Кріс Маджер і Роман Репілов (ОСР) відповідно.

У шорт-треку було розіграно комплект медалей у забігу на 1 500 м серед чоловіків. Золото виграв представник Південної Кореї Лім Хьо Джун, срібло – голландець Синке Кнехт, бронзу – олімпійський спортсмен з Росії Семен Єлістратов.

У ковзанярському спорті розіграли медалі у забігу на 3 000 м серед жінок. Весь п'єдестал у підсумку став нідерландським. Перше місце – Карлін Ахтеректе, друге – Ірен Вюст, третє – Антуанетта Де Йонг.

Станом на цей момент ще тривають змагання зі стрибків з трампліна К-98 серед чоловіків. Про результати у цьому виді розповімо згодом.

Холодний душ дня

Фото з відкритих джерел

Жіночий біатлон і провал збірної України у спринті. Ще перед початком Ігор жіночий біатлон розглядали як найбільш імовірне джерело майбутніх медалей. Перша ж гонка повернула нас до відчуття реальності – шансів на багато медалей у цьому виді спорту в України не так багато, як могло здатися.