Президент України Петро Порошенко і директор МВФ Крістін Лагард
© EPA/UPG

Грошово-кредитна та валютно-курсова політика

Грошово-кредитна політика буде залишатися досить жорсткою

Як нагадується у тексті, основні принципи грошово-кредитної політики на 2017 рік і середньострокову перспективу, ухвалені Радою НБУ, передбачають встановлення цільових показників інфляції на рівні 8, 6 і 5 відсотків у 2017, 2018 і 2019 р. р. відповідно. Для досягнення цих цілей грошово-кредитна політика залишатиметься "досить жорсткою".

- НБУ надалі буде посилювати систему інфляційного таргетування.

"НБУ і надалі буде посилювати систему інфляційного таргетування за технічної допомоги МВФ, у тому числі шляхом поліпшення прогнозування ліквідності і переходу до більш активного управління ліквідністю з метою сприяння розвитку міжбанківського ринку, а також шляхом подальшого вдосконалення системи комунікацій, підзвітності та макроекономічного моделювання. Досягнення цільових показників інфляції допоможе підвищити довіру, розширити інвестиційні горизонти, знизити доларизацію і зміцнити механізм монетарної трансмісії".

"Грошово-кредитна політика буде залишатися досить жорсткою для досягнення цих цілей. Враховуючи все ще завищені інфляційні очікування та ризики для перспектив, ми поступово будемо послаблювати умови нашої грошово-кредитної політики у міру зниження інфляції, зменшення ризиків і досягнення цільових показників по резервах, зберігаючи облікову ставку відповідним чином позитивною в реальному вираженні. У разі несподіваних шоків, які будуть загрожувати досягненню цільових показників інфляції, ми будемо застосовувати облікову ставку та інші інструменти для приведення інфляції у відповідності з нашими цільовими показниками в межах обґрунтованого горизонту прогнозування".

Напрями політики у фінансовому секторі

Зняття державних гарантій вкладів у держбанках

Як пише українська сторона в документі, в ситуації з нещодавно націоналізованим "ПриватБанком" вживають "рішучих заходів для забезпечення ефективної та прозорої націоналізації та мінімізації її вартості для держави".

Зокрема, українська влада має намір поступово знімати державні гарантії вкладів у державних банках.

"Для подолання невизначеності та зміцнення довіри вкладників на етапі націоналізації ми ухвалили закон для тимчасового захисту вкладів населення у "Приватбанку" в повному обсязі. У контексті Засад стратегічного реформування державного банківського сектора ми маємо намір поступово знімати державні гарантії вкладів у державних банках".

"ПриватБанк": З попередніх власників спитають

Як обіцяє текст меморандуму, до середини березня 2017 року загальні збори акціонерів банку затвердять технічне завдання, розроблене в консультаціях з персоналом МВФ, і почнуть процес найму міжнародно визнаної компанії (МПК) з відповідним досвідом, яка від імені банку вестиме переговори щодо умов реструктуризації і стягнення позик (обсягом 155 млрд гривень, які було визначено НБУ як пов'язані з колишніми власниками банку), а також інших проблемних позик, що вимагають застосування тих же підходів.

Згідно з документом, до кінця квітня 2017 року буде забезпечено обрання спостережною радою банку МПК та обрання міжнародно визнаної аудиторської фірми для проведення протягом наступних 2 років піврічного детального перегляду кредитного портфеля (у відповідності із законодавством та нормативно-правовими актами НБУ) з метою належного моніторингу процесу відновлення вартості активів. Ці проміжні звіти, підготовлені аудиторською фірмою, буде завершено до кінця вересня 2017, кінця березня 2018, кінця вересня 2018 і кінця березня 2019 відповідно.

"Ми, як і раніше, повністю віддані дотриманню передової Міжнародної практики та банківського законодавства й застосуванню всіх відповідних юридичних та комерційних важелів для забезпечення вчасного повернення вищезгаданих позик. У зв'язку з цим до середини березня 2017 року НБУ залучить міжнародно визнану компанію для проведення економічного розслідування операцій "ПриватБанку", щоб визначити, чи мали місце правопорушення або погана банківська практика в період з 2010 року до дати його націоналізації, з метою завершити це розслідування до кінця серпня 2017 року", - йдеться в тексті.

Створення кредитної реєстру НБУ

Згідно з планами української сторони, до кінця березня 2017 року Рада повинна ухвалити законодавство, яке б дало НБУ повноваження для створення кредитного реєстру з тим, щоб почати збирати інформацію від банків і ділитися цією інформацією (розкриваючи обсяг зобов'язань позичальників за окремими позиками, але не вказуючи установу, яка є кредитором) з банківським сектором. Законодавство також передбачатиме вимоги для 80 банків у стані ліквідації надавати до НБУ регулярну звітність щодо своїх кредитних даних і дозволить НБУ ділитися такою інформацією з приватними бюро кредитних ризиків.

Протягом двох місяців з моменту ухвалення вищезгаданого закону НБУ схвалить відповідні постанови і план дій для забезпечення їх своєчасного виконання.

"До кінця квітня 2017 року спільно з фахівцями МВФ буде визначено необхідні процедури для поширення НБУ інформації про склад пов'язаних з банківським сектором економічних груп для того, щоб надати банкам можливість ефективно поліпшити процес моніторингу власних лімітів концентрації кредитного ризику", - резюмується в документі.

ФГВФО та суми відшкодувань від активів

Українська сторона нагадує, що створено централізований підрозділ до ФГВФО для консолідації управління і контролю за активами банків приблизно 80 ліквідованих установ.

У зв'язку з цим Україна бере на себе такі зобов'язання:

a. Подати в Раду проект закону, який надалі зміцнить можливість ФГВФО працювати з активами своєчасно і ефективно збільшити суму чистих грошових відшкодувань від активів, а також надати юридичний захист персоналу ФГВФО. Ми очікуємо, що цей закон буде ухвалено до кінця березня 2017 року.

b. Оприлюднити до кінця лютого 2017 друге короткий опис економічних розслідувань і запустити процес відбору для наступних трьох економічних розслідувань.

c. Продати активів на суму не менш ніж 10 млрд гривень на міжнародних платформах проблемних активів до кінця червня 2017 року.

d. До кінця травня 2017 антикорупційний підрозділ ФГВФО має опублікувати свій огляд обраної частки активів, проданих за попередні два роки. Для цього до кінця лютого 2017 ФГВФО узгодить з персоналом Фонду і Світового Банку коло повноважень підрозділів з регулярних перевірок, включаючи їх ообсяг і частоту.

Списання безнадійних боргів без ініціювання або завершення процедури банкрутства

"Ми надалі будемо зміцнювати режим реструктуризації корпоративного боргу і захисту прав кредиторів", - запевняє українська сторона.

Для цього до кінця вересня 2017 року Верховна Рада повинна ухвалити поправки до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (законопроект № 3132), для сприяння процесу реструктуризації і підвищення ефективності ліквідації, а також закон, який посилює положення Цивільного кодексу та Господарського процесуального кодексу та положення пов'язаних законів з автоматизації збору і примусового стягнення боргу (наказових платежів для внутрішніх транзакцій і накладення арешту на банківські рахунки).

Крім того, до кінця червня 2017 року Міністерство фінансів, консультуючись з НБУ, внесе законодавчі зміни до Податкового кодексу щодо зміни визначення безнадійної заборгованості, що дозволить списати безнадійні борги без ініціювання або завершення процедури банкрутства (тобто протягом 360 днів після дефолту) і поширити податкові стимули, доступні на тимчасовій основі для позасудової реструктуризації боргу за Законом про фінансову реструктуризацію на реструктуризацію боргів, яка є предметом Закону про банкрутство.

Політика стосовно доходів

Мінімальну зарплату навряд чи підвищать

"Ми будемо утримуватися від подальшого підвищення мінімальної зарплати у 2017 році, а будь-які підвищення в 2018 р. і надалі повинні враховувати їх вплив на безробіття, в тому числі серед молоді, і конкурентоспроможність. Ми скоригуємо мінімальний прожитковий мінімум в 2017 р. з урахуванням інфляції. Ми очікуємо, що зусилля нашої комплексної пенсійної реформи відкриють необхідний фіскальний простір для виплати з часом кращих пенсій населенню", - йдеться в тексті документа.

Мораторій на перевірки бізнесу знято

"Для зменшення ризиків того, що підвищення мінімальної зарплати призведе до подальшого відтоку з офіційного сектора, особливо молодих і некваліфікованих працівників, збільшуючи таким чином обсяги тіньової економіки, ми прискоримо реформу адміністрування податків, включаючи посилення вимог до режиму спрощеного оподаткування та скасування мораторію на проведення податкових аудитів і трудових перевірок малих підприємств, збільшення штрафів за неофіційне працевлаштування і посилення якості перевірок", - обіцяє українська сторона.

Перегляд Трудового кодексу

Крім того, українська сторона має намір обмежувати будь-який негативний вплив на зайнятість, особливо молоді, через поліпшення системи учнівства шляхом усунення обмежень, які містяться в трудовому кодексі; модернізацію системи професійної освіти для вирішення питання невідповідності навичок робочої сили; скасування застарілих норм, які обмежують можливості роботодавця коригувати зайнятість залежно від умов праці, а також обмеження діапазону "захищених" категорій працівників до кінця грудня 2018 р.

"Взагалі, надалі ми будемо переглядати наш трудовий кодекс для подолання жорсткості, що існує, і кращого його пристосування до потреб сучасного ринку праці до кінця грудня 2017 року", - резюмується в документі.

Фіскальна політика

Україна в документі озвучує плани поступово зменшити дефіцит бюджету сектору загальнодержавного управління до 2½ відсотків ВВП у 2018 році і 2¼ відсотків ВВП в 2019 році. Згідно з планом, це буде досягнуто завдяки зменшенню поточних витрат. Однак водночас збільшуватимуться витрати на капітальні інвестиції для поліпшення державної інфраструктури. Будь-які додаткові надходження будуть використовуватися або для зменшення суми авансових платежів з податку на прибуток юридичних осіб, подальшого збільшення капіталовкладень, або ж для заощаджень.

Також задокументовано намір регулярно переглядати механізм розподілу надходжень між центральним і місцевими бюджетами та їх видаткові повноваження для запобігання накопичення дисбалансу на рівні місцевої влади.

Зменшення податків не буде, зате легалізують видобуток бурштину та азартні ігри

Подальша податкова реформа має на меті підвищення ефективності та справедливості податкової системи, вказано в меморандумі.

"Ми будемо утримуватися від будь-яких істотних урізань податків та не будемо пропонувати нових звільнень від оподаткування та схем амністування. Ми значно посилимо вимоги до режиму спрощеного оподаткування, який створює суттєву прогалину в нашій системі оподаткування, з 1 січня 2018 року. Ми будемо також утримуватися від запровадження пільгового оподаткування – за винятком місцевих податків на майно – для компаній, які працюють в індустріальних зонах. Для того щоб ми ефективно проводили гармонізацію обліку та платежів єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, ми представимо до Верховної Ради проекти законів для ухвалення до кінця квітня 2017 р", - обіцяє влада.

І додає: легалізують видобуток бурштину та азартні ігри, що сприятиме додатковим надходженням до бюджету, не пізніше ніж у 2018 році.

ДФС отримає підвищення зарплат і нові повноваження

До кінця березня 2017 року очікується повне злиття податкової та митної адміністрацій в єдину юридичну особу, буде здійснено консолідацію регіональних податкових і митних органів в єдиний офіс, по одному на кожен регіон. Також буде затверджено нову модель фінансування ДФС для забезпечення адекватного рівня зарплат вже перевірених фахівців ДФС. Для посилення потенціалу ДФС з питань аудиту та стягнень ми відновили, з 1 січня 2017 повноваження ДФС проводити аудит малих і середніх платників податків.

До кінця грудня 2017 року очікується ухвалення Верховною Радою законодавчого акта щодо надання ДФС повноважень стосовно використання непрямих методів перевірки виконання зобов'язань щодо сплати податків і соціальних страхових внесків. "Скасування мораторію на здійснення аудиту дозволить ДФС проводити більш адресні перевірки компаній з метою виявлення незадекларованих (не оформлених офіційно) працівників", - наголошується в тексті.

Фінансову поліцію буде створено до кінця квітня

Очікується, що Верховна Рада ухвалить закон про створення фінансової поліції до кінця квітня 2017 - нової громадянської служби, відповідальної за розслідування фінансових злочинів проти держави під управлінням Мінфіну для заміни нинішньої податкової міліції та консолідації всіх повноважень у боротьбі з фінансовими злочинами проти держави в одному агентстві, уникаючи при цьому дублювання функцій.

У складі нової фінансової поліції працюватиме менша кількість співробітників, а більшість із них буде набрано за межами нинішньої системи правоохоронних органів. Зарплати в новій фінансовій поліції будуть більш гідними, а обладнання - кращим.

Пенсійна реформа з розширеним діапазоном пенсійного віку

Для створення стабільної основи системи пенсійного забезпечення, стимулювання сплати пенсійних внесків працівниками, а також для забезпечення адекватного рівня пенсії у майбутньому Верховна Рада України ухвалить до кінця квітня 2017 р. комплексну пенсійну реформу, яка набере чинності з 1 січня 2018 р.

Характеристики:

- новий набір варіантів виходу на пенсію з більш широким, ніж нинішній, діапазоном пенсійного віку, передбачає значну можливість вибору в залежності від загального трудового стажу, а також з пенсійними виплатами, які заохочують громадян до продовження трудової діяльності і більш пізнього виходу на пенсію;

- економія витрат у розмірі не менш ніж 3 відсотки ВВП у довгостроковій перспективі (порівняно з рівнем витрат у 2016 році), в тому числі за рахунок збільшення ефективного трудового стажу для виходу на пенсію;

- гарантії того, що громадяни України будуть отримувати пенсії, які є співвідносними зі сплаченими ними внесками та адекватними в реальному вимірі.

"Ця загальна система буде застосовуватися до всіх видів зайнятості, за винятком обмеженого переліку небезпечних професій. Для таких професій буде введено актуарно обґрунтовані додаткові ставки ЄСВ, які будуть сплачуватися роботодавцями і які будуть накопичуватися на персоніфікованих рахунках і використовуватися як проміжне фінансування між достроковим виходом на пенсію і визначеною вище системою. Крім того, планують активізувати свої зусилля щодо розширенню бази ЄСВ.

Скорочення зайнятості в державному секторі

До кінця червня 2017 року буде проведено всеосяжний перегляд загальної системи оплати праці в державному секторі, прийнявши до уваги нинішню законодавчу базу з цих питань і її вплив на структуру зарплат, їх скорочення, а також загальний фонд оплати праці.

Планується скоротити кількість працівників у бюджетній сфері (за винятком військовиків) на принаймні 4 відсотки до кінця 2017 року, і ще на 10 відсотків до кінця 2019 року.

Що стосується державної служби, то буде продовжено подальшу оптимізацію чисельності працівників у міністерствах та інших державних агентствах. Таким чином, до кінця 2017 року планується зменшити кількість штатних працівників на 5 відсотків, і ще на 10 відсотків - до кінця 2019 року.

Реформа охорони здоров'я і створення Національної медичної служби

На першому етапі реформи буде введено механізм фінансування сфери надання первинних медичних послуг за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". У результаті цього з липня 2017 року сфера надання первинних медичних послуг буде отримувати бюджетне фінансування з урахуванням кількості громадян, які зареєструються у конкретного лікаря у певному медичному закладі або в приватній клініці. Таке фінансування буде універсальним, а його розмір буде змінюватись з віком.

Закупівля медичних послуг буде проводитись єдиним національним агентством із закупівель (Національної медичної службою), яку буде сформовано в першій половині 2017 року. Починаючи з 2018 року, Національна медична служба також відповідатиме за фінансування спеціалізованої та стаціонарної медичної допомоги, а також займатися фінансуванням закупівель амбулаторних ліків.

У 2017 році буде введено програму відшкодування вартості амбулаторних ліків, поступово буде розширюватися перелік ліків.

Посилення контролю за призначенням соціальних платежів

Влада має намір посилити контроль за призначенням соціальних платежів і поліпшити їх адресність з метою мінімізації призначення виплат тим, хто не відповідає вимогам. До кінця червня 2017 парламент затвердить закон про перевірку доходів одержувачів соціальної допомоги на основі доходів домогосподарств та їхніх активів. На основі цієї інформації припинятимуть виплату соціальної допомоги тим, хто не відповідає критеріям її нарахування.

Під егідою Мінфіну буде створено єдиний централізований банк даних щодо всіх одержувачів соціальної допомоги

Політика в енергетичному секторі

Обмеження витрат на субсидії

Українська влада має намір продовжити зусилля щодо підвищення адресності соціальної допомоги, стимулювання домогосподарств до ощадливості і здійснення витрати в межах бюджетних лімітів.

У зв'язку з цим планується:

перегляд параметрів системи комунальних субсидій домогосподарствам (КСД) для поліпшення адресності;

введення коригування соціальних норм у пікові місяці протягом опалювального сезону; застосування тарифу на розподіл газу та опалення на основі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці.

Таким чином, це дозволить обмежити витрати на субсидії з оплати комунальних послуг 47 млрд грн в 2017 році.

Коригування ціни на газ внутрішнього видобутку

"Для утримання тарифів на рівні повного відшкодування вартості ми вже переглянули Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (Постанова Кабінету міністрів № 758) ввести тимчасовий механізм автоматичної корекції роздрібних тарифів на газ та опалення на піврічний основі у разі, якщо тарифи відхиляються на 10 відсотків або більше від рівня повного покриття собівартості (на основі паритету з цінами імпорту, як це визначено у Технічному меморандумі про взаєморозуміння...). Тимчасовий механізм коригування діятиме, поки тарифи не будуть повністю лібералізовано. Ми також кожні півроку будемо коригувати ціни на газ внутрішнього видобутку, починаючи з 1 квітня 2017 року з тим, щоб його ціна залишалася паритетною до ціни імпортованого газу", - йдеться в документі.

Земельна реформа: Мораторій на продаж сільгоспземель втратить чинність з кінця 2017 року

"Для сприяння реалізації потенціалу зростання в Україні залишається важливою лібералізація ринку землі, в тому числі продаж земель сільськогосподарського призначення. З цією метою ми створили робочу групу за участю відповідних міністерств, які у співпраці зі Світовим банком розроблять законопроект для того, щоб відкрити ринок землі і дозволити продаж землі в належних заходах. Затвердження Верховною Радою закону про обіг земель сільськогосподарського призначення очікується до кінця травня 2017 року, що дозволить чинному мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення втратити силу з кінця 2017 року, таким чином, дозволяючи продаж землі, що перебуває у державній та приватній власності, відразу ж після цього. Ми також запустимо кампанію з інформування громадськості щоб роз'яснити переваги цієї реформи", - йдеться в документі.

Прискорення процесів приватизації

"Хоча досі ми досягли обмеженого прогресу в приватизації великих ДП, ми визнаємо необхідність у прискоренні цього процесу для посилення потенціалу до зростання в Україні", - йдеться в тексті.

До ключових елементів стратегії з питань приватизації належать:

- вдосконалення законодавчої бази. Верховна Рада ухвалить зміни до Закону України "Про приватизацію", щоб поліпшити прозорість і запобіжні заходи, а також щоб додатково оптимізувати процес приватизації підприємств середнього розміру, до кінця серпня 2017 року;

- розширення кола підприємств на приватизацію. До кінця червня 2017 року очікується затвердження законодавства щодо скорочення переліку заборонених до приватизації компаній. Буде розроблено графік передачі додаткових ДП від міністерств і відомств у ФДМУ, причому акції всіх компаній, які плануються до продажу в 2017 р., буде передано до ФДМУ до кінця березня 2017 року;

- приватизація малих ДП і дрібних активів. Буде прискорено приватизацію малих ДП і тисяч дрібних активів (будівель, обладнання тощо), які зараз належать державі, зокрема шляхом проведення електронних аукціонів через систему ProZorro. Очікується, що перші аукціони на цій новій платформі проведуть до кінця червня 2017 року;

- приватизація великих ДП. Україна підтверджує зобов'язання щодо приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" та зобов'язується вжити необхідних заходів, включаючи врегулювання ідентифікованих балансових недоліків, для залучення авторитетних міжнародних інвесторів і завершення його приватизації в першій половині 2017. Крім того, буде ініційовано приватизацію великої кількості ДП, визначених для приватизації до кінця вересня 2017 р.: ПАТ "Центренерго", "Турбоатом", чиї долі було вже переведено до ФДМУ, і регіональні енергорозподільчі компанії, обленерго, чиї частки буде переведено до ФДМУ до кінця квітня 2017 року. Очікується затвердження законодавства, яке дозволить повну приватизацію ДП "Укрспирт", державного виробника алкоголю в Україні, до складу якого входить близько 150 пов'язаних ДП, до кінця березня 2017, з тією метою, щоб конкурсний продаж завершити до кінця вересня 2017 р.

скриншот

скриншот