Що таке Telegram і як отримати від нього користь

Telegram відкриває нові можливості для просування, спілкування з командою і клієнтами, публічні канали, секретні чати та інші корисні сервіси

Що таке Telegram і як отримати від нього користь

112.ua

Редакційний блог

Telegram відкриває нові можливості для просування, спілкування з командою і клієнтами, публічні канали, секретні чати та інші корисні сервіси

Віднедавна 112.ua є в Телеграмі. Там ми у режимі онлайн повідомляємо про все найважливіше, що відбувається в Україні та світі. Без спаму і "непотрібних" новин, тільки найважливіше. Однак далеко не всі наші читачі знайомі з молодим месенджером, з його незаперечними перевагами, які не дають ані WhatsApp, ані Viber. Ми спробуємо заповнити ці прогалини.

Telegram — це швидкий і захищений від прослуховування додаток для обміну повідомленнями. Майже як SMS, однак крім відправки простих текстових повідомлень можна відправляти фото, відео та будь-які інші файли. Ще можна створювати конференції для групового чату.

Telegram створено для всіх, хто віддає перевагу швидкому та надійному обміну повідомленнями. Підприємці і невеликі компанії оцінять групи, програми для комп'ютера і роботу з файлами. У групових чатах доступними є пересилання повідомлень, згадки і хештегі — тому навіть у великих конференціях спілкування є ефективним і впорядкованим.

Telegram створили Павло і Микола Дурови в 2013 р. Творці не витрачають кошти на рекламу (її немає і в самому сервісі), але популярність сервісу зростає. Адже він має ряд переваг над конкурентами - WhatsApp, Viber, Line.

Telegram на перший погляд схожий з іншими месенджерами. Листування, обмін фото і відео – все як у всіх. Але, на відміну від конкурентів, Telegram пропонує ряд переваг, які ви точно оціните.

- Передача файлів будь-якого формату – RAR-архів, таблиці Excel, інструкція в PDF, MP3 і відео. За розміром файлів – обмеження до 1,5 Гб.

- Хмарне зберігання даних.

- Синхронізація з пристроями. Месенджер працює на IPhone, Android, WindowsPhone. Є онлайн- і декстоп-версії. Крім того, можна заходити відразу з декількох пристроїв: кількість одночасних сесій не обмежено.

- Моментальна доставка повідомлень і файлів. Без збоїв і зависань.

- Створення великих чатів – до 5000 учасників.

- Безпека. Павло і Микола Дурови пообіцяли винагороду в 200 тис. дол. тому, хто зуміє зламати код і прочитати їхнє листування. Поки нікому не вдалося цього зробити.

- І ще до питання стосовно безпеки. Ви можете налаштувати самовидалення повідомлень й акаунта. А ще – без побоювання вести конфіденційні розмови: кожне повідомлення самознищується після прочитання співрозмовником.

- Приваблює політика повної відкритості: протокол, API та вихідний код додатку є у вільному доступі. Це означає, що будь-хто з охочих може подивитися, як все працює, та використовувати дані для розробки власних проектів.

Мінусів небагато.

- Меню англійською, і в списку мов немає російської. Але проблема швидко вирішується за допомогою бота.

- Поки що відсутня можливість дзвінків і відеозв'язку.

Крім стандартних функцій, кожен користувач месенджера може створити свій канал. Важливо розуміти, що канал – це не чат і не група. Коментування вимкнено – передплатники зможуть тільки читати вас і "шарити" публікації на свій канал або чати.

Користувачі зможуть підписатися на публічний канал, просто перейшовши за посиланням у відкритому доступі. Щоб читати приватний канал, потрібно запрошення від адміністратора.

Також у Telegram безліч різноманітних колекцій стікерів на будь-який випадок, і всі безкоштовні. Щоб додати собі стікери, перейдіть за посиланням https://tlgrm.ru/stickers.

Якщо вам потрібно обговорити суто конфіденційну та важливу інформацію, почніть секретний чат з користувачами зі списку контактів.

Особливість секретного чату – підвищений рівень безпеки. Повідомлення, яке ви надіслали, самовидаляється через кілька секунд після прочитання. Якщо одержувач встиг зробити скрін – ви отримаєте повідомлення. Секретний чат прив'язаний до пристрою, з якого розпочато листування, і з іншого гаджета увійти не вийде. Якщо ви розлогінилися, чат зникне.

Боти – запрограмовані акаунти Telegram. Як працюють: ви просто знаходите потрібний обліковий запис, відкриваєте чат, вводите запит й отримуєте миттєву відповідь від бота.

Можливості бота залежать тільки від фантазії і скілів розробника. Боти можуть розповісти про погоду на завтра, дати зведення останніх новин, знайти для вас найближчий кінотеатр, конвертувати файл в інший формат, підібрати авіаквитки і готелі.

Боти корисні для бізнесу. Вони спрощують взаємодію з клієнтами – можуть відповідати на запитання, з'єднувати з менеджерами, відправляти розсилання. Допомагають вести групу або канал у Telegram – збирають статистику, проводять опитування, чистять чат від мата і спаму.

Telegram можна використовувати для бізнесу.

- Просування, підвищення впізнаваності бренду. Канали у Telegram в рази ефективніше, ніж пабліки в соціальних мережах. Наочно: охоплення з публікації на каналі – 80-90% від передплатників. Пост у групі в VK приносить 10% охоплення, а у   facebook і того менше – 5% від передплатників.

- Командна робота. Корпоративні чати в Telegram – це зручно і функціонально. Ставте завдання своїй команді й обговорюйте з колегами робочі моменти. Передавайте фотографії, відео, скріншоти і документи. Використовуйте в листуванні хештегі, щоб не втратити важливої інформації, і стікери, щоб розрядити робочу обстановку.

- Автоматизація роботи з клієнтами та передплатниками. Боти Telegram – ваші вірні помічники. Вони здатні замінити пошукові мережі і цілу команду менеджерів і консультантів – відповідають на запитання аудиторії, шукають для користувачів інформацію, проводять опитування в чаті, транслюють передплатникам розсилки новин і збірки матеріалів вашого сайту. Це знімає з вас величезну частину "рутини".

Щоб оцінити всі переваги Telegram, встановіть програму, підпишіться на канал 112.ua і отримуйте найважливіші новини в режимі онлайн.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...