banner banner banner banner

Що таке ринок газу для населення, який має запрацювати з 1 травня, і як він позначиться на послугах і цінах

За тиждень до переходу до повноцінного ринку газу для населення всім ясно, що Україна до нього не готова. Незважаючи на те що розмови про перехід велися ще з осені, влада не врегулювала жодне з проблемних питань і не створила для цього жодних умов. Перехід до умов ринку в ситуації відсутності механізмів його повноцінного функціонування може призвести до зростання цін на газ і навіть масових відключень від постачання газу споживачів, попереджають учасники ринку

Що таке ринок газу для населення, який має запрацювати з 1 травня, і як він позначиться на послугах і цінах
112.ua

Олена Голубєва

Журналіст, 112.ua

За тиждень до переходу до повноцінного ринку газу для населення всім ясно, що Україна до нього не готова. Незважаючи на те що розмови про перехід велися ще з осені, влада не врегулювала жодне з проблемних питань і не створила для цього жодних умов. Перехід до умов ринку в ситуації відсутності механізмів його повноцінного функціонування може призвести до зростання цін на газ і навіть масових відключень від постачання газу споживачів, попереджають учасники ринку

Що таке ринок газу для населення і навіщо він потрібен

Ідея вільного ринку газу для населення полягає в тому, що власники індивідуальних господарств, багатоквартирні будинки, оснащені індивідуальними котлами, можуть самі вибрати постачальника газу з найкращими умовами. Також є вільними у виборі постачальників і теплокомуненерго (ТКЕ), які забезпечують теплом багатоповерхівки в містах. У загальному обсязі споживання газу у 2019 році 15,2 млрд куб. м на підприємства ТКЕ доводилося 12,6 млрд куб м.

В Європі, де перехід до умов ринку відбувся давно, такі послуги можна придбати у компаній, що пропонують в одному пакеті також і постачання електроенергії, нерідко – і телекомунікаційні послуги. Сенс в тому, що таких компаній чимало і вони жорстко конкурують між собою за клієнта, що сприяє підвищенню якості послуг та зниження їхньої ціни (щоб утримати клієнтів, компанії працюють з гранично низькою маржею, пропонують знижки, бонуси).

Новини за темою

Перехід до аналогічної системи в Україні обговорювали в межах євроінтеграційних процесів. Останні шість років відмови від нинішньої системи поставок газу населенню та переходу до вільного ринку від української влади домагалися МВФ, Світовий банк. На важливості цього кроку неодноразово наголошували в секретаріаті Енергетичного співтовариства. Цьогоріч влада зважилася.

Ще в грудні минулого року на брифінгу екс-міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель підтвердив, що з 1 травня ціна на газ для населення буде ринковою. Він запевнив що "буде повноцінний ринок". У січні голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв у Facebook повідомляв, що сподівається, що з 1 травня цього року в Україні буде відкрито конкурентний ринок газу для населення, де споживач сам зможе вибирати собі постачальника. "З 1 травня 2020 року чекаємо остаточного відкриття газового ринку для населення і конкуренцію на ньому між незалежними постачальниками. Тоді питання, з чого складається ціна на газ, стане неактуальним: ви просто будете вибирати для себе найбільш вигідну пропозицію серед декількох постачальників", - зазначив Коболєв.

Голова комітету з питань енергетики і ЖКГ Андрій Герус говорив, що в умовах вільного ринку постачальниками газу могли би бути обленерго. За його словами, розглядалося також питання наділення відповідними повноваженнями "Укрпошти".

Однак незважаючи на те, що ідея переходу до ринкових умов у галузі постачання газу населенню чиновникам видається привабливою, ніяких практичних кроків для її реалізації не було зроблено.

"Можливо, цю розмову потрібно було починати раніше, тому що 1 травня - буквально наступного тижня, а ніхто не розуміє, що буде. Або ПСО буде скасовано автоматично, або його буде пролонговано на місяць або два і в якому вигляді… Ми вже понад тиждень розмовляємо з учасниками ринку і чуємо дуже різні варіанти, які пропонують для ПСО", - заявила директорка департаменту врегулювання відносин у нафтогазовій комісії НКРЕКП Тетяна Рябуха на конференції Energy Club "ПСО на ринку газу: сподівання та реалії".

Те, що Україна не готова і не зробила необхідних кроків для переходу до ринку, підтвердив і провідний фахівець із газових питань USAID.

Що повинні були зробити і не зробили?

Варто заачити, що в Україні досі газ постачали населенню на умовах ПСО – спеціальних зобов'язань, які діяли як механізм для захисту споживачів і забезпечували їм можливість купувати газ за ціною нижче тієї, за якою його купували промислові підприємства і комерційні користувачі. На умовах ПСО газ продавали й безпосередньо населенню (індивідуальним господарствам, багатоквартирним будинкам, оснащеним індивідуальними газовими котлами), а також підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ), які забезпечували постачання тепла до багатоповерхівок більшості міст.

Поставками газу традиційно займалися облгаззбути, в більшості підконтрольні українським олігархам. У межах підготовки до ринкових відносин їх було розділено на збутові компанії та операторів газорозподільних мереж. Як відомо, за фактом розподіл відбувся на папері: юридичні особи стали різними, але за фактом власники залишилися тими самими. І це одна з головних перешкод для запуску ринку газу: "Анбандлинг облгазів було проведено досить формально. Ми розуміємо, що в кожному регіоні у нас облгаз та облзбут це, по суті, компанії, що належать одному власнику. А це означає відсутність будь-якої конкуренції в цьому регіоні. Щоб людина могла поміняти постачальника, облгаз не повинен мати ніякого впливу, а повинен бути рівновіддаленим від будь-якого постачальника", - зазначив директор "Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" Максим Рабинович.

Поки цю проблему не буде врегульовано, ні про яку конкуренцію на ринку газу навіть не йдеться. Зберігається загроза того, що оператори мереж будуть знаходити сотні причин, щоб пускати в мережі і створювати найкращі умови "рідним" збутам і відшивати чужинців. "В умовах відсутності конкуренції в сегменті постачання газу населенню та підприємствам ТКЕ єдиним наслідком скасування ПСО з 1 травня може стати збільшення маржі нинішніх постачальників (тих же виділених з облгазів – збутів, підконтрольних олігархам)", - каже Олександр Овдієнко з USAID. Режим ПСО також передбачав обмеження торгової націнки на рівні 1,917% для "Нафтогазу", для постачальників на умовах ПСО - 2,5%.

Це може стати чинником підвищення цін на газ, що буде особливо відчутно, якщо зростуть ринкові ціни. Нинішню аномально теплу зиму Україна пройшла з рекордно низькими цінами на газ, але в попередні роки ціни злітали й до позначки 10 тис. грн за 1 тис. куб. м для промисловості. Тільки механізмом ПСО для населення ТКЕ вони штучно трималися на позначці близько 7 тис. грн за 1 тис. куб. м.

Україна не готова до переходу до ринку газу для населення й через відсутність чіткого законодавчого механізму, який регулює зміну постачальника. Представник регулятора Тетяна Рябуха на конференції Energy club розповіла, що проект такого рішення підготовлено, розміщено на сайті НКРЕКП, але він ще не проходив громадських обговорень. Раніше глава Асоціації газового ринку Денис Сенектутов говорив про те, що до цього документа виникає безліч питань, позаяк він передбачає можливість зміни постачальника без обов'язкового погашення боргів. А вони, як повідомлялося, в ситуації карантину, коли уряд запевнив людей, що їх не відмикатимуть за несплату і карати пенею, критично зросли. Така ситуація може спровокувати ланцюг неплатежів і врешті-решт призвести до колапсу в газовій галузі, попереджають учасники ринку.

Нинішній порядок зміни постачальника – складна і заплутана процедура, що займає від 30 до 150 днів. Варто зазначити, що в Україні й нині не заборонено змінювати постачальника газу: просто люди не розуміють, навіщо це робити, а той, хто розуміє, стикається з величезними бюрократичними складнощами.

Директор "Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" розповів, що 200 споживачів, які в різних регіонах переходили до їхньої компанії, займалися цим процесом від місяця до півроку. "Частина збуту цей процес абсолютно свідомо гальмує. Вони абсолютно щиро не розуміють, чому від них ідуть клієнти", - каже він. "До нас надходять звернення, я не можу сказати, що вони численні, тому зміна постачальника від населення це не такий великий відсоток: менш ніж 1% змінюють постачальника саме населення. Є такі випадки, коли чинні постачальники, а нині це збути, не відпускають одразу побутового споживача до іншого постачальника. Причини і в боргах, є й інші причини", - підтвердила Тетяна Рябуха.

Ускладнює процес відсутність оператора останньої надії. Конкурс на його вибір має провести Міністерство енергетики і довкілля, але воно його ще навіть не оголошувало.

На оператора останньої надії покладається функція поставки протягом певного періоду газу тим споживачам, які не змогли знайти постачальника й укласти з ним договір. Зокрема, серед них можуть опинитися й ті, кого відімкнули за борги. Адже зі скасуванням режиму ПСО відходить у минуле й покладене на "Нафтогаз" зобов'язання поставляти газ усім категоріям, які підпадають під дію ПСО. Як повідомлялося, тільки на початок опалювального сезону заборгованість підприємств теплокомуненерго за газ становила 35,8 млрд грн, а борг населення за тепло – 14,8 млрд грн. Нині ці цифри значно вищі.

поживачі сьогодні мають багато можливостей не платити, і з цим нічого не можна зробити. Особливо гостро проблема стоїть стосовно жителів багатоповерхівок. ТКЕ не має жодних інструментів стягнення з них боргів, а відімкнути одну чи кілька квартир, не відмикаючи при цьому весь будинок, вони не можуть. Єдиний момент стягнення – це відімкнення. Але в цьому випадку виконавчі служби судів не погоджуються займатися стягненнями. Суди, як правило, стають на бік споживача. Щоб відімкнути  споживача-боржника в багатоповерховому житловому фонді, потрібно зібрати комісію із 6 осіб. Це вкрай складно", - розповів директор компанії ЕГАЗ Артем Компан.

"Ми, як регулятор, маємо побоювання щодо споживачів, які можуть не знайти постачальника і в якийсь момент залишаться без поставок природного газу", - сказала Тетяна Рябуха на конференції.

Влада розглядала можливість покласти зобов'язання постачальника останньої надії на "Нафтогаз України", однак у самій компанії, яка на чолі кута ставила отримання прибутку від цієї ідеї, схоже, зовсім не в захваті. І компанію можна зрозуміти: в умовах хаосу призначена постачальником останньої надії прибуткова до цього держкомпанія "Укрінтеренерго" збанкрутувала і нині продовжує накопичувати борги. Без чітких регулювальних і компенсаторних механізмів НАК, ставши постачальником останньої надії на ринку газу для населення, просто потоне в боргах.

Ускладнює процес переходу до ринку і неврегульованість питання, як слід постачати газ категоріям населення, які отримують субсидії.

Крім іншого, не передбачено механізмів захисту від можливого шахрайства. Не можна виключати, що в умовах абсолютно провальної інформаційної кампанії із впровадження ринку газу з'являться фірмочки, що пропонуватимуть послуги за вигідними цінами: зберуть гроші за передоплатою і зникнуть, попереджають учасники ринку.

* * *

Висновки невтішні: хороша була ідея, але влада її безнадійно проспала, не створивши жодного регулювального механізму. Нині розглядають єдиний можливий варіант – відтермінувати запровадження ринку до 1 липня. Учасники ринку говорять: щоб уникнути проблем і навіть можливого колапсу, який може настати, якщо таке рішення не буде ухвалено, з цим потрібно погоджуватися. Але в такому випадку час відтермінування потрібно використовувати для ухвалення необхідних механізмів і врегулювання нинішніх проблемних питань, кажуть вони. Інакше доведеться відкласти запровадження ринку, продовживши механізм ПСО до кінця року, а потім ще, дедалі більше відсовуючи населення від можливості купувати якісні послуги за конкурентними цінами, а приватних трейдерів і видобувачів – від можливості збільшити обсяги продажу і потіснити державного гіганта "Нафтогаз".

Олена Голубєва

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>