скриншот
Все відбувалося на вулиці Антоновича в Голосіївському районі Києва. Бізнесмен Олександр Ряжев разом з донькою і сином 9 і 6 років увечері повертався додому. Там машину вже чекав стрілок, біля будинку він шість разів вистрілив у Mercedes-Benz CLS, де був Ряжев з дітьми. Стріляв імовірно з пістолета Макарова.

поліція Києва

поліція Києва

Від отриманих поранень бізнесмен помер, дітей доставили до лікарні "Охматдит": дівчинка отримала вогнепальне поранення руки, а хлопчик - ноги. Наразі їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує.

За фактом вбивства розпочато кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). У поліції зазначали, що особа вбитого встановлена, однак не називали її ім'я.

ЗМІ з'ясували, що йдеться про бізнесмена Олександра Ряжева, відомого в Одесі за кличкою "Беня". Він був співвласником популярного в місті ресторану "Вітрина", навколо якого багато років тривали судові тяжби. Ряжева звинувачували у рейдерському захопленні одного з приміщень одеської "Облспоживспілки", яке займав ресторан.

Також він контролював пляж "Зебра" на 10-й станції Великого Фонтану. У 2012 р. там були побиті активісти, які відстоюють права одеситів на безкоштовний доступ на міські пляжі.

Однією з найгучніших була справа щодо Дніпровського універмагу в Києві, який він нібито викупив за копійки, а потім обдурив інвестора, який намагався придбати нерухомість.

На сайті Верховної Ради можна знайти повідомлення, що в 2007 р. Ряжева включили до виборчого списку блоку "Аграрна Україна". Там зазначалося, що Ряжев Олександр Юхимович 1965 р.н., директор ТОВ "Славутич-95", включений до списку під № 13.

поліція Києва

Сайт Odessa.net.ua пише, що причиною розстрілу "Бені" міг стати його програш у карти, який становив 500 тис. дол. Видання зазначає, що цю суму нібито він взяв із "загальної каси" московських "інвесторів". При цьому в поліції поки що не назвали версії вбивства. Пошук того, хто стріляв, триває.