Приватизація: Локомотив на шляху до економічного зростання чи поїзд, що зупиняється в глухому куті?

Приватизація: Локомотив на шляху до економічного зростання чи поїзд, що зупиняється в глухому куті?
112.ua

Никита Синіцин

Журналіст

28 жовтня прес-служба президента України повідомила про зустріч глави держави Володимира Зеленського з віце-президентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вазілом Гудаком. Як годиться на подібних зустрічах, президент запропонував йому приєднатися до реалізації інфраструктурних проектів.

Щоб не бути голослівним і простимулювати потенційного інвестора, Володимир Зеленський заявив про плани економічного розвитку, куди вище 3,7%, які вказані в проекті держбюджету на 2020 рік.

Глава держави також назвав чинники, які, на його думку, сприятимуть цьому – закони про концесію, дерегуляцію та надання "зеленого світла" приватизації державних підприємств. 

П'ять років провалів, не допомогла і приватизація по-новому

Оптимізм президента, який представляє приватизацію як одного з "трьох китів" майбутнього економічного ривка України, дивує, адже останні роки вітчизняну приватизацію переслідувала низка постійних невдач.

За період 2014-2018 років план надходжень від приватизації виявився виконаний лише одного разу – у 2014 році, але зроблено це було швидше завдяки маніпуляціям з планом. Так, якщо на початок року надходження планувалися на рівні 17,1 млрд грн, реально вдалося залучити всього 366 млн грн, але за рахунок зниження плану в грудні до 363 млн грн останній навіть нібито злегка перевиконали.

Потім був повний провал 2015 року, коли план надходжень був виконаний всього на 0,9% - 152 млн грн замість 17,1 млрд грн. За 2016 рік при попередньому плані вдалося продати держмайна на 331 мільйон гривень, з яких у скарбницю до кінця року надійшли всього 189 мільйонів.

Новини за темою

На цьому тлі 3,4 млрд грн, виручених в 2017 році, здавалися справжнім проривом, але на жаль це були всього 20% від все тих же 17,1 млрд грн плану.

В 2018 році Верховна Рада прийняла новий закон "Про приватизацію державного майна", яким встановила нові правила для реалізації державою свого майна. Тепер приватизація ділилася на малу - реалізація держмайна вартістю до 250 мільйонів гривень і "більшу", що перевищує цю суму.

Незважаючи на те, що проводити приватизацію пропонувалося максимально відкрито, у тому числі шляхом електронних торгів та залучення радників, розпродаж держмайна в 2018 році чекав черговий провал – всього 0,3 млрд грн надходжень замість амбітних 21,3 млрд.

Перемога президента – "зелене світло" приватизації?

Що з себе представляє розблокування приватизації державних підприємств, про яке президент Володимир Зеленський заявив віце-президенту Європейського інвестиційного банку Вазілу Гудаку? Мова йде про закон "Про визнання таким, що втратив чинність закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" № 145-IX, який був підписаний главою держави в середині жовтня.

Як заявила заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів, тим самим розблоковано процес масштабної приватизації в Україні, підкресливши, що ще восени президент доручив Кабміну передати 500 держпідприємств на "малу приватизацію". 

Після прийняття закону на приватизацію передані перші 5 підприємств, на черзі ще 12. 

Прийнятий ВР законопроект був запропонований народними депутатами України від "Слуги народу" Роксоланою Підласою і Дмитром Наталухою. Крім визнання закону про заборонені до приватизації об'єкти, документ пропонує зміни в процедуру санації і банкрутства підприємств, у яких державі належить понад 50% власності.

Зокрема, законом забороняється відчужувати майно при санації підприємств із часткою держвласності понад 50%, крім випадків, передбачених планом санації.

Разом з тим, всупереч заявам про масштабну приватизацію, перехідні положення закону зберігають вимоги щодо обов'язковості частки держвласності 50%+1 акція в ряді підприємств. Які саме це будуть підприємства, належить визначитися Кабінету Міністрів, зобов'язаному протягом 3 місяців з дня опублікування закону подати на затвердження ВР перелік цих підприємств.

Інакше кажучи, мова не може йти про повне роздержавлення власності, швидше замість повної заборони на передачу в приватні руки акцій та частки у власності стратегічних підприємств пропонується передати в руки приватників частку у власності стратегічних підприємств, зберігши загальний контроль в руках держави.

Приватизація не врятує економіку – Україна не цікавить інвесторів

Ще в 2018 році тодішній заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов оцінював активи держави приблизно у 15,8% у національній економіці та 3500 підприємств, 900 з яких випливало продати "вже зараз", а 1250 не працювали, але мали різного роду активи.

Здавалося б, такі солідні активи в разі їх реалізації та ефективної роботи в приватних руках повинні здорово допомогти національній економіці, але вже заступник міністра визнавав, що з тисяч підприємств великими, здатними залучити серйозних інвесторів було всього 50-60. Саме останні і пропонувалося продавати в рамках "великої приватизації".

Враховуючи цей та інші фактори, більшість опитаних 112.ua експертів сумніваються в реальності сценарію, висловленого Володимиром Зеленським, в якому приватизація стає "локомотивом" економічного зростання України.

Так, за словами економічного експерта Українського інституту майбутнього Данила Моніна, вітчизняний держсектор не представляє особливого інтересу для інвесторів в силу зношеності фондів і невеликого балансу по активах.

"У сучасному світі інвесторів це не коштує дорого. Хіба як майданчики з підведеними комунікаціями, де можливо все вивезуть і будуть будувати з нуля. Великих інвестицій від цього Україна не отримає", - підкреслює експерт.

За словами співрозмовника 112.ua, 30 стратегічних підприємств, що залишаються в держвласності, становлять 95% вартості останньої, в той час як решта 3500 сукупно коштують близько 50 млрд грн.

"Якщо інвесторів не пустять до контролю над стратегічними підприємствами, навряд чи вони захочуть серйозно вкладатися – навіщо їм збільшувати розмір активів держсектора? А значить і анонсоване президентом зростання ВВП за рахунок приватизації якщо і буде, то дуже невелике", - резюмує Монін.

Більш оптимістичний у своїх прогнозах фінансовий аналітик Василь Невмержицький – на його думку правильно проведена успішна приватизація безсумнівно стане плюсом для української економіки.

"З держбюджету будуть зняті зобов'язання по підтриманню неефективного або зовсім непрацюючого підприємства, крім економії, держава отримає кошти в казну, які можна буде спрямувати на більш важливі потреби. Нарешті, "голосування" грошима інвесторів при приватизації це однозначна підтримка політики держави і довіра до неї. Приклад - придбання іноземними резидентами облігацій держпозики на 98 мільярдів гривень, так - це не капітальні інвестиції, а, швидше, спекулятивний капітал, але все ж ознака довіри", - вважає експерт.

З іншого боку, провали приватизації попередніх років свідчать про проблеми в цій сфері.

"Інвестори бажають захисту своїх інтересів, якихось пільг та привілеїв, державної підтримки. Але і держава повинна виконувати свої інтереси у ретельній процедурі приватизації - ціні, зобов'язаннях інвестора щодо збереження та розвитку підприємства тощо. Грають роль і військові дії, які відлякують інвесторів, можливо, остання тенденція до миру змінить ставлення інвесторів", - каже про суперечності в заявленому президентом механізмі зростання ВВП Василь Невмержицький.

Економічний експерт Олексій Кущ вважає, що заява президента Володимира Зеленського про роль приватизації як каталізатора зростання ВВП виглядає надто перебільшеним і оптимістичним.

Новини за темою

"Як визначити вплив держсектора на ВВП? Для цього необхідно взяти частку держави у ВВП, додати до нього 20-30%, на які, дуже гіпотетично, може зрости внесок колишнього держсектора у ВВП внаслідок переходу в приватні руки. В результаті ми побачимо, що це зростання не буде таким вже помітним як на це розраховує президент.

Візьмемо раніше державні, а нині приватні облгази. Після приватизації вони не стали працювати ефективніше - так само складно підключитися до систем газопостачання, що регулюється технічно, нікуди не поділися корупційні схеми", - підкреслює експерт.

Зрозуміло, при продажі державних підприємств і надходження коштів у бюджет економіка так чи інакше отримає якийсь поштовх, підкреслює експерт, адже частину коштів буде витрачено на різні інфраструктурні проекти, на що необхідні матеріали і робочі місця.

Однак приклад останніх років доводить, що якраз продати вітчизняні держпідприємства буде непросто, оскільки прямі іноземні інвестиції доводять відсутність інтересу іноземних системних інвесторів до України.

"В 2018 році прямі іноземні інвестиції склали 2,2 млрд доларів - і це привернув приватний сектор, який традиційно є ефективніше державного.

Внаслідок відсутності інтересу системних інвесторів з-за кордону можна очікувати, що привабливі держпідприємства можуть навіть не продати, а просто здати в концесію вітчизняним фінансово-промисловим групам і політичним групам впливу при президенті. В результаті з підприємств будуть просто знімати пінку в приватні руки, а економіка від цього нічого не отримає, а то і зовсім понесе збиток", - резюмує експерт.

"Порожнім піаром" вважає заяву президента Володимира Зеленського економічний експерт Олександр Охріменко, на думку якого в українських умовах головне – не зняти заборону на приватизацію, а вміти "поділити" приватизовані підприємства між майбутніми покупцями.

"В умовах України основними покупцями виступають зазвичай олігархи, а не іноземні інвестори і від президента скоріше потрібно вміння розподіляти ці об'єкти для їх покупки. Останнім, хто вмів це робити, був Леонід Кучма, у наступних президентів це не виходило, звідси і постійні провали приватизації. Думаю, і в 2020 році план надходжень провалять, нехай і заклали всього 5 мільярдів гривень – буде багато розмов, гарних презентацій, але грошей не буде", - вважає Охріменко.

За підсумками роботи за 7 місяців 2019 року від приватизації вдалося виручити близько 400 мільйонів гривень.

Микита Синіцин

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>