Покращення для вчителів у держбюджеті-2020: Хто отримає і чому все не так однозначно

Під час презентації проекту державного бюджету на 2020 рік до другого читання прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін протягом наступних декількох років планує значно покращити становище молодих вчителів, а також виплатити педагогам різницю в кількості учнів, яку роками не доплачували. Проте, здавалося б, добрі наміри влади знову були негативно сприйняті освітянами. Чому така реакція, які прогнози і чи можна нарешті досягти консенсусу?

Покращення для вчителів у держбюджеті-2020: Хто отримає і чому все не так однозначно
112.ua

Ірина Шостак

Журналістка

Під час презентації проекту державного бюджету на 2020 рік до другого читання прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін протягом наступних декількох років планує значно покращити становище молодих вчителів, а також виплатити педагогам різницю в кількості учнів, яку роками не доплачували. Проте, здавалося б, добрі наміри влади знову були негативно сприйняті освітянами. Чому така реакція, які прогнози і чи можна нарешті досягти консенсусу?

На позачерговому засіданні Кабміну 3 листопада було ухвалено проект державного бюджету на 2020 рік до другого читання. Одним із його важливих очікувань стали анонсовані зміни у зарплаті вчителів, а саме молодих педагогів, що покликані підтримати молодого вчителя і заохотити найкращих випускників українських університетів іти працювати в галузь освіти. Також проектом бюджету було передбачено додаткові 2,2 млрд грн для надбавки вчителям за престижність. Адже, як повідомила під час презентації проекту міністр освіти і науки Ганна Новосад, зарплату вчителям виплачували за кількістю дітей, значно меншу за реалістичну, тобто протягом останніх 4 років учителям недоплачували.

Для того щоб зрозуміти негативні настрої, які ширяться викладацькими колективами, варто розібратися в суті цих двох тез, їх передумов, причин та усвідомити можливі наслідки.

Заохочення для молодих викладачів

Усім відомо, що проблема непопулярності роботи в освітній сфері полягає саме у низькому рівні оплати праці, порівнюючи з іншими спеціальностями. Наприклад, якщо брати зріз  вакансій по столиці, то на ринку роботи "лежать" більше ніж 1500 вакансій у заклади освіти.

Логічно було б сприймати кроки щодо заохочення випускників долучитися до викладацького складу шкіл позитивно. Питання ж виникають саме до реалізації задуму.

"Ми не знаємо, як і кому саме будуть здійснені ці виплати. Адже постанови чи проекту постанови наразі не оприлюднено. Порядком здійснення цих виплат можуть бути передбачені умови щодо надання цієї грошової допомоги. Такий порядок може містити єдину умову щодо наявності стажу педагогічної роботи до 10 років, а може і встановлювати обмеження щодо віку чи категорій працівників. Це означає, що порядком може бути визначено, що виплати здійснюються молодим працівникам, які не досягли, наприклад, 25, 30 чи 35 років. Також не є винятком і встановлення певних категорій молодих спеціалістів, яким виплачуватиметься грошова допомога, оскільки на різних нарадах можновладцями неодноразово наголошувалося на необхідності підвищення заробітної плати насамперед вихователям-методистам та вихователям закладів дошкільної освіти, майстрам виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Окрім того, порядком здійснення виплат молодим педагогам може також встановлюватися вимога щодо відпрацювання в закладі освіти протягом певного часу. Отже, сьогодні є заяви й наміри влади встановити грошову допомогу молодим фахівцям з-поміж педагогічних працівників, які мають стаж до 10 років, але про конкретні критерії здійснення таких виплат можна буде говорити лише після оприлюднення відповідної постанови", — зазначає юрисконсульт Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Вікторія Соломінчук.

Новини за темою

До того ж вчителі на різних форумах обговорюють, чи є така "акція", як виплата 21 тис. грн, одноразовою або ж влада й надалі буде практикувати такі заходи і закладе таку ж суму на 2021 рік та 2022 рік. Також у багатьох виникають думки, що ця виплата буде здійснюватися за рахунок економії фонду зарплати, який перед Новим роком виплачує викладачам 13-ту зарплату як премію. Відповідно, багато хто непокоїться її можливою відсутністю цього року.

Навіть більше. На думку вчителів, ця виплата не гарантує того, що стимулювання молоді до роботи у сфері освіти насправді буде відбуватися. Приміром, якщо буде встановлена умова, що педпрацівники мають укласти договір на 5 років про роботу у школі і одержати цю виплату, то зрозуміло, що багато хто порахує, що якщо з 21 тисячі грн відняти відрахування заробітної плати, податки, то одержать на руки набагато менше (що становить приблизно одну зарплату в приватному секторі). Тоді ця виплата не матиме жодного сенсу. Або ж інший випадок, який наводить вчитель історії НВК "Ліцей № 157" Сергій Берендєєв: "Колись відбувалась схожа ситуація з "підйомними", коли приходила молодь, працювала рік у школі, наприкінці року їм виплачувались ці гроші, після чого вони звільнялися".

Ці приклади чудово ілюструють позицію як молодих, так і старших вчителів стосовно того, що, якщо влада справді хоче стимулювати молодого вчителя до роботи та професійного розвитку, його заробітна плата має бути стабільною та високою. А от одноразова виплата не зможе утримати працівника на тій роботі, звільнившись з якої, він, імовірно, отримуватиме більше.

Інше дискусійне питання, яке могло б навіть розколоти освітян на два табори, криється у неправильному співвідношенні зарплат молодого вчителя і вчителя старшої кваліфікаційної категорії. Адже зараз різниця у зарплатах вчителів становить близько 2-3 тис. грн, а ситуація, яка може скластися у разі виплати молодим педагогам цієї одноразової надбавки, непокоїть інших вчителів, яких насправді набагато більше.

"Якщо взяти колективи, то у більшості навчальних закладів молодих викладачів дуже мало, і, як наслідок, цю 21 тис. грн отримають 1-2 педагоги на весь заклад освіти. Досвідчені педагоги обурені, бо вважають, що це неповага до їхньої праці: беруть участь у проведенні олімпіад, перевірці робіт, беруть на себе роботи для конкурсу Малої академії наук, здійснюють наставництво для молодих педагогів — а виходить, що премії для них не буде. Тоді виникає справедливе зауваження, що нехай молодь бере на себе всі ці обов’язки. Сіється ворожнеча", — зазначає вчитель вищої категорії Сергій.

Паралельно існує ще один бік дискусії, який визнають усі вчителі, — передусім треба підвищити зарплату молодим фахівцям дошкільних закладів, у яких наразі найнижча заробітна плата (на руки одержують 4 тисячі грн, а помічник вихователя, який має ставку у 3500 грн, на руки одержує 3200 грн - з мінімалки вираховують податки). Така суттєва різниця в зарплатах пояснюється тим, що зарплата як вчителя, так і вихователя дошкільного закладу розраховується за допомогою тарифної сітки, де у першого є велика кількість надбавок, доплат, тимчасом як другий має лише декілька з них. Наприклад, вихователь групи продовженого дня — зарплата складається в основному зі ставки, надбавки за престижність педагогічної праці і надбавки за вислугу років. А у молодого спеціаліста навіть може й не бути надбавки за вислугу років, тому фактично зарплата у вихователів є в рази нижчою, ніж у працівників середньої школи.

Тож, якщо вже обговорювати це та подібні питання, варто починати саме з фахівців дошкільних закладів. "Дійсно, заробітна плата працівників закладів дошкільної освіти є однією з найнижчих. Це питання потребує якнайшвидшого врегулювання. Вітаючи в цілому підвищення оплати праці окремим категоріям працівників, все ж варто зазначити, що влада має виконати постанову Кабінету міністрів України від 10 липня 2019 року № 822 "Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників і установ освіти і науки" і статтю 61 Закону "Про освіту", якими передбачено зростання заробітної плати для всіх категорій працівників. Різниця між посадовими окладами працівників різних категорій має бути, тому зарплата має зростати у всіх без винятку працівників закладів освіти: як у молодих спеціалістів, так і в досвідчених педагогів", — зазначає юрисконсульт Вікторія Соломінчук.

Надбавка за престижність

Зарплата викладача залежить від розміру освітньої субвенції, яка виділяється з державного бюджету на місцеві, для того аби виплатити заробітні плати працівникам загальної та середньої освіти. Ці кошти вираховуються за формулою розрахунку освітньої субвенції.

"Розподіл обсягу освітньої субвенції між місцевими бюджетами здійснюється на підставі показників контингенту дітей (від кількості дітей залежить мережа класів і відповідно кількість ставок педагогічних працівників). До цього часу бралися показники контингенту (кількості дітей) станом на 5 вересня року, що передує поточному бюджетному періоду. Тобто якщо готується проект держбюджету на 2020 рік, то освітня субвенція розраховується (зараз так передбачено у постанові) за показниками контингенту дітей станом на 2018 рік", — говорить юрисконсульт Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Вікторія Соломінчук.

За Законом України "Про загальну середню освіту" в закладах середньої освіти у класі має бути не більше 30 учнів. У більшості шкіл України така норма не дотримується, особливо у містах-мільйонниках, де багато районів з новобудовами. Як наслідок, є класи де і по 36, і по 38 осіб — збільшується навантаження на вчителя (перевірка зошитів, підвищена складність у роботі як класного керівника, більше документації, підвищене голосове навантаження). Зрозуміло, що докорінно ситуація буде вирішена лише тоді, коли будуть побудовані нові заклади освіти, для того щоб розвантажити ті заклади, в яких зараз є перевищення планової наповненості. Проте, одним із видів компенсації для вчителя вже зараз могла б бути якась доплата чи надбавка за перевищення наповненості класів і груп у закладах освіти.

Новини за темою

Це й мала на увазі міністр, говорячи, що якщо буде порахована реальна кількість дітей станом на поточний рік, то з урахуванням того, що контингент дітей буде більшим, буде розраховано на більшу кількість працівників, відповідно, вони зможуть одержувати заробітну плату з надбавкою у розмірі 30%.

Але чи справді ця надбавка буде однаковою для всіх викладачів країни, поки не зрозуміло, адже питання щодо правильності її виплати вже порушувалося. Наприклад, за словами викладача Сергія Берендєєва, в минулому році ця надбавка становила 5% і, лише коли викладачі почали порушувати це питання, звертаючись до КМДА, ще 15% їм таки вдалось вибороти і отримати до кінця року. У жовтні цього року викладачі знову говорили з представниками КМДА, зокрема з мером Києва Віталієм Кличком про необхідність підняття надбавки до її граничного відсотка (за постановою Кабінету міністрів України від 23.03.2011 р. №373, з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету міністрів України від 11.01.2018 р. № 23), який становить 30%. Мер пообіцяв винести питання на обговорення й зробити усе можливе для того, щоб виконати умови викладачів. Але яким буде результат - поки невідомо.

Проте, ситуація з надбавками за престижність у Києві насправді набагато краща за ситуацію в інших областях України, де надбавка сягає лише 5 відсотків. За словами юрисконсульта Вікторії, це пояснюється тим, що окремі виплати йдуть із місцевого бюджету. Враховуючи дорожнечу життя, вартість цін, тарифи на проїзд, Київрада виділяє додаткові кошти для того, щоб здійснити виплату надбавки за престижність педагогічної праці працівникам дошкільної та позашкільної освіти у граничному розмірі, а також на муніципальну надбавку. Але надбавка за престижність має бути однакова в кожному куточку країни: "Якщо це престижність, то престижною має бути робота вчителя як в одній школі, так і в іншій. Якщо є така надбавка, вона має бути у фіксованому розмірі — 30%, адже кожен вчитель за функціоналом виконує ту саму роботу".

Що буде далі?

Нагадаємо, що сьогодні заробітна плата працівників середньої школи та вихователям дошкільного закладу виплачується за тарифною сіткою.

Починаючи із серпня-вересня багато хто з можновладців почав обурюватися тим, що у зарплаті вчителя неможливо розібратися, вона є складною та застарілою. Тимчасом як зарплати самих нардепів та міністрів, за словами вчителя історії Сергія, теж містять надбавки (за роботу з документами, складність роботи, її напрямку).

У зв’язку з цим були певні намагання й наміри, над якими зараз працює робоча група при Комітеті ВРУ з питань освіти, науки та інновацій, які подали народні депутати до законопроекту "Про повну загальну середню освіту" (якщо будуть ухвалені, то запроваджені з наступного року, коли посадовий оклад буде доведений до 4 прожиткових мінімумів, з 2023 року), зокрема щодо скасування надбавок і доплат. Саме з приводу цих питань точилися дискусії, суперечки, організовувалася широкомасштабна акція протесту вчителів, які разом з Київською профспілкою працівників освіти і науки України наполягали на виконанні статті 61 Закону України "Про освіту" — уряд зобов’язаний поетапно до 2023 року підвищувати зарплати до 4 прожиткових мінімумів.

Новини за темою

Компромісним варіантом щодо підвищення оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників у наступному році, за словами юрисконсульта Київської профспілки освітян Вікторії Соломінчук, є саме постанова Кабінету міністрів України від 10 липня 2019 року № 822 (нею встановлено, що найменший розмір посадового окладу педагогічного працівника - ставки заробітної плати - з 1 січня 2020 р. становить 2,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а з кожним наступним роком збільшується на 0,5): "Оплата праці за цією постановою на сьогодні певним чином компенсувала б працівникам невиконання статті 61 ЗУ "Про освіту". Можна сказати, що постанова КМУ № 822 є механізмом поетапного виконання ст. 61 Закону "Про освіту"".

З огляду на ситуацію в парламенті, вчителів непокоїть той факт, що представники партії "Слуга народу" (парламентська монобільшість) зазначили, що підтримають рішення Комітету, адже там працюють фахівці своєї справи.

Тому зараз усі освітяни лише стежать за подіями, чекають уточнень та кінцевих рішень стосовно обох питань (поправки до законопроекту "Про повну загальну середню освіту" та анонсованих виплат), які в обох випадках, за словами можновладців, покликані покращити становище вчителів.

Ірина Шостак

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>