До регіонів у справах: Внутрішні відрядження керівництва України в цифрах

На продовження попереднього матеріалу ми розбиралися, скільки вищі державні чини витрачають на робочі поїздки по регіонах України

До регіонів у справах: Внутрішні відрядження керівництва України в цифрах

Юрій Годован

Журналіст, 112.ua

На продовження попереднього матеріалу ми розбиралися, скільки вищі державні чини витрачають на робочі поїздки по регіонах України

Поїздки керівництва країни регіонами, проведення там нарад, зустрічі з чиновниками і простими людьми, а також публічне відкриття нових підприємств, установ і пам'яток є важливою складовою внутрішньої державної політики. 112.ua раніше вже писав, скільки коштів із державного бюджету витрачають на робочі поїздки за межі України президент Петро Порошенко, прем'єр Володимир Гройсман, спікер парламенту Андрій Парубій і його заступники. Далі мова піде про "внутрішній робочий туризм" президента, голови уряду та керівництва парламенту.

Як і раніше, цифри про виділені з держбюджету кошти нам надали у відповідях на запити про отримання публічної інформації.

Найбільше витрачає на поїздки президент

Робота президента Петра Порошенка у регіонах станом на 2 серпня обійшлася державному бюджету в 2 млн 486,2 тис. гривень. Втім, ця цифра включає лише авіаперевезення. За вказаний період голова держав здійснив 14 регіональних поїздок. Зазначимо, найчастіше Порошенко відвідав Одеську область, де за 8 місяців був тричі. З детальним списком внутрішніх відряджень очільника держави можна ознайомитися нижче.

Робочі поїздки Порошенко по Україні станом на серпень 2017 року 112.ua

"Також для забезпечення робочих поїздок президента України залучаються відповідні підприємства, установи і організації, що перебувають в управлінні Державного управління справами (далі - підприємства), які надають послуги з автотранспортного, медичного, санітарно-епідеміологічного, протокольного, господарського та іншого забезпечення. Крім того, для проведення заходів залучаються працівники Адміністрації президента України, Державного управління справами, підприємств, що пов'язано з витратами на відрядження", - додали в Адміністрації.

Також в АП зазначили, що ведення окремого обліку за категоріями витрат щодо кожної робочої поїздки чинним законодавством не передбачено.

Прем'єр державним коштом по країні не літає

Прем'єр Володимир Гройсман в поточному році відвідав 13 областей, при цьому зробив 18 робочих поїздок. Примітно, що цьогоріч керівник уряду не їздив до південних регіонів. Найчастіше, а саме двічі, прем'єр відвідав Чернігівську, Харківську, Кіровоградську та Львівську області. Цікаво й те, що на всі (!) поїздки прем'єра кошти з держбюджету не виділяли, принаймні так нас запевнили у прес-службі уряду.

Поїздки Гройсмана по Україні у 2017 році 112.ua

Скромні витрати й у керівників парламенту

Спікер ВРУ Андрій Парубій Верховная Рада

Спікер українського парламенту, як і прем'єр, в нинішньому році кошти держбюджету на відрядження економив. Поїздок в Андрія Парубія, до слова, було небагато - лише одна, 13 лютого на Львівщину. Гроші на неї не виділяли. Одне відрядження мала заступниця Парубія, Оксана Сироїд. 21 квітня вона відвідала Одесу, витрати на візит взяли на себе організатори.

Поїздки керівництва ВР у 2017 році по Україні 112.ua

А от перший віце-спікер Ірина Геращенко зі столиці у робочих справах виїжджала частіше - 5 разів і неодмінно на схід країни. У Донецькій області вона відвідувала прифронтові Авдіївку, Волноваху і Маріуполь, побувала також в Дніпрі. Три поїздки з держбюджету не оплачувалися, а один з візитів на Донбас коштував їй 10 тис. 606 гривень. Про те, хто фінансував триденний візит першого віце-спікера до Дніпра, Волновахи та Маріуполя, у ВР не уточнили.

Витрати на відрядження керівництва України. січень-липень 2017 року 112.ua

Раніше 112.ua повідомляв про заробітні плати високопоставлених українських чиновників. За наступними посиланнями можна прочитати про те, скільки заробляють керівники вітчизняних силових органівмери українських містголови антикорупційних органів, а також високопоставлені українські судді.

Також ми писали про заробітні плати прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, членів його уряду та голів обласних держадміністрацій.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...