banner banner banner banner

Підвищення соцгарантій: Кому й на скільки було збільшено виплати та які умови

2 червня Верховна Рада ухвалила в повторному читанні закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб" (№ 2494). Зокрема, цим законопроєктом посилюються соцгарантії дітям під опікою та самотнім пенсіонерам 80+. Але чи означає це покращення, якщо навіть у супровідному документі до законопроєкту йдеться, що деякі нововведення можуть негативно сприйматись спільнотою? Про це у матеріалі 112.ua

Підвищення соцгарантій: Кому й на скільки було збільшено виплати та які умови
112.ua

Ірина Шостак

Журналістка

2 червня Верховна Рада ухвалила в повторному читанні закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб" (№ 2494). Зокрема, цим законопроєктом посилюються соцгарантії дітям під опікою та самотнім пенсіонерам 80+. Але чи означає це покращення, якщо навіть у супровідному документі до законопроєкту йдеться, що деякі нововведення можуть негативно сприйматись спільнотою? Про це у матеріалі 112.ua

2 червня Верховна Рада України ухвалила за основу проєкт закону № 2494 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі — закон), що стосується дітей-сиріт, одиноких матерів, малозабезпечених сімей та самотніх людей, які досягли 80-річного віку. Закон має змінити підхід до надання допомоги малозабезпеченим. Рішення підтримали 239 народних депутатів.

Зокрема, передбачається:

  1. підвищення соціальних гарантій для дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, в тому числі для дітей з інвалідністю;
  2. уніфікація принципів надання допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям;
  3. встановлення адресного підходу для призначення державних соціальних допомог;
  4. запровадження державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку та потребують постійного стороннього догляду.

Загалом закон пропонує істотно розширити повноваження Кабінету міністрів України щодо вирішення питань, які стосуються соцдопомоги.

Що зміниться для малозабезпечених сімей?

Новини за темою

Перше, що слід зазначити, — тепер соцслужби мають не тільки розраховувати суму виплат, а й стимулювати малозабезпечені сім’ї швидше набувати "економічну самостійність".

"Закон декларує, що соціальною допомогою тепер вважатиметься не тільки грошова допомога соціально незахищеним сім’ям, а й сприяння їх зайнятості та економічної самостійності. Така зміна має бути внесена до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", — говорить адвокат, к. ю. н. засновник юридичного Телеграм-каналу "Адвокат права" Денис Головін.

За його словами, сьогодні порядок розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї прописано в законі: для розрахунку підсумовують доходи всіх членів сім’ї за півроку і ділять на 6 (при цьому не враховуються виплати на усиновлених дітей, грошове забезпечення військовослужбовців, які перебувають у зоні воєнних дій і деякі інші доходи). А якщо отримана сума менше встановленого прожиткового мінімуму, різницю виплачують у вигляді соціальної допомоги. 

За новим законом передбачається, що розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям визначатиметься як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом (до стабілізації економічного становища в Україні розмір державної соціальної допомоги визначатиметься з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму). Порядок призначення, умови виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги, перелік документів, необхідних для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям та особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю, встановлюватиметься Кабінетом міністрів України (зараз це зафіксовано у відповідних законах).

Ще одне з нововведень, яке і може викликати певні занепокоєння, — поки малозабезпечена сім’я отримує гроші з держбюджету, проводитиметься перевірка її майнового стану (порядок проведення таких перевірок також повинен визначити Кабмін). 

"Простіше кажучи, передбачається жорстка процедура перевірки соціально-майнового стану малозабезпеченої сім’ї під час надання відповідної державної соціальної допомоги, при цьому порядок проведення такої посиленої перевірки визначатиметься не законом, а підзаконним актом уряду", — пояснює Денис Головін.

Соцдопомога працездатним особам, які не працюють

Законом внесено зміни до закону України "Про зайнятість населення", якими розширено коло осіб, які потребують додаткового сприяння у працевлаштуванні, зокрема, доповнено цей перелік непрацюючими працездатними особами з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. 

До таких належатимуть особи працездатного віку з числа членів малозабезпеченої сім’ї, які за станом здоровʼя здатні до активної праці і не працюють не проходять військову службу, не займаються підприємницькою діяльністю чи професійною незалежною діяльністю, не здобувають освіту за денною формою у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти. 

"Працездатні, але не працюють — це, наприклад, люди, які працюють без офіційного працевлаштування, випускники вузів, які не можуть влаштуватися на першу роботу, люди передпенсійного віку, яких найчастіше також відмовляються працевлаштовувати офіційно, домогосподарки тощо", — зазначає адвокат Денис Головін.

Відповідно до прийнятого закону, сім'ї, де є працездатні особи, які не працюють, можуть звертатися за соцдопомогою (раніше таким сім’ям державна допомога не призначалась). Рішення щодо таких питань прийматимуть держадміністрації або виконкоми. Проте, як зазначає адвокат, спочатку представники цих установ нанесуть візит до такої сім’ї і складуть "Акт обстеження матеріально-побутових умов" — якщо сім’я буде визнана такою, що потребує, соціальна допомога може бути призначена: "Не виключено, що у меншому розмірі, ніж для тих сімей, де всі працездатні члени працюють, але все-таки шанс отримати таку допомогу з’явиться".

Новини за темою

Непрацюючим людям працездатного віку, які отримують соцдопомогу, також допомагатимуть працевлаштуватися або заробляти самостійно. Зокрема, таких людей планується зарахувати до категорії громадян, які мають "додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню".

Також, з метою сприяння економічній самостійності малозабезпеченої сім’ї непрацюючій працездатній особі з числа членів такої сім’ї, яка бажає провадити підприємницьку діяльність, за рекомендацією державної служби зайнятості може бути надана допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї за рахунок коштів державного бюджету (гроші, які можна буде використовувати як стартовий капітал для свого бізнесу).

Для отримання "допомоги на отримання економічної самостійності"  потрібно буде отримати рекомендацію служби зайнятості. Слід також зауважити, що це буде не благодійна допомога з бюджету, а безвідсотковий кредит після того, як матеріальне становище сім’ї поліпшиться, гроші доведеться повернути. Докладніший порядок надання допомоги на придбання економічної самостійності і повернення цих грошей має розробити Кабмін.

"У супровідному документі до законопроєкту, який називається "Прогноз впливу … на ключові інтереси зацікавлених сторін" зазначається, що відразу після введення таких нововведень непрацюючі працездатні люди можуть бути незадоволені такими вимогами до них. Однак в довгостроковій перспективі, коли їхнє матеріальне становище поліпшиться, ефект від нововведень буде позитивним", — додає Денис Головін.

Підвищення соцгарантій для дітей

Оскільки збільшення виплат на програми із забезпечення дітей – пріоритет Міністерства соціальної політики у Бюджеті 2020 року (про це міністр Юлія Соколовська заявила в ході презентації проєкту Бюджету-2020 до другого читання), Законом передбачається збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, яка призначається відповідно до закону України "Про державну допомогу сім’ям із дітьми", з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років (4 447,50 грн) та дітей від 6 до 18 років  (5 545 грн), а на дітей з інвалідністю - до 3,5 прожиткових мінімумів: для дітей до 6 років – 6 226,50 грн, а від 6 до 18 років — 7 763 грн.

У разі коли на дитину (на дитину з інвалідністю) виплачуються пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога (крім державної соціальної допомоги, що виплачується на дітей з інвалідністю, відповідно до законодавства), розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між 2,5 прожитковими мінімумами (для дитини з інвалідністю, над якою встановлено опіку чи піклування, ― 3,5 прожиткові мінімуми) для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги.

Попередня редакція закону передбачала, що допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надається у розмірі, який становить два прожиткові мінімуми для дитини відповідного віку.

"Причому, судячи з тексту законодавчого акту, з’явиться ще одна можливість усиновити дитину: окрім сиріт і дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав, можна буде усиновити дитину, якщо її батьки дали на це згоду (зараз такі діти переважно виховуються в інтернатах)", — додає Денис Головін.

Адвокат також зазначає, що разом з тим скасовується підвищення на 10% рівня забезпечення прожиткового мінімуму для кожної дитини (для дитини з інвалідністю – на 20%), також скасовується підвищення розміру державної соціальної допомоги на кожну дитину віком до 13 років на 250 гривень, на кожну дитину віком від 13 до 18 років - на 500 гривень: "Скасування підвищення рівня забезпечення прожиткового мінімуму для кожної дитини з малозабезпеченої сім’ї та скасування підвищення розміру державної соціальної допомоги — зменшення розмірів допомоги, що суперечить статті 22 Конституції України, якою не допускається звуження змісту та обсягу чинних прав і свобод при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинних законів".

Також визначається допомога при народженні першої та кожної наступної дитини — 41 280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

Допомога одиноким матерям

При визначенні права на призначення допомоги на дітей одиноким матерям відповідно до цього закону застосовуватимуться умови, встановлені для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, затвердженому Кабінетом міністрів України (відбувається уніфікація принципів надання допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям).

За словами адвоката Дениса Головіна, допомогу одиноким матерям буде зменшено: "Пропонується розраховувати соцдопомогу таким сім’ям на тих же умовах, що і для інших малозабезпечених сімей. Тобто при визначенні середньомісячного доходу будуть підсумовуватись всі види соцдопомоги і виплачуватиметься лише різниця між фактичним доходом і прожитковим мінімумом".

Варто зауважити, що сьогодні допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від інших видів допомоги, передбачених законом "Про державну допомогу сім’ям із дітьми".

Новини за темою

"У супровідному документі до законопроєкту, який називається "Прогноз впливу… на ключові інтереси зацікавлених сторін" зазначається, що в короткостроковій перспективі таке нововведення негативно вплине на сім’ї матерів-одиначок. Однак у довгостроковій перспективі це принесе позитивний ефект, вважають автори законопроєкту. Яким чином — не уточнюється", — додає адвокат.

Допомога на догляд одиноким особам 80+

Цим законом розширюється коло осіб, яким може бути надана державна соціальна допомога на догляд. Сьогодні такий вид соцдопомоги призначається одиноким малозабезпеченим пенсіонерам, одиноким особам з інвалідністю внаслідок війни II і III групи, якщо лікарсько-консультативна комісія винесе висновок, що людина потребує стороннього догляду. А також усім особам з інвалідністю внаслідок війни I групи.

Пропонується надання соціальної допомоги (у розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, за рахунок коштів Державного бюджету України) одиноким особам, які досягли 80-річного віку за висновком лікарсько-консультативної комісії про потребу у постійному сторонньому догляді. 

40% прожиткового мінімуму – 655 грн – виділятимуться додатково до 500 грн доплат пенсіонерам, які громадяни отримують за раніше впровадженою програмою.

На думку адвоката Дениса Головіна, закон є антисоціальним і загрожує додатковими ускладненнями для громадян в одержанні соціальних виплат: "Справа у тому, що фактично на Кабмін покладено регулювання розмірів, умов та підстав виплат вказаної соціальної допомоги. При цьому таке регулювання можливо лише законом. Функції Кабміну спрямовано в основному на виконання закону, а закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" їх безпідставно розширює".

За словами адвоката, отримання соцвиплат, по-перше, ускладниться, а по-друге, фактично зменшиться за деякими видами, адже піднімаючи один показник у формулі виплат, законодавець скасовує інший.

Також експерт звертає увагу на питання надання соцдопомоги одиноким особам 80-річного віку, зауважуючи, що отримати висновок ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) про потребу у постійному сторонньому догляді може виявитись доволі складною процедурою: "Цікаво, що у нас у країні є 80-річні пенсіонери, яким взагалі не потрібна допомога. Звичайно, батькам корупціонерів та олігархів вона може і не потрібна. Але інших 99%? А для цього ще і ЛКК пройти. А як це зробити з нашим рівнем корупції? Я вже мовчу, що це фізично 80-річним буде складно", — додає експерт.

Закон набере чинності з 1 липня 2020 року.

Ірина Шостак

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>