"Опозиційна платформа - За життя" провела об'єднавчий з'їзд: Як це було

Партія "Опозиційна платформа - За життя" провела Всеукраїнський об'єднавчий з'їзд, на якому були висунуті кандидати в народні депутати та затверджені основні положення програми, з якою політсила йде на позачергові парламентські вибори.

"Опозиційна платформа - За життя" провела об'єднавчий з'їзд: Як це було
112.ua

Партія "Опозиційна платформа - За життя" провела Всеукраїнський об'єднавчий з'їзд, на якому були висунуті кандидати в народні депутати та затверджені основні положення програми, з якою політсила йде на позачергові парламентські вибори.

На Всеукраїнський об'єднавчий з'їзд партії "Опозиційна платформа - За життя" приїхало 1,5 тисячі прихильників політичної сили з усієї України: було багато молоді, але також і представники старшого покоління. Присутні висловили підтримку важливих ідеологічних моментів, з якими партія йде на позачергові парламентські вибори і що буде обстоювати в парламенті. Крім того, на з'їзді затвердили партійний список, з яким "Опозиційна платформа - За життя" піде на позачергові вибори в Раду.

Мир Україні

Головна мета партії "Опозиційна платформа - За життя" – принести мир в Україну. Ця теза була головною у виступах лідерів партії і її членів. "Ми зобов'язані принести мир в Україну. Ми зобов'язані врегулювати ситуацію на сході країни, припинити бойові дії. Наш план, прийнятий у цьому приміщенні на з'їзді нашої партії 29 січня, впроваджується в життя, і я хочу доповісти сьогодні вам те, що ви і так добре знаєте, що мирний план-концепція, затверджений нашою партією, підтриманий, і з приводу нього виражено згоду обговорювати і домовлятися і в Донецьку, і в Луганську, і в Москві. Відповідь залишається за Києвом, але цю відповідь ми не отримали ні від кліки Порошенка, якому не потрібен був мир на Донбасі – йому потрібна була війна, йому не потрібні були люди Донбасу, тому що вони ніколи б не проголосували за нього. Ми цю відповідь не отримали і від пана Зеленського та його команди. Ми чуємо різні заяви, відмовки, дешевий популізм і не більше. Ми зобов'язані реалізувати цей мирний план, і цей мирний план буде залежати в тому числі і від того, яким складом і в якій кількості ми прийдемо в парламент, отримавши довіру наших громадян. Тому що ми повинні дати відповідь Донецьку, Луганську та Москві в контексті того, що мирний план, виконання мінських угод – це те, що ми обов'язково зробимо і обов'язково реалізуємо", - сказав голова політради партії Віктор Медведчук.

Опозиція об'єдналася перед парламентськими виборами заради досягнення миру в Україні та виправлення важкої ситуації в країні, заявив засновник "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович. "Дорогі друзі. Я хочу, щоб всі запам'ятали цей день. Саме сьогодні ми починаємо свій переможний похід в парламент України. Похід не для себе, похід для того, щоб виправити ту ситуацію, яка сьогодні в нашій країні. Похід, щоб принести мир. Я хочу сказати: нас весь час лякають – хто проти нас. Так от, не думайте, хто проти нас, думайте, хто з нами – ви з нами. Ви, мільйони людей, українців, з нами. І буквально чотири речі я хочу сказати і для вас, і для тих мільйонів українців, які бачать нас на екрані: ми об'єдналися заради миру. Ми зупинимо тарифний геноцид. Ми встановимо мир на Донбасі. З нами мільйони українців. Перемога буде за нами!" - сказав він. 

Засновник "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко представив програму партії. Головний пункт – мир на Донбасі. "Ми принесемо в країну мир, ми покращимо життя людей, ми відновимо стабільність, ми зробимо все, що вони хочуть бачити в країні, тому що ми знаємо, як це робити, на відміну від багатьох. І я переконаний, що задавши такий старт, як сьогодні, розпочавши цю роботу, почавши цю боротьбу, ми досягнемо успіху, і вам не буде соромно за те, що ви нас відправили в бій. Ми переможемо, ми разом, перемога буде за нами, з нами мільйони!" - зазначив Бойко.

Засновник партії "Опозиційна платформа - За життя" Zoya Shu/112.ua

Новини за темою

Про те, що головна місія "Опозиційної платформи - За життя" – повернути мир в Україну, говорила і народний депутат, член партії Наталія Королевська. "Сьогодні тут ми з головною історичною місією – об'єднатися і діяти. Щоб повернути мир в Україну. Ми зібрали в кулак волю і віру, з головною метою: піти і перемогти. Перемогти партії війни, від режиму яких за п'ять років постраждала кожна людина в нашій країні. І ми абсолютно впевнені: наша велика, професійна команда миру зможе і зробить. А головне – захистити дітей. Адже саме в дітях полягає сенс нашого життя. Захистити ветеранів ВВВ і пенсіонерів, переглянути збочені реформи режиму Порошенка, зупинити грабунок людей через ціни і тарифи, захистити кожну мирну людину, яка проживає по обидві лінії фронту і потерпіла від цієї війни. Повернути свою країну – мирну і процвітаючу. І ми зобов'язані це зробити заради наших дітей. Заради майбутніх поколінь, заради героїчної пам'яті наших батьків і дідів", - заявила Королевська.

"Ми зібралися на цей з'їзд, щоб ще раз сказати Україні, що об'єдналися заради миру. Об'єдналися заради процвітання України. Об'єдналися заради того, щоб зробити життя людей краще", – заявив на з'їзді народний депутат Сергій Льовочкін.

Заклики про мир зустрічали гарячу підтримку учасників з'їзду. Присутні висловлювали її гарячими оплесками. 

Відродження національної економіки

На партійному з'їзді порушували питання ще одного важливого для "Опозиційної платформи - За життя" пріоритету – відродження національної економіки. 

Новини за темою

"Ми знаємо, як відродити економіку. В основі роботи майбутнього уряду буде політика економічного прагматизму, Україна стане сучасною індустріальною державою з конкурентною промисловістю, високими соціальними стандартами та рівнем життя громадян. Ми з вами зупинимо тарифний геноцид, ми знизимо тарифи на газ для населення максимум до 4 тис. грн за тисячу кубів. Це буде зроблено за рахунок прямих поставок газу і використання газу з РФ і повного використання газу українського видобутку для потреб населення. Ми доб'ємося і спишемо заборгованість населення за ЖКП і встановимо справедливі субсидії тим, хто не може платити", - сказав Юрій Бойко під час обговорення програми партії, яку затвердив з'їзд. 

"Наші вороги – це деградація, це деіндустріалізація, це деінтелектуалізація. Лише кілька фактів, кричущих, щодо деградації. Площа нашої країни колись становила 603 тис. кв. км. Сьогодні залишаються контрольованими 550. Наша країна – це країна з населенням – колись була – 52 млн осіб. А скільки сьогодні? 38, 35, 30? А хто взагалі знає? Не знає ніхто – ні влада, ні люди. За підсумками 2018 року ми вийшли – вдумайтеся в цифру! – на 63% ВВП 1990 року, останнього року УРСР у складі СРСР. 63%. Цей бар'єр подолано колишніми радянськими республіками, а сьогодні – незалежними суверенними державами, усіма – на початку 2000-х років. А ми плетемося десь там в кінці цього ряду", - сказав Віктор Медведчук.

Голова Політради "Опозиційна платформа - За життя" 112.ua

Голова політради партії підкреслив, що країна повинна налагодити відносини з Росією і країнами СНД і змінити свій економічний курс. "Ми повинні радикальним чином змінити економічний курс нашої країни. Ми повинні переглянути кабальні умови, які спричинили і опустили нашу економіку і соціальну сферу нижче плінтуса. Умови договору про Зону вільної торгівлі з ЄС, умови про вступ України до Світової організації торгівлі", - сказав Медведчук. За його словами, слід покінчити з монополією великого бізнесу в економіці України. "Ми повинні відновити транзитний потенціал, ми зобов'язані змінити податкову систему оподаткування малого і середнього бізнесу, ми повинні зробити економіку країни, яка стала мостом між Заходом і Сходом", - зазначив політик.

Партія готова очолити процес економічних перетворень в країні та взяти відповідальність за це. "Обираючи парламент, Україна обере новий уряд і нового прем'єр-міністра. Відмінність нашої команди від інших у тому, що у нас є майбутній прем'єр-міністр. Це – Юрій Бойко", – сказав Сергій Льовочкін: "Бойко знає, що потрібно робити і як потрібно робити. І в цьому його головна перевага перед іншими кандидатами на цю посаду. Він пройшов нелегку виборчу кампанію, він прожив складне і змістовне життя. Він знає і вміє працювати. З ним разом на вибори йде величезна команда "Опозиційної платформи - За життя". Я переконаний, що ми здатні сформувати уряд і зробити те, чого від майбутнього парламенту і уряду чекають мільйони наших співгромадян".

Повернення України на шлях демократії

Важливим блоком програми партії "Опозиційна платформа - За життя" є низка кроків у напрямку перетворення України на правову, демократичну державу. "Ми приймемо закон про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою, скасуємо всі антиконституційні закони: про мову, освіту, перейменування церкви, ми скасуємо закони про люстрацію і так звану декомунізацію, які перетворилися на ганьбу. Друзі, ми забезпечимо відповідальність влади, Україна стане парламентською республікою з широкими повноваженнями місцевого самоврядування", - сказав Юрій Бойко.

Політсила йде на вибори з гаслом "За мир, партнерство і безпеку". "Це означає, що ми реалізуємо політику активного нейтралітету України у військово-політичній сфері і неучасті у будь-яких військово-політичних союзах", - зазначив Бойко.

Віктор Медведчук виступив за відновлення символів перемоги у Великій Вітчизняній війні. Він підкреслив, що ряд дій попередньої влади призвів до того, що країна перестала розвиватися в багатьох сферах: "З одного боку, це витік мізків, наукового, інженерно-технічного персоналу з таких високотехнологічних галузей, як авіаційна, оборонка, приладобудування, ракетно-космічна, суднобудування і багатьох інших. А з іншого боку - система освіти, фактично знищена система професійно-технічної підготовки кадрів. Це сьогодні шкідливі закони, ворожі по відношенню до країни і народу, які посилюють процес деінтелектуалізації. Такі закони, як закон про освіту, закон про дискримінацію російської та інших мов національних меншин, закон про люстрацію, закон про декомунізацію. Ми повинні відновити символи Великої Перемоги Великої Вітчизняної війни. Ми повинні це зробити для ветеранів. Ми зобов'язані це зробити для українського народу".

Об'єднання заради досягнення миру і благополуччя

На з'їзді партія затвердила першу десятку кандидатів у партійному списку:

1. Юрій Бойко

2. Вадим Рабінович

3. Віктор Медведчук

4. Наталія Королевська

5. Сергій Льовочкін

6. Василь Німченко

7. Нестор Шуфрич

8. Сергій Ларін

9. Сергій Дунаєв

10. Тарас Козак

"Коли ми говоримо про об'єднання (а це головна стратегічна мета нашої партії спочатку, нагадую, з листопада 2018 року, коли ми прийняли рішення брати участь спочатку в президентській, а потім у парламентській кампанії), ми говорили про те, що ми об'єднуємо сили, і ми їх об'єднали. Сьогодні стоїть стратегічне завдання перед нами, перед нашою командою і партією. Ми повинні об'єднати країну для того, щоб зупинити процес падіння в безодню нашої країни. Ми повинні зупинити розпад країни, який, на жаль, після розмов про розкол перетворився на реальність. Ми повинні відновити територіальну цілісність нашої країни, і для цього ми зобов'язані об'єднатися. І коли команда Зеленського і сам Зеленський говорить, що він вже об'єднав країну, і як підтвердження висувається теза про 73%, що підтримали його, то це зовсім не так. Більш того – це не так. Не можна об'єднуватися в боротьбі проти, об'єднуватися можна тільки в боротьбі за. А ті 73%, які проголосували за нього, заслужено проголосували за нього – це голоси проти злочинної команди, проти злочинної зграї Порошенка, а це різні речі", - підкреслив Віктор Медведчук.

За словами голови політради партії, об'єднати країну можна виходячи з формули, яка належить партії, яка викладена в її програмі, формули національного успіху, формули зшивання країни. "Це формула, коли спірні питання, питання, що викликають різні оцінки, відношення, повинні бути винесені в чисельник. Це віра, це мова, це історія. А у знаменнику, для приведення до загального знаменника повинні бути рівень життя наших людей, його підвищення, підвищення добробуту і спільне управління країною. Це те головне, при якому ми можемо привести до спільного знаменника, об'єднавши країну, об'єднавши людей, об'єднавши політичні сили. Якщо ми цього не зробимо, то може настати те, про що передбачав колись 1000 років тому великий князь Київський Ярослав Мудрий: "Якщо ви будете в ненависті жити, у чварах, у сварках, погубите себе і землю своїх батьків і дідів". Ми не повинні цього допустити і ми цього не допустимо. Наша команда буде будувати успішну країну. Ми готові і ми це можемо і зобов'язані зробити", - підсумував Віктор Медведчук.

Прес-служба "Опозиційної платформи - За життя"

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>