Facebook Oleg Bogachuk
Головний офіс телеканалу "Інтер" два дні жив в "облозі". Після підпалу офісу компанії "Національні інформаційні системи" на вулиці Щусєва, яка виробляє новини для "Інтера", противники мовника взялися за ще одну будівлю телеканалу в центрі столиці.

На "Інтері" розуміли, що на цьому акція не закінчиться, і вночі 5 вересня офіс на вулиці Дмитрівській обгородили металевим парканом. Паркан не зміг зупинити пікетувальників. З самого ранку понеділка почали збиратися люди, більшість з яких були у камуфляжній формі. Прибули на місце і кілька сотень правоохоронців: поліція, бійці Національної гвардії України, а також пожежники.

Боєць батальйону "Свята Марія" Олексій Середюк розповів, що під "Інтером" зібралися, щоб "російська агентура не змогла потрапити". Підключилися до пікету і бійці батальйонів "Донбас", "Айдар".

Вони почали підвозити шини і сказали, що будуть встановлювати блокпост. Мітингувальники стверджували, що не будуть палити шини.

На встановленому паркані повісили плакат "Інтер – геть!" і нанесли написи.

Шин було так багато, що мітингувальники повністю заблокували ворота каналу, в'їзд і виїзд на телеканал також був огороджений. Співробітників не пропускали всередину будівлі, а виїзд знімальних груп був паралізований.

Facebook Інни Завоюри

Ближче до обіду акцію з облоги "Інтера" оголосили безстроковою. Головна вимога - припинити мовлення або змінити контент. Мітингувальники почали розбивати намети і готувалися заночувати під будівлею телеканалу.

Facebook Інни Завоюри

Увечері поліцейські розблокували один з виходів з телеканалу та утворили коридор, щоб співробітники могли піти додому. Вони залишали будівлю під вигуки мітингувальників.

Facebook Maksim Nepijpivo

Частина учасників пікету залишилася ночувати у будівлі, а сьогодні вранці співробітників телеканалу знову не пускали на робочі місця. Вхід на територію телецентру залишався перегородженим. На телеканалі при цьому відзначали, що для забезпечення безперебійної роботи телецентру частина співробітників знаходиться другу добу на своїх робочих місцях без можливості заміни.

До будівлі також хотіли підвезти пісок для будівництва барикад, проте машину не пропустили поліцейські. Відбулася сутичка між правоохоронцями та пікетувальниками, які не давали поліції відігнати машину з піском у бік.

Деякий час вулиця Дмитрівська була перекрита.

В обід стало відомо, що мітингувальники знімають блокаду. Вони вирішили розійтися, попередньо висунувши телеканалу низку вимог:

- звільнити російського політтехнолога Ігоря Шувалова;

- зняти з ефіру російські серіали;

- не транслювати антиукраїнські новини.

На виконання цих вимог телеканалу дали 5 днів. Учасники пікету кажуть, що знову прийдуть під стіни телеканалу, якщо вимоги не буде виконано.