Ніхто не указ. 6 способів обійти блокування сайтів

Для тих, хто розбирається в комп'ютерах хоча б на середньому рівні, потрапити на "заборонені" сайти буде нескладно

Ніхто не указ. 6 способів обійти блокування сайтів

Для тих, хто розбирається в комп'ютерах хоча б на середньому рівні, потрапити на "заборонені" сайти буде нескладно

Президент України Петро Порошенко розпорядився заблокувати для українців деякі популярні російські сайти, серед яких ВКонтакте, Однокласники і Яндекс. Багато хто засмутився втратою дорогих серцю пісень і фотографій, але зневірятися рано. Є маса способів обійти блокування сайтів, якими ми вирішили поділитися.

Перший спосіб - встановити спеціальне розширення для браузера. Наприклад, розширення ZenMate VPN працює в браузерах Firefox, Google Chrome і Opera, шифрує трафік браузера, захищає Wi-Fi з'єднання, знімає гео-обмеження і забезпечує захист приватного життя в інтернеті. За такою самою схемою працюють розширення anonymoX, Browsec, FriGate.

Другий спосіб – зайти на сайти, де можна ввести адресу заблокованого ресурсу або посилання на конкретний матеріал і отримати доступ до його вмісту. Наприклад, Hidemyass, ProxFree або Proxyweb. Досить вставити посилання на сторінку, де вам відмовлено в доступі, у відповідне поле на сайт-анонімайзера, і в новій вкладці відкриється сторінка, на яку ви так хотіли потрапити.

Третій спосіб - використовувати VPN, що розшифровується як Virtual Private Network (віртуальна приватна мережа). Так можна підмінити своє місце розташування, прикинувшись жителем країни, в якій потрібний вам сайт не є забороненим. Найпопулярніші VPN - Betternet; HideMe; Privatix; TunnelBear; VPN Unlimited; VPN99. Їхні послуги є платними, але є можливість протягом доби протестувати сервіс безкоштовно.

Новини за темою

Четвертий спосіб – серфіти всесвітню мережу в браузері, де VPN є наявною з самого спочатку. В такому випадку не потрібно нічого додатково встановлювати, досить покопатися в налаштуваннях. На цей момент найбільш популярним браузером із вбудованим VPN є Opera.

П'ятий спосіб – використовувати проксі-сервери, за допомогою яких також можна обійти блокування, виходячи в інтернет через віддалений сервер. У Мережі можна знайти безкоштовні проксі, але за їхню стабільність ніхто не поручиться. Є і платні, з різними тарифами і техпідтримкою. Перевага використання проксі перед VPN у тому, що не потрібно встановлювати додаткові програми на комп'ютер.

Шостий спосіб - завантажити і встановити Tor Browser, який використовує унікальну технологію "цибулевої маршрутизації". Дані, проходячи через десятки маршрутизаторів, кілька разів шифруються і дешифруються, відправляючись на випадкові роутери в Мережі. Це дозволяє користувачеві зайти на заблокований сайт, не залишаючи після себе жодних слідів.

Обхід блокування на смартфонах

Найзручніше обійти блокування сайту на смартфоні або планшеті, використовуючи режим економії трафіку в мобільних браузерах.

Також можна встановити мобільний додаток для створення VPN-з'єднання на смартфоні або планшеті.

Новини за темою

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...