Молочна пінка на фосфатах: Чому не варто купувати каву в стіках

Молочна пінка на фосфатах: Чому не варто купувати каву в стіках
Фото з відкритих джерел

Різнокольорові стіки з кавою "три в одному" заповнили полиці магазинів біля касових апаратів. "Полуничний поцілунок", "Веселощі манго", "Шоколадно-горіховий міф", "Ультра крем" - яскраві обгортки та назви мотивують до купівлі не тільки дорослих, а й дітей, людей літнього віку, яким уживання вмісту в пакетах протипоказано категорично. У стіках немає не тільки слідів екзотичних фруктів і ягід, у багатьох з них немає й сліду молока. Натомість маємо Е-добавки, що призводять до діабету, гідрогенізовані жири з канцерогенною дією і фосфати, аналогічні тим, що використовують у пральному порошку.

Новини за темою

Ситуація з кавою в торгових мережах радикально змінилася, якщо порівнювати навіть з тим, що було п'ять років тому. На полицях біля кас нині править бал кави в стіках "два в одному", "три в одному", з гучними назвами і квітами. Під час контрольної закупівлі ми вивчили склад кавових стіків і жахнулися. Вміст розчинної кави в більшості з них не перевищує 7%, в окремих випадках - 15%. Якщо передня сторона, яка й має привернути увагу покупця, рясніє яскравими апетитними малюнками і привабливими написами, такими як "Полуничний поцілунок" та "Веселощі манго", то склад цього вмісту з тильного боку написано абсолютно нерозбірливим шрифтом: білим по зеленому, жовтому, червоному. Букви крихітні, ледве видно оку.

Ми прочитали, що написано на більшості стіків. Здебільшого каву не вказують у їхньому складі на першому місці, що свідчить про те, що не вона є головним компонентом вмісту. Як правило, виробники пишуть компоненти в складі продукції від найбільшого вмісту до меншого. На першому місці в маркуванні зазначається цукор, а на другому - часто фосфати (Е-451, Е-340). Саме вони відповідають за імітацію у чашці пінки. Аналогічні речовини використовують у пральних порошках. Надлишок фосфатів в організмі знижує його здатність засвоювати кальцій, що призводить до дисфункції нирок і розвитку остеопорозу. Крім того, для дітей це загрожує появою нервового, роздратованого стану.

Замінниками вершків є гідрогенізовані жири – відомі канцерогени. Разом із цукром використовують і цукрозамінники (у тому числі штучні, які мають доведений канцерогенний ефект), що, як зрозуміло, загрожує розвитком діабету й ожиріння. Для дітей вживання таких сумішей є особливо небезпечним. Саме вони провокують дратівливість, гіперактивність, агресію.  

Новини за темою

Ті кавові напої у стіках, які продають у великих торгових мережах, не такі небезпечні, як стіки, що продають у місцях стихійної торгівлі, пішохідних переходах, на ринках. Тут масово процвітають підробки і фальсифікат. Підробляти стіки з кавою найпростіше. Але дуже часто в них може не виявитися й сліду кави. У кращих зі зразків фальсифікату, які нам траплялися під час контрольної закупівлі, її заміняли порошком з обсмаженого цикорію. Але найнебезпечнішим був завищений вміст фосфатів, після вживання яких можна легко дістати гостре отруєння. 

Я б не радила споживачам купувати кавові напої в стіках, а тим паче давати їх дітям і літнім людям. Завдяки особливостям їхнього складу до стіків швидко починаєш звикати. Але якщо несила встояти перед спокусою, в жодному разі не можна купувати стіки в місцях стихійної торгівлі, де ризик придбати фальсифікат просто величезний. Купувати стіки тоді вже краще у великих перевірених мережах.

Взагалі, перш ніж купувати розчинну каву в банках, слід звертати увагу на правильність написання бренду, які виробничі потужності вказано. Хоча і це не гарантія безпеки. Часто підробки засипають у банки відомих виробників. Такого засилля кавового фальсифікату, як спостерігається в Україні нині, досі зустрічати не доводилося.    

Олена Сидоренко

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів