056.ua
Ранок почався з тривожних новин з Дніпра. Там через несподіваний квітневий сніг почався транспортний колапс. У годину пік місто буквально зупинилося, також було заблоковано в'їзд і виїзд з Дніпра з боку Запоріжжя.

Комунальна техніка виявилася неготовою до такого повороту, адже вже давно "перевзулася". Мер міста Борис Філатов навіть пожартував у Facebook, що це він у всьому винен.

Ситуація в місті складна. Повалено більше 2 тис. дерев. Заняття у школах скасували до п'ятниці.

056.ua

056.ua

В'їзд вантажівок у місто обмежили, також місцевий аеропорт унаслідок негоди скасував кілька рейсів на Київ.

Крім пристойного снігового покриву у місті також сильний вітер.

У Дніпропетровській області знеструмлено кілька десятків населених пунктів.

Філатов каже, що поки що неможливо відновити опалення, на це потрібно щонайменше тиждень. Крім того, влада стурбована підняттям рівня води. Зараз у місті посилено працює снігоприбиральна техніка.

056.ua

Подібна ситуація і в Запоріжжі. За добу на території області випала майже місячна норма опадів.

061.ua

Розгулявся сильний вітер, який валить дерева. На дороги міста зранку виїхала снігоприбиральна техніка. У службу порятунку вже надходили повідомлення про застряглі на дорога області автомобілі.

ВКонтакте Типичное Запорожье

ВКонтакте Типичное Запорожье

ВКонтакте Типичное Запорожье

Через негоду кілька тисяч будинків у приватному секторі залишилися без електроенергії. Аеропорт "Запоріжжя" у зв'язку з негодою був змушений скасувати всі рейси до 22-го квітня.

У Харкові через стихію впало 700 дерев. Було знеструмлено шість дитячих садків, дві школи і 40 багатоквартирних будинків. В аеропорту Харкова через негоду було скасовано ранкові рейси.

057.ua

057.ua

В області знеструмлено 61 населений пункт повністю та 33 частково. Також було призупинено навчання в більшості шкіл та дитсадках.

Всього в області випало до 24 см снігу.

ДержНС Харківської обл.

ДержНС Харківської обл.

Поки що не вводилися обмеження на дорогах, але це не виключено.

У мережі українці публікують безліч фотографій засніжених міст.
Багатьом ситуація нагадала березень 2013 року в Києві. Тоді в столиці випала рекордна за історію спостережень кількість снігу. На проспекті Перемоги працювала бронетехніка ЗСУ, а на Андріївському узвозі влаштували катання на лижах і сноубордах.