Майдан у Молдові: Криза та зовнішнє втручання

Акції протесту у Республіці Молдова вже в неділю можуть набрати нових обертів, змінивши полярність з проєвропейської на євразійську. Сьогодні громадянська платформа "Гідність і правда" з одного боку, Партія соціалістів Республіки Молдова та "Наша партія" з іншого уживаються один з одним, але вже 27 вересня все може змінитися на протилежне

Майдан у Молдові: Криза та зовнішнє втручання
Фото з відкритих джерел

Павло Горін

керівник IMEE-analytics

Акції протесту у Республіці Молдова вже в неділю можуть набрати нових обертів, змінивши полярність з проєвропейської на євразійську. Сьогодні громадянська платформа "Гідність і правда" з одного боку, Партія соціалістів Республіки Молдова та "Наша партія" з іншого уживаються один з одним, але вже 27 вересня все може змінитися на протилежне

"Одночасне проведення двох акцій протесту в Кишиневі зі схожими вимогами розділить суспільство ще більше". Таку думку 22 вересня висловив політолог Олексій Тулбуре, з урахуванням озвучених 21 вересня опозиційними партіями Молдови намірів організувати власні акції протесту проти чинного керівництва країни.

"Вже були висловлені обвинувачення лідерами громадянської платформи "Гідність і правда" на адресу проросійських партій (ПСРМ та "Наша партія"), що вони начебто грають комусь на руку. Це буде продовжуватись, і протестуючі перед парламентом будуть нападати на платформу", - зазначив Тулбуре.

Подальше загострення ситуації може стати причиною переходу мирних акцій протесту в Молдові у відверте силове протистояння між прихильниками європейського та євразійського курсу розвитку держави.

Дестабілізація внутрішньополітичної ситуації в Молдові, у т. ч. за активної участі проросійських політичних сил, становить загрозу для України, оскільки загострюватиме військово-політичну обстановку ще й на південно-західному кордоні держави.

Динаміка масових протестів

На сьогоднішній день антиурядові акції протесту у столиці Кишиневі продовжуються, що вкотре свідчить про зростаюче напруження у молдавському суспільстві через дії керівництва країни, неефективна політика якого протягом останніх шести років призвела до значного падіння економіки держави, на фоні постійно прогресуючої корупції (згідно зі звітом Всесвітнього економічного форуму (WEF), РМ залишається найбільш корумпованою країною зі 144 визначених звітом).

Розпочаті 6 вересня безстрокові акції протесту в Молдові мали спонукати президента, уряд, генпрокурора, керівництво Нацбанку та Центрвиборчкому країни подати у відставку, правлячу коаліцію "Альянс за європейську інтеграцію" розпуститися, призначити та провести позачергові парламентські вибори та запровадити в країні прямі вибори президента (зараз голову молдавської держави обирає парламент). Учасники акцій протесту вимагають встановити та притягнути до відповідальності винних у розтраті державних коштів, закликають міжнародне співтовариство (ЄС та США) визнати окремих політиків Молдови персонами нон грата. Окрім зазначеного, лідери мітингу виступили за відсторонення олігархів від влади та проведення реальних реформ в рамках Угоди про асоціацію Молдови з ЄС.

Фото з відкритих джерел

Організатором масових акцій протесту є створена у лютому 2015 р. громадянська платформа "Гідність і правда" (Demnitate si adevar, DA), яка об`єднала лідерів громадської думки та неурядових громадських організацій. В дане об`єднання увійшли: відомий політичний аналітик Оазу Нантой, виконавчий директор асоціації ADEPT Ігор Боцан, колишній віце-прем`єр-міністр РМ, депутат парламенту першого скликання Валентин Долганюк, колишній міністр фінансів і колишній посол РМ в США Михай Маноле, колишній міністр транспорту РМ Василь Згардан, юристи Олеся Стамате і Маріан Калугін, адвокат Андрій Нестасє, колишній суддя Європейського Суду з прав людини Станіслав Павловський, журналісти Корнелія Козанак, Анжела Араме, Олександр Козер, Василь Нестасє, один з лідерів уніоністської організації Tinerii Moldovei Діну Плингеу. Пізніше зі складу платформи вийшов Оазу Нантой, оскільки став членом Народної європейської партії Молдови, яку очолює колишній прем’єр-міністр Юрій Лянкє.

Новини за темою

6 вересня про початок акцій протесту також заявили опозиційна ПСРМ і "Наша партія". Хоча, згідно з розміщеним на офіційному сайті ПСРМ повідомленням, Партія соціалістів Молдови планувала розпочати масові акції протесту по всій країні ще 27 серпня. Зокрема, тоді лідер ПСРМ Додон заявив, що своїми протестами соціалісти мають наміри відправити у відставку керівництво країни і спровокувати позачергові парламентські вибори.

Фото з відкритих джерел

В акціях протесту, що організовані "Гідністю і правдою", найбільш чисельними верствами населення є особи із числа студентів, викладачів та представників малого та середнього бізнесу. За словами одного з організаторів протестів, журналіста Василя Нестасє, наразі до учасників мітингу приєдналися ветерани війни в Афганістані та Придністров`ї. Найбільш масовими акції протесту були 6 та 13 вересня. За деякими підрахунками, вже 13 вересня на центральній площі Кишинева організаторами протесту було зібрано близько 100 тис. осіб з усіх районів Молдови, це при тому, що досить значну кількість протестуючих поліція зупинила на в`їзді у місто. Цього ж дня організатори багатотисячного мітингу оголосили про наміри сформувати в країні тимчасовий уряд "народної довіри" та закликали громадськість до загальнонаціонального страйку.

Наразі у будні акції протесту не носять масового характеру. На головній площі столиці, за різними даними, розбито до 200 наметів. Учасники мітингу не намагаються застосовувати силові методи для підкріплення висунутих ними вимог, а органи державної влади країни, у свою чергу, зайняли досить пасивну (вичікувальну) позицію, намагаючись не провокувати невдоволений натовп.

Зокрема, 14 вересня близько 150 осіб мирно пікетували будівлю Генпрокуратури, 15 вересня мітинг у кількості 100 осіб був проведений перед Національним антикорупційним центром, а 16 вересня пікетники перейшли до резиденції президента Молдови.

На початку акцій протесту "Гідність і правда" заявляла про відсутність у них бажання вести переговори з керівництвом країни. Президент країни Ніколає Тімофті та прем’єр-міністр Валеріу Стрелець у своїх заявах також чітко давали зрозуміти учасникам протестів, що не виконуватимуть їхніх вимог щодо відставки керівництва країни, але готові вести конструктивний діалог задля врегулювання кризової ситуації.

Фото з відкритих джерел

Вже 18 вересня в акціях протесту в столиці Кишиневі намітився спад градусу напруження. Тімофті пішов на поступки і погодився зустрітися з лідерами "Гідності і правди". Експерти вбачають, що цей крок голови держави певною мірою був пов'язаний із прагненням влади попередити можливий зрив передбаченого на 22 вересня візиту до Республіки Молдова місії Міжнародного валютного фонду (МВФ). Під час переговорів, згідно з повідомленням прес-служби президента, Тімофті підтримав вимогу маніфестантів щодо доцільності запровадження системи всенародного обрання президента держави, але за умови, що він залишиться до кінця відведеного йому на цій посаді терміну. Окрім цього, він також підтвердив занепокоєння учасників мітингу наявними проблемами в Молдові у судовій системі та фінансово-банківському секторі. Він пообіцяв докласти всіх зусиль для врегулювання у рамках закону кризової ситуації в країні.

В той же час представники "Гідності і правди" заявили, що більше не вимагають відставки президента, але стоятимуть на відставці з посад голови національного банку, генпрокурора, керівника центру по боротьбі з корупцією та глави вищої ради юстиції, які, як вони вважають, безпосередньо винні у фінансово-банківській кризі в країні. При цьому представники громадянської платформи пояснили, що вимога про відставку президента мала бути озвучена, оскільки вона "є найкоротшим шляхом до розпуску парламенту та дострокових парламентських виборів".

Хоча, за повідомленням медіаресурсу SputnikNews, зустріч президента з пікетниками, по суті, ні чим не закінчилась, оскільки, окрім висунутих вимог, переговори не були закінчені конкретними прийнятими рішеннями. Тімофті лише пообіцяв у всьому розібратися і передати це питання для розгляду своїм помічникам.

За оцінками політичного аналітика американського фонду "Джеймстаун" Володимира Сокора, протести на площі Великих національних зборів наразі йдуть на спад з вини самих організаторів мітингу. Зокрема, за словами аналітика, неозброєним оком видно, що учасників мітингу у центрі столиці залишилось не так багато, а заяви платформи "Гідність і правда" про масштаби протестів безпідставні.

Сокор вважає, що деякі хочуть лише скористатися цими акціями протесту, щоб опинитися за одним столом з представниками влади. Аналітик також відмічає, що і представники дипломатичних місій у столиці стримано ставляться до цих протестів.

Певне послаблення з боку протестів, що організовані "Гідністю і правдою", дійсно мають місце. Мітинги платформи були масовими лише 6 та 13 вересня. Очікуване 20 вересня чергове збільшення учасників мітингу, за рахунок вчителів (за підтримки Федерації профспілок робітників освіти та науки Молдови) та фермерів (за підтримки Асоціації сільхозвиробників "УніАгроПротект") не відбулось, вірогідно, в результаті знайденого сторонами компромісу. Зокрема, Тімофті напередодні запланованого на 22 вересня візиту до Республіки Молдова місії МВФ випросив відстрочку та перегляд висунутих учасниками протестів вимог для того, щоб уникнути, в інтересах держави, зриву переговорів з даною міжнародною фінансовою структурою.

Окрім підтримки президентом вимоги маніфестантів щодо доцільності запровадження в державі системи всенародного обрання президента, вже 18 вересня на його прохання спікер парламенту Адріан Канду підготував та направив запит до МВФ з пропозицією провести незалежну експертизу діяльності Нацбанку Молдови.

Чому зараз?

В 2015 р. платформі вдалося організувати найбільші антиурядові протести в Молдові за останні роки. Перший мітинг у центрі столиці відбувся 5 квітня. Тоді без значної інформаційної підтримки організаторам мітингу вдалося зібрати близько 4 тис. осіб. Основними закликами протестуючих тоді були вимоги щодо встановлення та притягнення до відповідальності винних у розтраті державних коштів. 3 травня на заклики платформи у мітингу взяли участь, за різними оцінками, від 20 до 50 тис. осіб, які вимагали відставки уряду Молдови. Наступного дня після цього мітингу спікер парламенту Молдови Андріан Канду оприлюднив результати розслідування американської компанії Kroll щодо виявлених фактів крадіжки бюджетних коштів. 7 червня наступні акції протесту зібрали близько 10 тис. осіб, які вимагали відставки політиків, суддів та службовців та покарання винних у розтраті бюджетних коштів.

Приводом вересневих акцій протесту в Молдові експерти продовжують вважати невдоволеність населення діями влади, їхньою неефективною політикою, рівнем корупції та соціально-економічним занепадом країни.

В той же час чому акції протесту, що були вкотре організовані платформою, набули такого грандіозного масштабу лише у вересні? І яка насправді їхня спрямованість?

Вбачається, що найбільш значимою подією вересня для влади Молдови мав стати саме приїзд представників МВФ. Влада Молдови фактично перебуває у залежності від успішності переговорів з МВФ.

Новини за темою

Нагадаємо, що з кінця 2012 р., під виглядом кредитів, за межі держави на рахунки офшорних фірм з рахунків національних банків Молдови Вanca de economii (BEM), Banca sociala и Unibanca був виведений 1 млрд доларів США. Результати проведеного розслідування, яке проводилось детективами американської компанії Kroll (дана компанія у 2010 р. брала участь в аудиті діяльності уряду України в період з 2007 по 2010 р. Ю. Тимошенко. Результати аудиту викликали значний резонанс в українському суспільстві та призвели до ряду акцій протесту), залученими за ініціативи попереднього прем’єр-міністра Юрія Лянкє, 4 травня були оприлюднені спікером парламенту РМ Адріаном Канду. Вони отримали великий суспільний резонанс і спричинили розкриття чисельних фактів корупції у банківській сфері. У результаті зазначеного фінансування країни припинили Світовий банк та Європейський Союз, що призвело до дефіциту державного бюджету Молдови за підсумками першого півріччя в 4 млрд леїв, у зв’язку із чим міністерство фінансів припинило фінансування капітальних інвестицій. Світовий банк та Європейський Союз з метою відновлення фінансування висунули уряду РМ вимогу підписати Меморандум з МВФ. У серпні МВФ зобов’язав владу Молдови здійснити заходи з ліквідації трьох проблемних банків країни, через які було викрадено один млрд доларів США. За оцінками прем’єр-міністра Молдови Валерія Стрільця, вказані банки будуть ліквідовані не пізніше ніж 9 жовтня.

Тому, вірогідно, масштабність акцій протесту в Молдові та посилення тиску на політичну верхівку країни напряму залежало від запланованого візиту МВФ.

Фото з відкритих джерел

Якщо з боку "Гідності і правди" експерти спостерігають певне послаблення активності, то вже 27 вересня акції протесту можуть виникнути з новою силою, але цього разу за активної підтримки з боку лідерів Партії соціалістів РМ та "Нашої партії". Зокрема, 21 вересня лідери Партії соціалістів РМ Додон та "Нашої партії" Усатий провели прес-конференції, де оголосили про намір організувати акції протесту за відставку президента, уряду, розпуск правлячої коаліції "Альянс за європейську інтеграцію", проведення позачергових парламентських виборів та прямих виборів президента країні. Політики планують залучити до акцій протесту щонайменше 60% від тих, що взяли участь у мітингах 6 та 13 вересня на головній площі столиці.

Що насправді відбувається?

Правляча проєвропейська коаліція прийшла до влади в Республіці Молдова 8 серпня 2009 р. в результаті підписання Угоди про утворення коаліції "Альянс за європейську інтеграцію" лідерами Ліберально-демократичної партії Молдови (правоцентристська) Володимиром (Влад) Філатом, Демократичної партії Молдови (центристська) Маріаном Лупу, Ліберальної партії Молдови (права) Михайєм Гімпою та Альянсом "Наша Молдова" (соціал-ліберальна, правоцентристська). Формування нової коаліції фактично усунуло від влади в країні Партію комуністів Республіки Молдова, яка активно виступала за підтримку євразійського напрямку розвитку країни. Лідер комуністів Воронін після 2009 р. дещо втратив авторитет та вплив у центрі країни та на місцях. Зазначене послабило позиції РФ в країні.

Фото з відкритих джерел

30 грудня 2010 р. було проведено дострокові парламентські вибори в країні, в результаті яких було сформовано правлячу коаліцію у тому ж складі центриських та правоцентриських політичних сил Молдови. В червні 2015 р., за результатами проведених 30 листопада 2014 р. парламентських виборів, було сформовано т. з. АЄІ – 3, до складу якої знову увійшли політичні сили Філата, Лупу і Гімпи.

Як вважають експерти, значний вплив на вказані політичні сили країни має заступник голови Демократичної партії Молдови, олігарх Влад Плахотнюк. Так, за оцінками директора програм кишинівського Інституту публічної політики, одного із засновників громадянської платформи "Гідність і правда" Оазу Нантой, сьогодні у середині країни та за її межами багато говорять про те, що влада у Республіці Молдова фактично узурпована Плахотнюком, який контролює генпрокуратуру, центр по боротьбі з корупцією та ряд місцевих ЗМІ. На його думку, саме узурпація влади олігархами та значний рівень корупції стали основною причиною для зростаючого протестного руху в країні у вересні 2015 р.

З 2011 р. в Молдові починають оновлюватись політичні сили, що за своєю програмою виступають за розвиток євразійського зовнішньополітичного курсу Молдови. За результатами парламентських вибрів 2014 р. значної підтримки набула Партія соціалістів Республіки Молдова (ПСРМ), новий подих якої фактично розпочався 18 листопада 2011 р. з утворенням парламентської групи соціалістів у складі депутатів-комуністів Ігора Додона, Зінаїди Гречаної і Вероніки Абрамчук. Зокрема, на виборах 30 листопада 2014 р. ПСРМ здобула найбільшу кількість голосів виборців (20,51 %) і стала представляти в парламенті РМ найбільшу фракцію із числа 25 депутатів. 29-30 січня 2015 р. фракція ПСРМ у повному складі виїжджає до Москви на запрошення політичної партії РФ "Справедлива Росія", з якою у ПСРМ налагоджено співробітництво. Уперше в історії Молдови фракцію однієї з молдавських партій приймають у повному складі на високому рівні. 30 січня фракція ПСРМ прийняла участь у пленарному засіданні Державної думи РФ. С. Наришкін представив соціалістів Молдови як головних і надійних партнерів РФ.

У квітні 2014 р. на політичній арені Молдови з`являється Ренато Усатий, який з 2005 р. займався бізнесом в Росії, очолював компанію ВПТ-НН (Нижній Новгород). З 2013 по 2014 р. займав посаду віце-президента Союзу будівельників залізних доріг (м. Москва, РФ).

Зокрема, 13 квітня 2014 р. Усатий був обраний головою Народно-республіканської партії Молдови (НРП), яка тоді була перейменована в "PartidulNostru – Наша Партія". Однак у червні 2014 р. Міністерство юстиції Молдови відмовилось реєструвати партію з причини, що партія, начебто, у перші два місяці не провела конгресу. У серпні 2014 р. Усатий створив нову партію "ПАРУС" (Партія Рената Усатого), з якою вирішив брати участь у парламентських виборах 2014 р. в Молдові, однак 15 вересня Міністерство юстиції Молдови відмовилось її реєструвати через підозру в тому, що було фальсифіковано 30% підписів членів партії. 30 вересня Усатий прийняв рішення взяти участь у виборах за списком партії "Patria", яку очолював колишній посол Молдови у Румунії, колишній голова апарату президента РМ Еміліан Чобу. За три дні до виборів дана партія була знята з передвиборчих перегонів за підозру у незаконному використанні зовнішньої фінансової допомоги. При цьому Усатий у всьому обвинуватив Філата та Плахотнюка.

Новини за темою

В той же час у червні 2015 р. Усатий успішно був обраним примаром другого за значимістю міста Молдови Бельци з результатом 72,46 % голосів електорату, а політична партія "Наша партія", яку він очолює, здобула 65,04 % на виборах до Бельцької муніципальної ради. Значну підтримку Усатому під час цих виборів надав лідер ПСРМ Додон, відповідна домовленість сторонами була досягнута ще у квітні 2015 р.

Наразі Усатий позиціонує себе як нейтральний політик, який виступає проти вступу Молдови до ЄС та Митного союзу, але в інтерв’ю для ЗМІ, як правило, критикує теперішнє та попереднє керівництво держави за самостійне, без врахування громадської думки, обрання євроінтеграційного курсу для країни.

Вже зараз, як примар м. Бельц, Усатий виступає за активізацію контактів з РФ. Зокрема, 16 вересня 2015 р. ним проведена зустріч з послом РФ в Молдові Фарітом Мухаметшиним, на якій вони домовилися про запровадження в місті системного консульського прийому громадян.

Таким чином внутрішньополітична палітра Республіки Молдова на сьогоднішній день складається з двох основних політичних сил, зокрема проросійської спрямованості (ПСРМ Додона та "Наша Партія" Усатого) і, т. зв. проєвропейської (коаліції "Альянс за європейську інтеграцію"), але яка знаходиться під контролем олігархічним кіл країни на чолі із Плахотнюком. Сумнівною залишається позиція Партії комуністів Республіки Молдова, яка має 21 місце в парламенті країни, оскільки її лідер Воронін у будь-який час може прийняти позицію як однієї, так і іншої сторони.

За оцінками експертів, громадянська платформа "Гідність і правда" значних шансів в політиці на сьогоднішній день не має. Зокрема, Ольга Ніколєнко в інтерв’ю DW висловила думку, що "у платформи DA немає твердого ядра, яке може бути представлене єдиною групою громадян, які жорстко захищають інтереси суспільства". На її думку, "ядро лише зараз починає формуватися у наметовому містечку, але може не встигнути. Якщо "велике сидіння" на площі продовжиться, а організатори не висунуть якихось нових ідей або вимог, то люди рано чи пізно роз`їдуться по домівках".

Геополітичні ігри

Навряд чи акції протесту в Молдові носять спонтанний та не контрольований із зовні характер. Молдова залишається у сфері пріоритетних інтересів як РФ, так і США.

Зокрема, РФ, втративши у 2009 р. свої позиції в Молдові, в результаті приходу до влади в країні політичних сил, підтриманих Європейським Союзом, має наміри взяти реванш. Активні заходи у цьому напрямку Росія почала з 2011 р., підтримавши утворення парламентської групи соціалістів у складі депутатів-комуністів Додона, Гречаної і Абрамчук. Суттєвих результатів російська сторона досягла в 2014 та 2015 р.

ПСРМ планувала розпочати власні масові акції протесту по всій країні ще 27 серпня, але, щоб уникнути виключно проросійського окрасу протестів, виступили з підтримкою мітингу громадянської платформи "Гідність і правда" 6 вересня. Інтереси двох політичних сил збіглися в прагненні усунути від влади президента, уряд, розпустити правлячу коаліцію "Альянс за європейську інтеграцію", призначити та провести позачергові парламентські вибори та запровадити в країні прямі вибори президента.

Досягнення вищевказаної мети дозволить РФ посилити вплив у Молдові. Зокрема, шляхом проведення позачергових парламентських виборів можливо буде ввести "Нашу партію" Усатого в парламент Молдови. А якщо запровадити в країні прямі вибори президента, то, за оцінками експертів, на посаду голови держави можуть успішно претендувати представники ПСРМ Додон, Гречана або Абрамчук.

Посилення позицій проросійських політичних сил в Молдові дозволить зняти економічну блокаду ПМР та забезпечити стратегічні інтереси Росії на пріоритетному українському напрямку.

Європейський Союз та США, на відміну від РФ, не зацікавлені у проведенні тотального оновлення молдавської влади, шляхом ініціювання позачергових парламентських та прямих президентських виборів. В США розуміють, що таким чином даватимуть змогу для проросійських сил Молдови укріпитися у владі.

В той же час ЄС та США не задоволені реальною узурпацією влади в країні олігархічними колами та рівнем постійно зростаючої корупції, що значною мірою впливає на ефективність проведення в Молдові реформ політичного та економічного характеру. Навіть поступки, на які пішов ЄС перед парламентськими виборами в Молдові 2014 р., підписавши з Молдовою Угоду про асоціацію та запровадивши з нею безвізовий режим, суттєвих результатів не дали. Країна продовжує перебувати у складному соціально-економічному становищі, а за рівнем корупції займає останні місця у світових рейтингах.

Зокрема, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що Молдова не проводить реформи та може стати наступною гарячою точкою після України. Ягланд констатує, що "за останні шість років Молдова мало змінилася - держава, як і раніше, знаходиться в руках олігархів, в країні процвітає корупція, а сотні тисяч молдаван змушені їхати за кордон у пошуках кращого життя".

Також Генсек РЄ висловлює занепокоєння тим фактом, що влада країни не в змозі відновити ситуацію із зовнішнім фінансуванням, що може призвести до потужної кризи.

Вбачається, що ЄС та США робили значні ставки на Республіку Молдова як одну з ключових країн у Чорноморському регіоні. ЄС та США, ще з 2009 р. після усунення від влади Вороніна, ставили за мету досягти в Республіці Молдова наступні завдання:

-                 забезпечити керованість політичної еліти країни і їх безумовну орієнтацію на євроінтеграційний курс;

-                 створити сприятливий макроекономічний клімат в країні, у т. ч. шляхом системного вливання коштів в економіку Молдови з боку МВФ, Світового банку та ЄС;

-                 інтегрувати економіки Молдови, України та Грузії в єдину з’єднану систему, для забезпечення передумов для просування в Чорноморському регіоні власних економічних інтересів;

-                 забезпечення Європейської політики безпеки в даному регіоні шляхом поглиблення контактів Молдови (України та Грузії) з НАТО.

Вказаних завдань за шість років ЄС та США фактично досягти не вдалось.

Зокрема, правляча коаліція "Альянс за європейську інтеграцію" проголосила курс на європейську інтеграцію, але реальних реформ (з урахуванням інтересів ЄС та США) в державі не проводила. Як наслідок, соціально-економічна криза в країні та значний рівень корупції. А інтеграція економік Молдови, України та Грузії в єдину з’єднану систему для забезпечення передумов для просування в Чорноморському регіоні економічних інтересів ЄС та США не рушила з місця. Тим більше, ситуацію ускладнює складна військово-політична ситуація в Україні, що не дозволяє вести діалог двом країнам на довгострокову перспективу.

Забезпечення Європейської політики безпеки в даному регіоні зазнало певних зрушень лише в 2015 р., і то під впливом загострення військово-політичної обстановки на сході України та дій РФ в АР Крим.

Політичний тиск на владу країни, ЄС та США вирішили здійснити шляхом активізації руху громадянського суспільства в країні, тим більше, що у цьому вони мають передовий досвід у світі. Зазначеного вдалося досягти шляхом утворення в Молдові у лютому 2015 р. громадянської платформи "Гідність і правда" (Demnitate si adevar, DA), яка об`єднала лідерів громадської думки та неурядових громадських організацій. Розвиток і становлення даної структури в Молдові, вірогідно, проводилось за рахунок надання на її розвиток зовнішньої фінансової допомоги (грантів) з боку польських та американських неурядових організацій.

Фото з відкритих джерел

Вже зараз видно, що DAце лише керований інструмент політичного тиску. Платформа не ставила за мету усунути від влади президента та уряд, розпустити коаліцію та парламент, як про це вони заявляли на початку мирних акцій протесту. Вбачається, що у вересні вони мали здійснити лише тиск на позицію органів державної влади та управління Молдови в інтересах створення сприятливих передумов для підвищення ефективності переговорного процесу МВФ з керівництвом держави.

В той же час DA в майбутньому цілком може перерости у конкретну політичну силу, за що виступають лідери цієї організації Сергій та Василь Настасє, Валентина Долганюк. Не виключено, що США розглядає дану структуру і на цьому напрямку як можливу основу для проведення оновлення окремих сегментів молдавського політикуму.

Окрім того, Україна в умовах сьогодення, як прикордонна держава, мала б приділяти більше уваги цій країні, ніж це є зараз. Політично та економічно стабільна Молдова, з урахуванням складної військово-політичної ситуації на сході України, просто необхідна нашій державі.

Павло Горін, спеціально для 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>