Agency France Presse
Київ вже отримав символічні ключі від конкурсу, який відбудеться завдяки українській співачці Джамалі, яка перемогла з піснею "1944". Столиця прийняла естафету від президента міської ради Стокгольма, який проводив Євробачення в 2016 році.

Ареною пісенного конкурсу стане Міжнародний виставковий центр, розташований на Лівому березі Дніпра. Його місткість - до 15 тис. осіб. Всього влада очікує приїзду у місто 20 тис. фанатів конкурсу.

eurovision.com

Квитки надійдуть у продаж 14 лютого. Організатори відзначають, що початок продажу квитків залежить від двох чинників: по-перше, вибору агентства з продажу квитків, а по-друге - плану місць у залі, який стане відомим після затвердження дизайну сцени і розташування камер. З першим якраз вже визначились. Офіційним сервісом з продажу квитків стане агентство concert.ua. Дизайн сцени також вже на завершальній стадії. 

Проект сцени пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Києві
eurovision.tv

Виконавчий продюсер "Євробачення-2017" Вікторія Романова каже, що ціновий діапазон буде широким, а квитки буде розподілено на велику кількість категорій.

Поки що точних цін не називають, вони будуть варіюватися від 8 до 500 євро. У листопаді минулого року в КМДА заявляли, що аналізуючи ціни на минулих конкурсах, квитки будуть коштувати від 20-30 до 100 євро. Їх буду продавати на 9 шоу: шість генеральних репетицій, два півфінали і фінал. Всього близько 70 тисяч квитків будуть продані. 

Перший півфінал включає дві репетиції і live-шоу: Перша репетиція відбудеться 8 травня о 21:00, її ще називають репетицією для журі. Друга - 9 травня о 15:00, а вже о 21:00 розпочнеться перший півфінал, у ньому виступлять учасники 18 країн: Чорногорія, Фінляндія, Грузія, Португалія, Бельгія, Швеція, Албанія, Азербайджан, Австралія, Кіпр, Словенія, Вірменія, Молдова, Чеська Республіка, Латвія, Ісландія, Греція, Польща.

Другий півфінал також складається з двох репетицій – 10 травня о 21:00 та 11 травня о 15:00. live-шоу другого півфіналу розпочнеться 11 травня о 21:00, у ньому будуть виступи 19 країн: Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія, Білорусь.

Новини за темою: На час Євробачення у Києві облаштують чотири розважальні зони

Україна як країна-переможець попереднього конкурсу потрапляє відразу до фіналу. Він відбудеться 13 травня о 21:00. Перед ним також заплановано дві репетиції: 12 травня о 21:00 і 13 травня о 15:00.

До фіналу "Євробачення-2017" вийдуть по десять країн з кожного півфіналу. Разом з "великою п'ятіркою" (країни-засновники конкурсу Велика Британія, Франція, Німеччина, Іспанія та Італія) і країною-господаркою Україною за перемогу будуть боротися 26 учасників.

Минулого року продаж квитків на "Євробачення" розпочався в кінці листопада 2015 року. Вони надходили в продаж кількома партіями в залежності від розподілу місць у залі. 1-ша партія надійшла у продаж 26 листопада 2015, 2-а партія - з 29 лютого 2016 року і 3-а - 8 квітня 2016 року.

скриншот

Квитки пропонуються в шести різних категоріях. Ціни варіюються залежно від конкретного шоу і категорії. Наприклад, минулого року найдешевшими були квитки на репетиції учасників у двох півфіналах – від 11 до 47 євро (це ціна за найбільш повний вид на сцену). Вартість квитка на live-шоу першого фіналу була від 32 до 140 євро. Такі ж розцінки і на другий півфінал. А ось за відвідування фінального шоу ціна була від 53 до 280 євро. Квитки на фінальні репетиції коштували від 21 до 140 євро.

Новини за темою: Євробачення-2017: Визначився порядок виступів учасників у півфіналах

Не варто забувати, що буде певне обмеження на кількість квитків, які може придбати одна людина на кожне шоу. Крім того, буде зарезервовано квитки для членів офіційних фан-клубів "Євробачення" по всьому світу. Ці квитки в основному на місця прямо перед сценою в спеціальній фан-зоні. Квитки продаються пакетом на шість концертів: три живих концерти і три репетиції. Їх можна придбати через сторінки офіційних фан-клубів. У 2016 році ціна була 415 євро, що на 19% більше, ніж у 2014 і 2015 роках.

Новини за темою: Україна представила слоган і логотип Євробачення-2017

Офіційне відкриття Євробачення, де буде розміщена червона доріжка, відбудеться на Софійській площі. Воно заплановане за шість днів до фінального шоу Євробачення. Всіх учасників привітають організатори і перші особи міста, яке приймає конкурс. Після цього делегації вирушать до Євроклубу на офіційну вечірку з нагоди відкриття.

Новини за темою: Визначилися півфіналісти Національного відбору на Євробачення-2017

У столиці мають намір організувати п'ять фан-зон: на Хрещатику, на Поштовій площі, на Оболоні. Інші ще обговорюються.