Хто представить Україну на Олімпіаді-2016: Стрільба

У складі збірної українських стрільців - три олімпійських чемпіони, найстарший український олімпієць і перспективна молодь

У складі збірної українських стрільців - три олімпійських чемпіони, найстарший український олімпієць і перспективна молодь.Усе це дає підстави сподіватися на те, що українці зможуть "вистрілити" - як в прямому, так і в переносному сенсі.

Поліна Родіонова

Чоловіча збірна зі стрільби з лука не змогла завоювати путівку в Ріо. На відбірковому турнірі, де на кону було три командних квитки, українці поступилися в 1/8 фіналу Малайзії. Таким чином, Україна вперше за роки незалежності не буде представлена чоловічою командою на Олімпіаді, проте у нас все ще залишається один учасник в індивідуальних змаганнях - та який!

З відкритих джерел

112.ua

Редакційний блог

Харків'янин Віктор Рубан завоював бронзу на Іграх в Афінах, а його пекінське "золото" стало першою нагородою найвищого гатунку на тих іграх для української збірної. У Рубана два ордени: "За заслуги" та "За мужність". На чемпіонаті Європи в Ноттінгемі стрілець завоював бронзову нагороду у парі з Анастасією Павловою.

Натомість жіноча збірна нині дуже перспективна – на вже згаданій європейській першості вони взяли нагороду вищої проби, а львів'янка Вікторія Марченко оформила золотий дубль, ставши чемпіонкою материка як в особистому, так і в командному заліку. Вона була визнана найкращою спортсменкою травня за версією НОК.

zik.ua

"Дівчата від старту до старту додають і з кожним разом виглядають все впевненіше, - підкреслює головний тренер збірної України зі стрільби з лука Віктор Сидорук. - Команда завоювала медаль на Європейських іграх в Баку, також у минулому році стала другою на передолімпійському тижні в Ріо, програвши лише збірній Кореї. Чемпіонат Європи ще раз показав, що наші спортсменки можуть і готові боротися за високі місця на Олімпійських іграх".

Наталія Кальниш – 50 м гвинтівка з трьох позицій

У кульовій стрільбі головна увага буде прикута до Олени Костевич, олімпійської чемпіонки Афін і дворазової бронзової призерки Ігор у Лондоні. Титулована спортсменка, увінчана численними державними нагородами, в цьому році виграла чемпіонат Європи і може додати до своєї скарбнички ще одну олімпійську медаль. У всякому разі, аналітична компанія Infostrada Sports прогнозує, що українка боротиметься за найвищу сходинку п'єдесталу.

Костевич у цьому році вже побувала в Ріо, на етапі Кубка світу, і завоювала "золото" у своїй коронній дисципліні — стрільбі з пневматичного пістолета з десятиметрової дистанції.

Учасники чоловічої збірної досить вдало виступали на європейських першостях та етапах Кубка світу, у них всіх є медалі різної проби. Старший тренер збірної України з кульової стрільби Степан Старинський зазначав, що завдання-мінімум – пройти у фінальну вісімку. Скласти конкуренцію українцям зможуть китайці і кубинці, а також росіяни.

Стрільба стендова

Микола Мільчев

48-річний одесит - найстарший учасник нашої збірної. Чемпіон Ігор-2000 у Сіднеї вже має в активі "золото" першого етапу Кубка світу 2016 року, який проходив у березні на Кіпрі. Турнір у Бразилії став для Мільчева вже 53-м етапом Кубка світу.

Мільчев оголосив, що ця Олімпіада стане для нього останньою, але дуже мотивований показати хороший результат.