Вибори до Верховної Ради: Всі переможці в мажоритарних округах

Вибори до Верховної Ради: Всі переможці в мажоритарних округах
Фото з відкритих джерел

Вибори до Верховної Ради: Всі переможці в мажоритарних округах
Фото з відкритих джерел

ЦВК порахувала голоси на виборах у Верховну Раду. За підсумками підрахунку 100% протоколів у багатомандатному окрузі, розклад за мандатами вже зрозумілий, і ТУТ список тих кандидатів, які проходять у Раду 9 скликання за партійними списками.

ЦВК

Але ще 199 мандатів – майже половина парламенту – розігрується в мажоритарних округах. Хто переміг там - дивимося на результати ЦВК. В округах підрахунок вже завершено, і є імена переможців. Ми їх виділили червоним. У деяких окружкоми ще перераховують голоси, але навряд чи вплине на результат.

Новини за темою

Таким чином, по мажоритарці в Раду проходять:

"Слуга народу" - 130 депутатів

"Опозиційна платформа – За життя" - 6 депутатів

"Опозиційний блок" - 6 депутатів

"Європейська солідарність" - 2 депутати

"Батьківщина" - 2 депутати

"Голос" - 3 депутати

ВО "Свобода" - 1 депутат

"Біла церква разом" - 1 депутат

"Самопоміч" - 1 депутат

"Єдиний центр" - 1 депутат

Самовисуванці - 46 депутатів

* * *

Вінницька область

Округ 11

Максим Пашковський ("Слуга народу")  - 26,6%

Сергій Кудлаєнко (самовисуванець) - 15,2%

Округ 12

Анатолій Драбовський ("Слуга народу")  - 33,2%

Олена Верлан-Кульшенко ("Європейська солідарність") - 13,1%

Округ 13

Петро Юрчишин (самовисуванець) - 36,4%

Юрій Максименко ("Слуга народу") - 27,3%

Округ 14

Ірина Борзова ("Слуга народу") - 30,1%,

Людмила Щербаківська ("Батьківщина") - 14,2%

Округ 15

Лариса Білозір (самовисуванець) - 35,9%

Віталій Пращук ("Слуга народу") - 30,7%

Округ 16

Геннадій Вацак (самовисуванець) - 32,6%

Таїсія Томляк ("Слуга народу")  - 25,4%

Округ 17

Микола Кучер (самовисуванець) - 34,9%

Олександр Коваль ("Слуга народу")  - 25,6%

Округ 18

Олег Мейдич ("Батьківщина") - 30,4%

Руслан Демчак (самовисуванець) - 16,9%

Волинська область

Округ 19

Ігор Гузь (самовисуванець) - 59,7%

Назар Мисковець ("Слуга народу") - 16,5%

Округ 20

В'ячеслав Рубльов ("Слуга народу") - 42,0%

Сергій Мартиняк (самовисуванець) - 20,7%

Округ 21

Степан Івахів (самовисуванець) - 44,9%

Андрій Лев ("Слуга народу") - 25,2%

Округ 22

Ігор Палиця (самовисуванець) - 37,2%

Сергій Писачук ("Слуга народу") - 27,2%

Округ 23

Ірина Констанкевич (самовисуванець) - 48,9%

Максим Приймачук ("Слуга народу") - 31,2%

Дніпропетровська область

Округ 24

Дмитро Киселевський (“Слуга народу”) – 59,3%

Олег Семенко ("Опозиційна платформа – За життя") – 12,2%

Округ 25

Максим Бужанський (“Слуга народу”) – 28,2%

Максим Курячий (самовисуванець) - 19,7%

Округ 26

Кирило Нестеренко (“Слуга народу”) – 37,8%

Геннадій Гуфман ("Опозиційна платформа – За життя") – 31,0%

Округ 27

В'ячеслав Медяник (“Слуга народу”) – 43,8%

Сергій Нікітін ("Опозиційна платформа – За життя") – 14,4%

Округ 28

Юрій Мисягин (“Слуга народу”) – 55,4%

Валерій Чорний ("Опозиційна платформа – За життя") – 14,2%

Округ 29

Сергій Демченко (“Слуга народу”) – 54,7%

Олександр Юрчак ("Опозиційна платформа – За життя") – 9,0%

Округ 30

Ганна Лічман (“Слуга народу”) – 47,8%

Костянтин Саусь ("Опозиційна платформа – За життя") – 13,9%

Округ 31

Володимир Захарченко (“Слуга народу”) – 56,2%

Костянтин Павлов (самовисуванець) - 25,9%

Округ 32

Олена Криворучкіна (“Слуга народу”) – 55,3%

Андрій Гальченко (самовисуванець) - 21,6%

Округ 33

Юрій Корявченков (“Слуга народу”) – 60,8%

Вадим Віншель ("Опозиційна платформа – За життя") – 7,8%

Округ 34

Дмитро Чорний (“Слуга народу”) – 36,6%

Олег Крішин (самовисуванець) – 15,1%

Округ 35

Денис Герман (“Слуга народу”) – 46,9%

Андрій Шипко (самовисуванець) – 29,7%

Округ 36

Роман Коптєлов (“Слуга народу”) – 40,6%

Артур Мартовицький (самовисуванець) – 32,2%

Округ 37

Дмитро Шпенов (самовисуванець) – 34,7%

Ігор Фартушний (“Слуга народу”) – 33,0%

Округ 38

Владислав Бородін (“Слуга народу”) – 40,6%

Вадим Нестеренко (самовисуванець) – 21,5%

Округ 39

Сергій Северин (“Слуга народу”) – 53,3%

Марія Пустова ("Опозиційна платформа – За життя") – 14,1%

Округ 40

Олександр Трухін (“Слуга народу”) – 56,8%

Олег Кужман (самовисуванець) – 11,9%

Донецька область

Округ 45

Муса Магомедов ("Опозиційний блок") - 64,6%

Анастасія Петренко ("Опозиційна платформа – За життя") – 14,5%

Округ 46

Федір Христенко ("Опозиційна платформа – За життя") – 38,0%

Родіон Вощанов (“Слуга народу”) – 25,6%

Округ 47

Юрій Солод ("Опозиційна платформа – За життя") – 46,8%

Василь Патлачук (“Слуга народу”) – 17,1%

Округ 48

Максим Єфімов (самовисуванець) – 54,9%

Денис Ошурков (самовисуванець) – 19,1%

Округ 49

Валерій Гнатенко ("Опозиційна платформа – За життя") – 38,0%

Борис Колесніков ("Опозиційний блок") - 32,3%

Округ 50

Руслан Требушкін ("Опозиційний блок") - 30,3%

Андрій Аксьонов (самовисуванець) – 30,0%

Округ 51

Олександр Ковальов (самовисуванець) – 33,0% 

Володимир Весьолкін (самовисуванець) – 18,6% 

Округ 52

Євген Яковенко ("Батьківщина") – 28,9%

Олег Погодін ("Опозиційна платформа – За життя") – 26,0%

Округ 57

Вадим Новинський ("Опозиційний блок") - 42,6%

В'ячеслав Салгалов ("Слуга народу") - 24,1%

Округ 58

Сергій Магера ("Опозиційний блок") - 30,5%

Віктор Романюк ("Слуга народу") - 22,2%

Округ 59

Володимир Мороз ("Опозиційна платформа – За життя") – 31,1%

Сергій Сажко (самовисуванець) – 22,5% 

Округ 60

Дмитро Лубінець (самовисуванець) – 35,9% 

Артем Марчевський ("Опозиційна платформа – За життя") – 26,7%

Житомирська область

Округ 62

Ігор Герасименко ("Слуга народу") - 47,7%

Наталія Леонченко ("Опозиційна платформа – За життя") – 8,1%

Округ 63

Богдан Кіцак ("Слуга народу") - 43,2%

Олександр Ревега (самовисуванець) – 17,0% 

Округ 64

Володимир Арешонков (самовисуванець) – 27,6% 

В'ячеслав Сігачов ("Слуга народу") - 26,8%

Округ 65

Дмитро Костюк ("Слуга народу") - 35,6%

Володимир Литвин (самовисуванець) – 25,7% 

Округ 66

Тетяна Грищенко ("Слуга народу") - 28,7%

Віталій Журавський (самовисуванець) – 20,4% 

Округ 67

Сергій Кузьміних ("Слуга народу") - 36,3%

Віктор Развадовський (самовисуванець) – 34,3% 

Закарпатська область

Округ 68

Роберт Горват (самовисуванець) - 19,6%

Олександр Пекар ("Слуга народу") - 19,3%

Округ 69

Віктор Балога ("Єдиний центр") - 35,8%

Едгар Токар ("Слуга народу") - 34,5%

Округ 70

Михайло Лаба ("Слуга народу") - 26,0%

Іван Дрогобецький ("Опозиційна платформа – За життя") – 18,5%

Округ 71

Валерій Лунченко (самовисуванець) - 49,1%

Сергій Грабар ("Слуга народу") - 28,1%

Округ 72

Василь Петьовка (самовисуванець) - 34,3%

Вадим Носа ("Слуга народу") - 23,2%

Округ 73

Владислав Поляк (самовисуванець) - 39,7%

Василь Брензович (самовисуванець) - 26,2%

Запорізька область

Округ 74

Геннадій Касай ("Слуга народу") - 43,9%

Ігор Чумаченко ("Опозиційний блок") - 12,6%

Округ 75

Роман Соха ("Слуга народу") - 43,7%

Сергій Кальцев ("Опозиційна платформа – За життя") – 12,4%

Округ 76

Євген Шевченко ("Слуга народу") - 42,5%

Анатолій Пустоваров ("Опозиційний блок") - 14,5%

Округ 77

Сергій Штепа ("Слуга народу") - 44,2%

В'ячеслав Богуслаєв (самовисуванець) - 31,5%

Округ 78

Олександр Пономарьов ("Опозиційна платформа – За життя") – 36,8%

Віталій Боговін ("Слуга народу") - 32,4%

Округ 79

Юлія Яцик ("Слуга народу") - 38,4%

Володимир Бандуров ("Опозиційна платформа – За життя") – 24,3%

Округ 80

Сергій Мінько (самовисуванець) - 33,1%

Євген Балицький (самовисуванець) - 29,5%

Округ 81

Павло Мельник ("Слуга народу") - 33,1%

Олег Каліман (Аграрна партія) - 30,3%

Округ 82

Марина Нікітіна ("Слуга народу") - 40,4%

Вадим Кривохатько (самовисуванець) - 20,9%

Івано-Франківська область

Округ 83

Оксана Савчук (ВО “Свобода”) – 46,7%

Андрій Сторожук (“Слуга народу”) – 23,3%

Округ 84

Ігор Фріс (“Слуга народу”) – 22,0%

Андрій Іваськів ("Батьківщина") – 14,3%

Округ 85

Едуард Прощук (“Слуга народу”) – 30,6%

Віктор Шевченко (самовисуванець) - 29,0%

Округ 86

Олександр Матусевич (“Слуга народу”) – 27,7%

Анатолій Дирів (самовисуванець) - 26,7%

Округ 87

Зіновій Андрієвич (“Слуга народу”) – 37,8%

Михайло Іваночко (ВО “Свобода”) – 13,4%

Округ 88

Андрій Іванчук (самовисуванець) - 46,6%

Андрій Шевченко (“Слуга народу”) – 25,1%

Округ 89

Володимир Тимофійчук (“Слуга народу”) – 18,2%

Дмитро Сіреджук (самовисуванець) - 17,7%

Київська область

Округ 90

Микола Бабенко ("Біла Церква разом") – 28,2%

Юрій Нестерчук (“Слуга народу”) – 15,9%

Округ 91

Олег Дунда (“Слуга народу”) – 35,0%

Руслан Сольвар (самовисуванець) - 15,2%

Округ 92

Валерій Колюх (“Слуга народу”) – 24,7%

Віктор Світовенко ("Батьківщина") - 17,4%

Округ 93

Анна Скороход (“Слуга народу”) – 43,9%

Олександр Жукотанський (самовисуванець) - 15,7%

Округ 94

Олександр Дубінський (“Слуга народу”) – 40,9%

Ігор Кононенко (самовисуванець) – 12,0%

Округ 95

Олександр Горобець ("Слуга народу") – 30,0%

Володимир Карплюк (самовисуванець) – 21,3%

Округ 96

Ольга Василевська-Смаглюк ("Слуга народу") – 41,8%

Ярослав Москаленко (самовисуванець) – 17,9%

Округ 97

Микола Галушко ("Слуга народу") – 37,7%

Олег Іваненко ("Європейська солідарність") – 16,0%

Округ 98

Сергій Бунін ("Слуга народу") – 42,3%

Сергій Міщенко (самовисуванець) – 21,0%

Кіровоградська область

Округ 99

Олександр Дануца (“Слуга народу”) – 36,9%

Олександр Горбунов (самовисуванець) – 14,8%

Округ 100

Ігор Мурдій (“Слуга народу”) – 43,5%

Станіслав Березкін (самовисуванець) – 16,6%

Округ 101

Юрій Кузбіт (“Слуга народу”) – 42,1%

Максим Поляков (самовисуванець) – 20,4%

Округ 102

Олесь Довгий (самовисуванець) – 40,7%

Артем Петрощук (“Слуга народу”) – 27,8%

Округ 103

Олег Воронько (“Слуга народу”) – 38,0%

Степан Цапюк ("Опозиційна платформа – За життя") – 14,7%

Луганська область

Округ 105

Вікторія Гриб ("Опозиційний блок") – 39,6%

Сергій Медведчук ("Опозиційна платформа – За життя") – 31,7%

Округ 106

Олексій Кузнєцов (“Слуга народу”) – 21,5%

Юрій Фурман (самовисуванець) – 19,4%

Округ 107

Олександр Сухов (самовисуванець) – 28,8%

Олександр Сорокін (“Слуга народу”) – 18,8%

Округ 112

Сергій Вельможний (самовисуванець) – 34,3%

Олександр Чернєцов ("Опозиційна платформа – За життя") – 30,4%

Округ 113

Олександр Лукашев ("Опозиційна платформа – За життя") – 33,6%

Віта Сліпець (“Слуга народу”) – 23,3%

Округ 114

Сергій Шахов (самовисуванець) – 43,0%

Валерій Мошенський (самовисуванець) – 24,9%

Львівська область

Округ 115

Наталія Піпа (“Голос”) – 30,0%

Юрій Михальчишин (самовисуванець) – 21,7%

Округ 116

Микола Княжицький ("Європейська солідарність") – 23,0%

Березня Романяк (“Голос”) – 20,1%

Округ 117

Ярослав Рущишин (“Голос”) – 25,1%

Оксана Юринець (самовисуванець) – 23,8%

Округ 118

Галина Васильченко ("Голос") – 31,6%

Богдан Дубневич (самовисуванець) – 29,8%

Округ 119

Михайло Бондар ("Європейська солідарність") – 15,6%

Орест Кавецький (“Слуга народу”) – 15,4%

Округ 120

Ярослав Дубневич (самовисуванець) – 43,5%

Тарас Єлейко ("Голос") – 18,6%

Округ 121

Орест Саламаха (“Слуга народу”) – 19,7%

Михайло Задорожний ("Європейська солідарність") – 16,0%

Округ 122

Павло Бакунець ("Самопоміч") – 14,5%

Віталій Андрійко ("Голос") – 13,6%

Округ 123

Тарас Батенко (самовисуванець) – 45,0%

Тарас Чолій ("Голос") – 15,1% 

Округ 124

Юрій Камельчук (“Слуга народу”) – 16,1%

Оксана Береза (ВО "Свобода") – 13,8%

Округ 125

Андрій Лопушанський (самовисуванець) – 23,4%

Юрій Доскіч (самовисуванець) – 18,7%

Округ 126

Андрій Кіт (самовисуванець) – 23,9%

Андрій Гергерт (ВО "Свобода") – 19,2%

Миколаївська область

Округ 127

Олександр Пасічний (“Слуга народу”) – 38,2%

Ігор Дятлов (самовисуванець) – 17,5%

Округ 128

Олександр Гайду (“Слуга народу”) – 41,3%

Артем Іллюк (самовисуванець) – 23,9%

Округ 129

Ігор Копитін (“Слуга народу”) – 38,3%

Олександр Жолобецький (самовисуванець) – 16,0%

Округ 130

Ігор Негулевський (“Слуга народу”) – 38,7%

Володимир Фроленко ("Опозиційна платформа – За життя") – 19,9%

Округ 131

Артем Черноморов (“Слуга народу”) – 42,8%

Анатолій Гасюк (самовисуванець) – 10,5% 

Округ 132

Максим Дирдін (“Слуга народу”) – 42,5%

Аркадій Корнацький (самовисуванець) – 9,9% 

Одеська область

Округ 133

Артем Дмитрук (“Слуга народу”) – 32,6%

Віктор Баранський ("Опозиційна платформа – За життя") – 26,3%

Округ 134

Олег Колєв (“Слуга народу”) – 34,7%

Євген Червоненко (самовисуванець) – 16,8%

Округ 135

Олексій Леонов (“Слуга народу”) – 40,2%

Сергій Ківалов (самовисуванець) – 31,6%

Округ 136

Олександр Горенюк (“Слуга народу”) – 47,1%

Дмитро Голубов (самовисуванець) – 40,9%

Округ 137

Олексій Гончаренко (самовисуванець) – 29,4%

Олександр Муконін (“Слуга народу”) – 24,3%

Округ 138

Степан Чернявський (“Слуга народу”) – 37,3%

Ольга Полюганич ("Батьківщина") – 20,4%

Округ 139

Ігор Васильковський (“Слуга народу”) – 34,2%

Віталій Саутьонков ("Опозиційна платформа – За життя") – 30,7%

Округ 140

Сергій Колєбошин (“Слуга народу”) – 43,1%

Василь Гуляєв (самовисуванець) – 21,8%

Округ 141

Олександр Ткаченко (“Слуга народу”) – 36,8%

Віталій Барвіненко (самовисуванець) – 19,9%

Округ 142

Антон Кіссе (самовисуванець) – 28,6%

Руслан Плохой (“Слуга народу”) – 23,4%

Округ 143

Анатолій Урбанський (самовисуванець) – 56,9%

Віктор Куртєв (“Слуга народу”) – 28,3%

Полтавська область

Округ 144

Дмитро Нальотов (“Слуга народу”) – 42,0%

Олександр Мамай (самовисуванець) – 17,1%

Округ 145

Андрій Боблях (“Слуга народу”) – 49,1%

Юрій Бублик (самовисуванець) – 19,8%

Округ 146

Юрій Шаповалов (самовисуванець) – 27,1%

Фелікс Урін (“Слуга народу”) – 23,2%

Округ 147

Олег Кулініч (самовисуванець) – 37,8%

Сергій Дудник (“Слуга народу”) – 30,4%

Округ 148

Анастасія Ляшенко (“Слуга народу”) – 25,8%

Фахраддин Мухтаров (самовисуванець) – 21,3%

149 Округ

Костянтин Касай (“Слуга народу”) – 36,5%

Лариса Босенко ("Батьківщина") – 15,2% 

Округ 150

Олексій Мовчан (“Слуга народу”) – 42,5%

Костянтин Жеваго (самовисуванець) – 23,7%

Округ 151

Максим Березін (“Слуга народу”) – 47,2%

Руслан Богдан ("Батьківщина") – 15,4% 

Рівненська область

Округ 152

Олександр Ковальчук ("Слуга народу") – 31,1%

Олег Осуховський (ВО "Свобода") – 13,9%

Округ 153

Роман Іванісов ("Слуга народу") – 35,7%

Юрій Вознюк (самовисуванець) – 22,4%

Округ 154

Олександр Аліксійчук ("Слуга народу") – 36,0%

Олександр Дехтярчук (самовисуванець) – 15,3%

Округ 155

Віктор М'ялик (самовисуванець) – 32,8%

Володимир Рашовський ("Слуга народу") – 26,0%

Округ 156

Сергій Литвиненко ("Слуга народу") – 26,7%

Олександр Данильчук (самовисуванець) – 22,2%

Сумська область

Округ 157

Тетяна Рябуха ("Слуга народу") – 38,9%

Юрій Чмир (самовисуванець) – 17,4%

Округ 158

Ігор Васильєв ("Слуга народу") – 46,9%

Василь Лобода ("Батьківщина") – 13,5% 

Округ 159

Андрій Деркач (самовисуванець) – 40,6%

Дмитро Шевченко ("Слуга народу") – 23,2%

Округ 160

Ігор Молоток (самовисуванець) – 35,1%

Тетяна Сахнюк ("Слуга народу") – 22,3%

Округ 161

Максим Гузенко ("Слуга народу") – 37,4%

Анатолій Кобзаренко (самовисуванець) – 19,0%

Округ 162

Микола Задорожній ("Слуга народу") – 38,1%

Іван Лозовий (самовисуванець) – 14,5%

Тернопільська область

Округ 163

Андрій Богданець ("Слуга народу") – 25,4%

Максим Черкашин ("Голос") – 15,3%

Округ 164

Ігор Василів ("Слуга народу") – 21,4%

Михайло Головко (ВО "Свобода") – 20,9%

Округ 165

Іван Чайківський (самовисуванець) – 34,2%

Тарас Юрик ("Європейська солідарність") – 18,1%

Округ 166

Микола Люшняк (самовисуванець) – 31,0%

Ігор Сопель ("Слуга народу") – 22,2%

Округ 167

Володимир Гевко ("Слуга народу") – 22,2%

Володимир Шматько ("Сила людей") – 16,8%

Харківська область

Округ 168

Марія Мезенцева ("Слуга народу") – 41,5%

Валерій Писаренко (самовисуванець) – 23,7%

Округ 169

Олександр Куницький ("Слуга народу") – 48,0%

Олександр Грановський (самовисуванець) – 15,9%

Округ 170

Андрій Одарченко ("Слуга народу") – 44,4%

Дмитро Святаш ("Опозиційна платформа – За життя") – 29,8%

Округ 171

Марія Кінзбурська ("Слуга народу") – 38,0%

Андрій Лесик ("Опозиційна платформа – За життя") – 26,9%

Округ 172

Юрій Здебський ("Слуга народу") – 43,6%

Володимир Мисик (самовисуванець) – 43,2%

Округ 173

Олександр Бакумов ("Слуга народу") – 45,9%

Анатолій Денисенко (самовисуванець) – 22,5%

Округ 174

Олександр Фельдман (самовисуванець) – 37,2%

Вікторія Алексейчук ("Слуга народу") – 33,1%

Округ 175

Євген Пивоваров ("Слуга народу") – 43,9%

Володимир Кацуба ("Опозиційний блок") – 19,4%

Округ 176

Дмитро Шенцев ("Опозиційний блок") – 44,5%

Олександр Счисльонок ("Слуга народу") – 29,1%

Округ 177

Дмитро Любота ("Слуга народу") – 40,2%

Віктор Остапчук ("Опозиційний блок") – 27,0%

Округ 178

Олександр Литвинов ("Слуга народу") – 31,6%

Анатолій Русецький (самовисуванець) – 29,6%

Округ 179

Олексій Кучер ("Слуга народу") – 50,6%

Сергій Чернов ("Опозиційний блок") – 17,2%

Округ 180

Олексій Красов ("Слуга народу") – 43,7%

Олександр Біловол (самовисуванець) – 32,1%

Округ 181

Дмитро Микіша ("Слуга народу") – 38,0%

Валерія Мураєва (самовисуванець) – 23,0%

Херсонська область

Округ 182

Павло Павлишин ("Слуга народу") – 38,8%

Володимир Сальдо ("Опозиційна платформа – За життя") – 16,0%

Округ 183

Вікторія Вагнєр ("Слуга народу") – 39,3%

Михайло Опанащенко ("Опозиційна платформа – За життя") – 14,5%

184 Округ

Ігор Колихаєв (самовисуванець) – 44,5%

Данило Репілевський ("Слуга народу") – 32,1%

Округ 185

Володимир Іванов ("Слуга народу") – 31,2%

Павло Філіпчук ("Опозиційна платформа – За життя") – 22,1%

Округ 186

Олексій Ковальов ("Слуга народу") – 35,1%

Сергій Рибалка ("Опозиційна платформа – За життя") – 18,2%

Хмельницька область

Округ 187

Микола Стефанчук ("Слуга народу") – 35,8%

Віталій Діденко (ВО "Свобода") – 29,4%

Округ 188

Сергій Лабазюк (самовисуванець) – 49,8%

Оксана Бочкарьова ("Слуга народу") – 35,4%

Округ 189

Олена Копанчук ("Слуга народу") – 32,6%

Вадим Лозовий (самовисуванець) – 20,8%

Округ 190

Олексій Жмеренецький ("Слуга народу") – 40,5%

Роман Мацола (самовисуванець) – 38,2%

Округ 191

Віктор Бондар (самовисуванець) – 30,4%

Марина Потапова ("Слуга народу") – 28,0%

Округ 192

Олександр Герега (самовисуванець) – 45,9%

Василь Гуменюк ("Слуга народу") – 27,1%

193 Округ

Ігор Марчук ("Слуга народу") – 35,6%

Володимир Мельниченко (самовисуванець) – 31,6%

Черкаська область

Округ 194

Любов Шпак ("Слуга народу") – 41,3%

Віктор Євпак ("Голос") – 11,2%

Округ 195

Олег Арсенюк ("Слуга народу") – 41,1%

Євген Курбет (самовисуванець) – 27,0%

Округ 196

Андрій Стріхарський ("Слуга народу") – 38,9%

Геннадій Бобов (самовисуванець) – 27,3%

Округ 197

Олександр Скічко ("Слуга народу") – 50,9%

Владислав Голуб (самовисуванець) – 17,6%

198 Округ

Сергій Рудик (самовисуванець) – 28,9%

Наталя Дяченко ("Слуга народу") – 27,3%

Округ 199

Сергій Нагорняк ("Слуга народу") – 36,6%

Валентин Ничипоренко (самовисуванець) – 34,2%

Округ 200

Антон Яценко (самовисуванець) – 69,1%

Олена Воронцова ("Слуга народу") – 15,1%

Чернівецька область

Округ 201

Олена Лис ("Слуга народу") – 34,6%

Микола Федорук (самовисуванець) – 13,3%

Округ 202

Максим Заремский ("Слуга народу") – 36,7%

Іван Рибак (самовисуванець) – 17,8%

Округ 203

Георгій Мазурашу ("Слуга народу") – 27,0%

Михайло Жар ("Опозиційна платформа – За життя") – 18,9%

Округ 204

Валерій Божик ("Слуга народу") – 51,1%

Максим Бурбак (самовисуванець) – 22,4%

Чернігівська область

Округ 205

Олег Семінський ("Слуга народу") – 33,7%

Валерій Куліч (самовисуванець) – 20,2%

Округ 206

Антон Поляков ("Слуга народу") – 33,4%

Максим Микитась (самовисуванець) – 21,6%

207 Округ

Максим Зуєв ("Слуга народу") – 26,2%

Ігор Рибаков (самовисуванець) – 24,5%

208 Округ

Валерій Давиденко (самовисуванець) – 37,3%

Антон Панченко ("Слуга народу") – 20,8%

Округ 209

Валерій Зуб ("Слуга народу") – 30,3%

Олександр Кодола (самовисуванець) – 26,2%

Округ 210

Сергій Коровченко (самовисуванець) – 21,3%

Борис Приходько (самовисуванець) – 21,1%

м. Київ

Округ 211

Олександр Юрченко ("Слуга народу") – 34,7%

Володимир Прокопів ("Європейська солідарність") – 24,3%

Округ 212

Максим Перебейніс ("Слуга народу") – 34,4%

Андрій Задерейко ("Європейська солідарність") – 16,5%

Округ 213

Артем Дубнов ("Слуга народу") – 36,2%

Ганна Старостенко ("Європейська солідарність") – 18,2%

Округ 214

Сергій Швець ("Слуга народу") – 32,7%

Олесь Маляревич ("Європейська солідарність") – 22,2%

Округ 215

Богдан Яременко ("Слуга народу") – 37,5%

Андрій Іллєнко (ВО "Свобода") – 21,0%

Округ 216

Леся Забуранна ("Слуга народу") – 40,5%

Віталій Павлик (самовисуванець) – 19,3% 

Округ 217

Мар'яна Безугла ("Слуга народу") – 38,4%

Людмила Костенко ("Європейська солідарність") – 21,1%

Округ 218

Дмитро Гурін ("Слуга народу") – 41,5% 

Вікторія Муха (самовисуванець) – 21,3% 

Округ № 219

Микола Тищенко ("Слуга народу") – 30,9%

Олександр Третяков (самовисуванець) – 23,8% 

Округ 220

Анна Бондар ("Слуга народу") – 36,9%

Олексій Окопний ("Європейська солідарність") – 16,2%

Округ 221

Анна Пуртова ("Слуга народу") – 23,3%

Леонід Ємець ("Голос") – 16,9%

Округ 222

Роман Грищук ("Слуга народу") – 40,3%

Дмитро Андрієвський (самовисуванець) – 15,4% 

Округ 223

Людмила Буймістер ("Слуга народу") – 31,7%

Юрій Левченко (ВО "Свобода") – 24,1%

* * *

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>