banner banner banner banner

Хіт-парад 27-го дня Євро-2016: Як Португалія створила свою казку

Ми зібрали для всіх, хто не зміг подивитися матч і почитати новини, добірку найважливіших моментів цього дня Євро-2016

УЕФА

Збірна Португалії розібралася з найяскравішою збірної турніру і написала власну казку на цьому Євро. Не вигравши жодного матчу в основний час, команда Фернанду Сантуша і Роналду заповзла до півфіналу, де нокаутувала Уельс і з гордо піднятою головою вийшла у фінал. Наша щоденна рубрика "Хроніки Євро-2016" розповідає і показує все те, що відбулося за день на Чемпіонаті. Отже, двадцять сьомий день Євро позаду, і перед вами все гідне уваги за 6 липня.

А дивитись матч Німеччина - Франція ви також зможете разом зі 112.ua.

Матч дня

Збірна Португалії нарешті виправдала очікування букмекерів і перемогла в основний час. Перемогла заслужено. Збірна Уельсу, ослаблена дискваліфікаціями Ремсі і Девіса, не змогла організувати гру в центрі поля. Вже з початком другого тайму всі плани валлійців зруйнував Роналду. Спочатку на 50 хвилині він вистрибнув вище за всіх і відправив м'яч у сітку воріт Хеннессі, а через три хвилини видав пас у штрафний майданчик, який на межі офсайду (все в рамках правил) підправив у ворота Нані. 2:0 і стало зрозуміло, що Уельсу нічого вже не світить.

УЕФА

Гол дня

Після подачі Жоау Маріу з кутового лідер португальців Роналду виграв боротьбу на "другому поверсі" і точно пробив головою. Команда Фернанду Сантуша відкрила рахунок, незабаром його подвоїла і довела справу до перемоги. А стрибок Роналду відзначили в соцмережах фотожабами.

УЕФА

УЕФА

Сейв дня

Бейл втратив м'яч перед своїми воротами, Данілу перехопив круглого і пробивав впритул, але Хеннессі якимось чином зміг парирувати, а з другої спроби на лінії воріт накрив м'яч.

УЕФА

УЕФА

Розчарування дня

Португалія хоч і потрапила у фінал, але її гра як була повільною і натужною, так і залишилася. Ослаблений Уельс вони якось обіграли, але що буде в фіналі? Схеми Сантуша приносять результат, але дивитися на це без сліз важко. Інше розчарування - це нездатність Уельсу грати без Ремсі. Годинник Коулмена дали збій, механізм зупинився.

УЕФА

Епатаж дня

Хлопчик, який подає м'ячі, вирішив стати 12-м гравцем збірної Португалії в прямому сенсі цього слова. Спочатку він сфотографувався з португальцями на передматчевій сесії, викликавши усмішку Роналду, а потім остаточно знахабнів, зробивши ще й селфи з КріРо. Той був не проти.

Ляп дня

Творчості вболівальників немає меж. День для Мессіхейтерів і Роналдуманів видався на славу.

УЕФА

Фото дня

Сьогодні був той день, коли всі задоволені. Навіть переможений Уельс.

УЕФА

Емоції дня

Роналду - Бейл - 2:0.

УЕФА

УЕФА

А раніше Крішті засмутив ще одного партнера по "Реалу" - Луку Модріча. Тепер зрозуміло, хто бос в "Реалі".

УЕФА

Герой дня

Кріштіану не виблискував на цьому Євро. Так, він забив угорцям два м'ячі (теж, до речі, в Ліоні), але гра лідера португальців була невиразною. Як і сьогодні в першому таймі. Але у другій половині Крішті розцвів. Забив сам, допоміг відзначитися Нані. Герой матчу.

Антигерой дня

Регламент турніру, який не дозволив Арону Ремсі вийти на поле. Перебір карток залишив ключового гравця валійцев на трибуні, а без нього конструювати атаки драконів було нікому.

Цифри дня

Уельс програв вперше на Євро. І вперше не забив.

У фінальних частинах Євро Роналду 122 рази бив по воротах суперників. Найбільше, звичайно.

За голами і гольовим пасам Крішті теж далеко попереду. Статистика з 2004 року.

Тепер у Роналду і Платіні по 9 голів на європейських чемпіонатах. Наступний гол для Роналду стане рекордним.

І ще один привід для гордості КріРо. Перший гравець, який забив 3 м'ячі на двох Євро.

Статистика Бейла на цьому Євро. Добре, але недостатньо для фіналу.

На португальців ніколи не ставлять, але вони завжди в топах.