Грошей немає, але ми тримаємося: Чому бюджет-2020 виявився таким скромним?

Грошей немає, але ми тримаємося: Чому бюджет-2020 виявився таким скромним?
З відкритих джерел

Никита Синіцин

Журналіст

Перший державний бюджет, запропонований у часи президентства Володимира Зеленського та Кабміну Олексія Гончарука, викликав досить неоднозначну реакцію. Експерти вказують на орієнтованість держскарбниці на виплату зовнішніх боргів, продовження фінансування інших статей за залишковим принципом, низькі доходи і прогноз зростання ВВП. Все це в їхніх очах виглядає радше калькою з бюджетів колишнього уряду Володимира Гройсмана, ніж якимось "новим економічним курсом".

Утім, досить вивчити ситуацію з виконанням державного бюджету на 2019 рік, щоб зрозуміти, що скромні очікування Мінфіну на майбутній рік мають свої підстави.

Гроші є, але їх немає

Будь-який державний бюджет є насамперед теоретичним документом, який відображає очікування його розробників на поточний рік щодо доходів і макроекономічної ситуації в країні та світі. Виходячи з цих очікувань, формуються витрати держави та зростання соціальних стандартів у вигляді підвищення мінімальної заробітної плати, пенсій, прожиткового мінімуму та інших показників.

Зрозуміло, будь-яка теорія суха без підтвердження її практикою. В сенсі бюджету цим стає виконання його показників за доходами, і тут треба зізнатися, Україні поки похвалитися особливо нічим – фактично всі державні органи, які покликані контролювати виконання держбюджету, визнають, що доходів надходить менше за прогнозовані.

Найбільш сприятливою виглядає картина за звітами Міністерства фінансів, за даними якого за січень-серпень доходи загального фонду державного бюджету на 2019 рік вдалося виконати на 95,1% від запланованого на цей період – надійшло 594,1 млрд гривень. У результаті дефіцит загального фонду держбюджету склав 2,9 млрд гривень, а витрати за цей період було профінансовано державою на 91,4%, або 599,2 млрд гривень.

Новини за темою

За оперативними даними Державного казначейства України, за результатами січня-серпня в загальний і спеціальний фонди держбюджету надійшли сукупно 671,73 млрд гривень, що становить 95,5% від запланованих 703,031 млрд гривень. За серпень держбюджет виявився виконаний всього на 93,1%, недоотримавши 8,7 млрд гривень від плану. 

Найбільш жорсткою картина виглядає у змалюванні Рахункової палати України, голова якої Валерій Пацкан нарахував 46,2 млрд гривень надходжень, що не надійшли до загального фонду державного бюджету за січень-серпень 2019 року.

Отже, державні видатки було недофінансовано на 8,6% від плану, або 56,4 млрд гривень. 

Грошей немає – винні курс долара, зовнішня кон'юнктура і великий бізнес

Міністерство фінансів України, звітуючи про поточне виконання держбюджету, вказує на причини, за якими він за підсумками 8 місяців виявився невиконаним.

Основними причинами у відомстві Оксани Маркарової назвали:

- середній обмінний курс гривні, який опинився вище запланованого – 26,6 гривні проти 28,2;

- зовнішня кон'юнктура, яку виражено в падінні вартості імпорту низки товарів до України, що разом зі зміцненням гривні і призвело до падіння митних надходжень;

- зниження надходжень від чистого прибутку державних підприємств та платників акцизів.

Хай як парадоксально, найбільш серйозного удару по доходах бюджету, судячи зі звіту Мінфіну, завдала сильна гривня разом із зовнішньою кон'юнктурою: тут і невиконання на 15,6% плану рентних платежів за надра, і зниження в 3,5 рази, з 5,2 млрд гривень до 1,5 млрд гривень за січень-серпень ПДВ з імпорту газу, сплаченого "Нафтогазом", сповільнене зростання імпорту в порівнянні з очікуваним – всього на 7,4% замість запланованих 9,5% тощо.

"Підвели" держбюджет і платники акцизів, які перерахували до держбюджету 38,5 млрд гривень, або 78,8% від плану, щоправда, при цьому в серпні виробники тютюнових виробів вперше виконали і навіть перевиконали план, давши 4,4 млрд гривень акцизу замість очікуваних 4,3 млрд гривень.

Державні підприємства у вигляді частини чистого прибутку та дивідендів переказали до держбюджету 32,3 млрд гривень, або 80,4% від плану.

Нарешті, вже традиційно провалює свою роботу і Фонд державного майна, який зібрав за 8 місяців 369,1 млн гривень, або 2,2% від річного плану.

Поліпшення ситуації в Мінфіні пов'язують зі зростанням ефективності роботи митної та податкової служб, зміцнення їхнього кадрового потенціалу. Очевидно, в рамках останнього очільник Державної митної служби Максим Нефьодов і повідомив про підготовлені в кадровому складі вищого керівництва митниці зміни.

Дефіцит покриють боргами або емісією?

У невиконанні держбюджету і відсутності коштів на державні витрати немає нічого екстраординарного, власне, кожен держбюджет спочатку приймається з дефіцитом, який згодом компенсується за рахунок різних джерел. Але, за словами експертів, стан справ з виконанням держбюджету-2019 дійсно вплинув на показники головного фінансового кошторису країни на майбутній рік.

"Звичайно, проблеми з наповненням бюджету поточного року вплинули на розрахунки при складанні бюджету-2020. Наприклад, держава скоригувала свої доходи з ПДВ на мінус 1% від ВВП, тому загальні витрати також було скорочено слідом за скороченням доходів", - пояснив вплив виконання бюджету поточного року на наступний рік економічний експерт Українського інституту майбутнього Данило Монін.

Але водночас, як наголосив експерт, ті ж соціальні витрати зменшуються з об'єктивних причин. Наприклад, субсидії на послуги ЖКГ повністю не використовуються через зниження цін на газ і зростання доходів населення, що і спонукає Кабмін знижувати розмір сум, виділених на компенсації.

Зростання пенсій забезпечується багато в чому за рахунок зростання заробітних плат і, відповідно, надходжень до Пенсійного фонду від єдиного соціального внеску.

"На 2020 рік заплановано поки скромне зростання соціальних стандартів, але я прогнозую, що їх знову підвищать", - вважає експерт.

Боротися з нестачею коштів, як вважає Данило Монін, держава буде шляхом випуску облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП), збільшуючи номінальний державний борг на суму дефіциту держбюджету.

Звичним явищем називає невиконання держбюджету й економічний експерт Олександр Охріменко, який вважає головною його причиною – курс долара.

"Основна стаття надходжень до бюджету - це ПДВ на імпорт товарів, та якщо в бюджет закладено курс 28-29 гривень за долар, а насправді він набагато менший – це не може не впливати на бюджет", - так на думку співрозмовника 112.ua виглядає основна причина невиконання головного фінансового кошторису країни в поточному році.

За словами експерта, основних способів боротися з нестачею коштів на свої витрати у держави всього два – умовно, публічний і тіньовий. До першого відносяться запозичення за допомогою облігацій внутрішньої державної позики, а до другого – емісія грошових коштів, до якої, за словами експерта, в Україні вдаються найчастіше.

"Ходіння ОВДП відносно стабільне – випускаються нові замість погашених старих, які пізніше також виплачуються. Інша справа - емісія грошей, це куди простіше і дешевше, достатньо лише нарощувати обсяги. Наприклад, у поточному році замість плану в 47 мільярдів гривень емітували 67 мільярдів, у майбутньому році, думаю, емісія дійде до 100 мільярдів гривень", - вважає Олександр Охріменко.

Новини за темою

Утім, держава зовсім не відмовляється від продовження практики запозичень – за січень-серпень, за даними Мінфіну, Україна позичила 318,8 млрд гривень, віддавши при цьому 262,7 млрд гривень. Але, за даними голови Рахункової палати, план державних запозичень виявився проваленим – держава позичила на 17,7 млрд гривень менше, ніж планувалося.

За даними НБУ, з початку року сума боргу за випущеними ОВДП зросла з 755,7 млрд гривень до 808,5 млрд гривень, насамперед за рахунок нерезидентів, які збільшили свій портфель облігацій у 14 разів – з 6,3 млрд грн до 89,1 млрд гривень.

За даними агентства Bloomberg, Україна веде переговори про продовження співпраці з МВФ про нову програму на 5 мільярдів доларів США.

Як вважає економічний експерт Олексій Кущ, проблеми з виконанням поточного бюджету безсумнівно впливають на підготовку бюджету майбутнього року, але цей вплив мінімальний, і набагато сильніше тут відчуваються наслідки економічної політики влади.

"Ситуація досить двозначна, з одного боку, дефіцит коштів змушує знижувати якісь витрати, що впливає на економічну ситуацію, навіть сумнівні або корупційні проекти, які фінансуються з держбюджету, дають якийсь економічний ефект. Набагато важливіша тут правильна економічна політика держави, яка зможе направити ресурси та отримати більший ефект", - упевнений експерт.

До кінця року бюджет чекає чергове диво?

Втім, попри дефіцит, який повторюється з року в рік, держбюджет продовжує успішно виконуватися щороку за рахунок вдалих періодів профіциту, коли доходи перевищують витрати.

Про те, як це сталося в 2018 році, на своїй сторінці в Facebook у свій час писав економіст Віктор Скаршевський. Тоді, згідно зі звітом Держказначейства, попри невиконання плану за доходами на 2,8 млрд гривень, загальне перевищення доходів над витратами за підсумками 8 місяців склало 25,2 млрд гривень, вперше з початку року. 

Пояснень тоді експерт назвав два – зростання сплати податку на прибуток за другий квартал удесятеро, що пов'язано з сезонністю його сплати, і скорочення витрат держбюджету – за підсумками серпня 2018 року на 9%, а всього з початку року недофінансування тоді склало 8,5%, або 51,1 млрд гривень.

Втім, паралельно із заявленим профіцитом держбюджету в українських регіонах і столицях відбулися мітинги бюджетників, насамперед педагогів, пов'язані з невиплатою затверджених раніше надбавок до посадових окладів.

На думку Данила Моніна, ситуація 2018 року з профіцитом держбюджету повториться і за підсумками 9 місяців 2019 року, коли доходи держбюджету виявляться вищі за витрати.

"За статистикою, витрати держбюджету за серпень нижчі ніж зазвичай, доходи зростають за рахунок сплати податку на прибуток за другий квартал, та й залишки на Казначейському рахунку зросли до 62 мільярдів гривень", - наводить свої аргументи експерт.

Микита Синіцин

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>