112.ua
Сподіваємося, що саме таким у вас і видався це суботній ранок. Ми ж, зі свого боку, постараємося вам допомогти в останньому пункті – визначитися, що і коли подивитися з олімпійських змагань.

Мета цієї рубрики – максимально зрозуміло та оперативно повідомити вам про те, що день прийдешній нам готує з олімпійських змагань.

І, що найголовніше, хто з українських спортсменів і в яких видах вступає в боротьбу.

Загалом така собі інструкція "Що і коли". І не забувайте, різниця між київським і корейським часом — +7 год.

Отже.

Субота, 10 лютого

Збірна України

 AFP 

  1. О 9:15 за київським часом стартують лижні гонки. Змагатися в скіатлоні 7,5+7,5 км будуть українські лижниці Марина Анцибор і Тетяна Антипенко.
  2. О 12:10 на нас чекає санний спорт. Чоловіки на одиночних санях будуть проводити заїзд № 1. Від України беруть участь: Антон Дукач та Андрій Мандзій.
  3. О 13:15 старт першої біатлонної гонки Ігор. Це буде жіночий спринт на 7,5 км. Брати участь будуть Валентина і Віта Семеренко, Ірина Варвинець та Анастасія Меркушина.

Біатлон на Олімпіаді-2018: Онлайн-трансляція жіночого спринту на 7,5 км.

  1. О 13:55 у санному спорті повинен розпочатися другий заїзд серед чоловіків на санях-одиночках.

Інші

У керлінгу відбудеться черговий тур у міксті. Між собою о 13:05 зіграють збірні ОСР (Олімпійські спортсмени з Росії), Канади, Швейцарії, Південної Кореї, Норвегії, США, Фінляндії та Китаю.

Новини за темою: Камені на льоду: Що потрібно знати про турнір з керлінгу на Олімпіаді-2018

У жіночому хокеї відбудуться матчі між Японією і Швецією (9:40), а також між Швейцарією та Кореєю (14:10).

У стрибках з трампліну о 15:35 буде розіграно комплект нагород серед чоловіків в особистій першості на трампліні К-98.

У шорт-треку розіграють комплект нагород серед чоловіків у забігу на 1500 м (о 14:20). Серед жінок відбудеться кваліфікація в забігу на 500 м (12:45) і командній гонці на 3 км (13:50).

У ковзанярському спорті розіграють комплект нагород серед жінок у забігу на 3 км (13:00).

Ось таким буде цей змагальний день. Про його підсумки ми розповімо сьогодні ввечері, у нашому традиційному Щоденнику Олімпіади. Сподіваємося на продуктивний день для Олімпіади загалом і для наших спортсменів, зокрема. І, звичайно, на медалі.

Новини за темою: Олімпіада-2018. Довідник глядача