Брак кадрів: У 2019 року роботодавці підвищать зарплати на 10-20%

Брак кадрів: У 2019 року роботодавці підвищать зарплати на 10-20%
Фото з відкритих джерел

Юрій Григоренко

Журналіст

Незначне економічне зростання і збільшення трудової міграції призвели до того, що в Україні спостерігається брак кадрів, так званий ринок здобувача. Роботодавцям не вистачає як офісних співробітників, так і здебільшого представників робочих спеціальностей.

Хоча роботодавці не можуть запропонувати "європейські зарплати", але вони змушені конкурувати за кращі кадри, і, за оцінками експертів, їм доведеться підвищити зарплати в 2019 році в середньому на 10-20%.

За даними кадрового порталу "HeadHunter Україна" (hh.ua), у 2018 році структуру вакансій було змінено незначно, а загальні тенденції збереглися з 2017 року. Так, найбільшу кількість вакансій пропонували у сферах "Продажу" (17-19% від усіх вакансій), "ІТ, телеком" (10-12%) і "Маркетинг" (7%).

Це свідчить про стабільний попит на фахівців у цих сферах. Також до топ-5 увійшли галузі "Робочий персонал" і "Виробництво" (по 5-6% кожна).

Новини за темою

Торік незначно зросла кількість вакансій у сферах "ІТ, телеком", "Бухгалтерія", "Адміністративний персонал", "Автобізнес", "Мистецтво, розваги", "Виробництво", "Будівництво". Проте загалом рівень пропозиції на ринку праці протягом року в усіх сферах був стабільним, а відчутних коливань зафіксовано не було.

Серед сезонних сплесків можна відзначити нішевий попит, наприклад, на шукачів зі сфер "Наука і мистецтво", "Готельний бізнес", "Краса і спорт". До сфер з найменшою кількістю пропозицій із працевлаштування увійшли "Страхування", "Державна служба" і "Гірнича промисловість".

HeadHunter Україна

За словами директора HR-провайдера Smart Solutions Тетяни Скачко, у 2018 році роботодавці найчастіше шукали нових співробітників, щоб замінити тих, хто пішов до інших компаній (у вигляді високого попиту на кандидатів), також спостерігалася тенденція розширення штату, загалом протягом року зростала кількість зайнятості українців практично в усіх сферах.

Ринок праці вдалося стабілізувати завдяки зростанню української економіки. У 2018 році роботодавці найчастіше шукали фінансових фахівців, HR, виробничі позиції. Рідше спостерігався пошук працівників із продажу, маркетологів. 

"Однозначно зростає потреба ринку в ІТ-фахівцях і менеджерах (SMM - і digital маркетологах, девелоперах і тестувальниках з досвідом роботи), фахівцях із продажу, управління персоналом, вузькопрофільних інженерах, а також кваліфікованих водіях і будівельниках", – додає Ірина Прудникова, директор компанії ANCOR Ukraine. 

З іншого боку, як зазначає Жанна Балабанюк, генеральний директор компанії RC Kyiv Group LLC, роботодавці шукають високопродуктивних професіоналів, здатних реально добре працювати з високим внутрішнім рівнем мотивації різного рівня кваліфікації. Це основний запит на ринку праці.

Бути середнього або низького рівня кваліфікації чи робочим або офісним працівником – уже не достатньо для отримання хорошої роботи. Треба бути готовим багато і якісно працювати, постійно вчитися і досягати високого рівня бізнес-результатів.

За словами HR експерта сайту Rabota.ua Тетяни Пашкіної, у 2019 році можна очікувати продовження домінування попиту на кадри у сфері виробництва, ІТ і продажу. Також високий попит на кадри в ритейлі, сфері гостинності (ресторани і готелі), автобізнесі та логістиці.

Тренди ринку

За словами Тетяни Пашкіної, можна визначити такі основні тенденції українського ринку праці:

  • посилення конкуренції роботодавців за здобувачів;
  • дефіцит кваліфікованих і тямущих кадрів;
  • необхідність "перекуповувати" кадри;
  • зростання конкуренції між українськими та іноземними роботодавцями;
  • серйозне зростання попиту на некваліфіковані та недипломовані кадри;
  • більш швидке підвищення зарплат у Західній Україні порівняно з іншими регіонами (трудова міграція змушує активніше "підтягувати" рівень зарплат).

Уже кілька років в Україні спостерігається "ринок здобувача". "Кількість відгуків на вакансії неухильно знижується, відчувається гостра нестача як висококваліфікованих спеціалістів, так і "робочих рук", що позначається на зростанні конкуренції серед роботодавців, а отже, і зарплатних очікувань кандидатів, розширенні соцпакетів для співробітників і збільшенні різноманітності мотиваційних програм. У поточному році цей тренд буде збережено", – підкреслює Ірина Прудникова.

Утім, головний фактор тиску на рівень українських зарплат і ситуацію на кадовом ринку в цілому чинить трудова міграція: Польща, Чехія, Німеччина і Росія полегшують доступ українських кадрів на їхні ринки. При цьому їхні базові фінансові умови мінімум удвічі-утричі є вищими, ніж в Україні. 

Новини за темою

"Трудова міграція і дефіцит робочої сили різного рівня кваліфікації – це вже не одна з ключових тенденцій ринку праці, а головний фактор, який визначає його розвиток. У зв'язку з цим роботодавці вже почали працювати над HR стратегіями утримання робочої сили. Це як окремо взяті компанії, так і професійні асоціації. Але цих заходів за великим рахунком недостатньо.

Це не утримує, більшість їде, шукає не просто вищу оплату та умови праці. Вони їдуть за кращою інфраструктурою, в рази більш високими соціальними гарантіями та іншим майбутнім для своїх дітей", – зазначає Жанна Балабанюк. 

З іншого боку, не всі трудові мігранти здобувають позитивний досвід роботи за кордоном. За словами керівника департаменту пошуку та підбору персоналу компанії StaCo Олександра Бойка, трудова міграція українців відбувається хаотично.

Люди часто не отримують обіцяних умов роботи, їм доводиться працювати практично без вихідних по 12 годин на добу, отримувати штрафи під надуманими приводами, проживати в поганих побутових умовах, а рівень захисту їхніх інтересів найчастіше є вкрай низьким, а скаржитися просто нема куди. Це вже не трудова міграція, а трудове рабство.

Крім того, за словами Тетяни Пашкіної, усе більш важливим стає бренд роботодавця з високою корпоративною культурою. У таких компаніях співробітники почуваються більш захищеними, а рівень зарплат перестає бути абсолютною цінністю для співробітника.

Ще однією тенденцією українського ринку праці Жанна Балабанюк називає структурування та розвиток ринку віддаленої роботи. "Це як альтернатива для персоналу, який проживає в різних регіонах (бути зайнятим і заробляти не менше, ніж середня зарплата, у своєму населеному пункті, а часто і значно більше), так і можливість виходу і роботи на глобальному ринку праці. Українці входять до топ-5 країн віддалених співробітників, і йдеться не тільки про фрілансерів, а й про повну або часткову роботу віддалено на постійній основі", – каже експерт.

Зарплатні перспективи

Згідно з оцінками компанії EY, останніми роками зарплати зростали в середньому на 12-14%. За оцінками Rabota.ua, протягом 2018 року оголошена зарплата у вакансії роботодавців у середньому зросла на 10%. Але якщо порівнювати окремі квартали 2018 року з аналогічним періодом 2017-го, то приріст становить приблизно 30%. 

Це свідчить про те, що роботодавці в 2018 році стали більш системно переглядати зарплати, вони закладають зростання зарплат на початку року, а в ході календарного періоду роблять коригування (в сторону збільшення) залежно від власної ситуації з кадрами.

"Не всі роботодавці переглядають зарплати на піврічної-річній основі з урахуванням сформованої інфляції. Це роблять найпросуненіші компанії – західні й ті, хто працює на конкурентних ринках з високою нестачею кадрів. Вони щокварталу моніторять рівень зарплати і коригують її раз на півроку. Але різні сфери економіки мають різну динаміку розвитку", – додає Тетяна Пашкіна. 

Експерти оцінюють середнє зростання зарплат у 2019 році на рівні 10-20%. Нагадаємо, що в Нацбанку очікують уповільнення темпів зростання зарплат в Україні: номінальних зарплат на 16% у 2019 році та на 10% у 2020 році, відповідно, або на 7 і 5% – у реальному вираженні. Причини – зниження динаміки трудової міграції, уповільнення зростання "мінімалки" і зарплат у держсекторі.

У меморандумі з МВФ у 2019 році закладено повне замороження на рівні 2018 року зарплат держслужбовцям та обмеження зростання зарплат бюджетників на рівні 9,4%. За оцінками Мінфіну, середньомісячна зарплата в 2019-2021 роках становитиме 10,1, 11,5 і 12,8 тис. грн відповідно, тобто підвищення складе приблизно 11-14%. 

"Уповільнення зростання зарплат є частково можливим через зниження відтоку українських фахівців до ближнього зарубіжжя. Це стосується більше серйозних професій. Якщо говорити про робітничі спеціальності, то тут відтік буде збільшуватися, уповільнення навряд чи буде", – зазначає Тетяна Скачко.

За словами Тетяни Пашкіної, зарплати зростатимуть, але це не системне підвищення на певний відсоток у всій економіці. Підвищення торкнеться галузі, де не вистачає кадрів, а в інших сферах економіки стосуватиметься провідних співробітників для їхнього утримання. 

З іншого боку, за словами Тетяни Скачко, фінансові очікування кандидатів зростуть у середньому на 25-30%, але це, м'яко кажучи, не критерій для роботодавців. "Фінансові очікування шукачів традиційно випереджають темпи зростання бюджетів роботодавців на 10-30% залежно від дефіциту на ринку за різними спеціальностями", – пояснює Ірина Прудникова.

"Рівень запитів претендентів тільки збільшується зі зростанням вартості життя в країні. Орієнтир – від 500 євро у сфері послуг до 1000 євро у виробничому секторі. Це те, на що однозначно мають орієнтуватися українські роботодавці в якості базових окладів.

Цього можна досягти, тільки якщо український бізнес буде орієнтуватися на продаж своїх товарів і послуг на глобальному ринку", – резюмує Жанна Балабанюк.

Юрій Григоренко

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>