Боротьба Меркель за Європарламент: Чому в Німеччині шукають зовнішніх ворогів

Боротьба Меркель за Європарламент: Чому в Німеччині шукають зовнішніх ворогів
Фото з відкритих джерел

Георгій Кухалейшвілі

політолог-міжнародник

Днями канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила в інтерв'ю газеті Sueddeutsche Zeitung, що Євросоюзу необхідно переосмислити своє місце в мінливому світі, збільшити політичний вплив, щоб він відповідав економічній потужності блоку, а країни-члени більш тісно взаємодіяли один з одним, незважаючи на те, що знаходити компроміси часом нелегко.

Вона вважає, що викликами для Євросоюзу є домінування США в технологічній сфері, втручання Росії в іноземні вибори, економічний вплив Китаю.

Німецький канцлер вважає, що країни-члени Євросоюзу проводять спільну політику щодо України, країн Африки, Ірану. Меркель упевнена, що у Євросоюзі вже немає поділу з важливих питань.

Новини за темою

Вона позитивно оцінила співпрацю європейських країн у сфері оборони. Мабуть, недавнє інтерв'ю "залізної леді" німецької політики - це політичний фарс напередодні виборів у Європарламент, результати яких можуть вплинути на вектор розвитку Євросоюзу в майбутньому.

Боротьба за Європарламент

Зазвичай політики розмірковують про зовнішні загрози і супротивників, коли у них обмежений ресурс підтримки серед громадян, але існує необхідність згуртувати суспільство перед особливо важливою подією, як, наприклад, вибори.

Принаймні, саме так діяв Петро Порошенко напередодні останніх президентських виборів і багато говорив про російську загрозу для безпеки, про важливість згуртуватися заради європейського майбутнього України.

Останні заяви Меркель розраховані на те, щоб згуртувати електорат партії "Християнсько-демократичний союз", а також консерваторів з інших європейських країн навколо загрози з боку США напередодні виборів у Європарламент 23-26 травня.

Меркель зацікавлена, щоб "Європейська народна партія", впливова консервативна група в Європарламенті, де домінує "Християнсько-демократичний союз", не повторила долю Порошенка, який зазнав нищівної поразки на президентських виборах.

Вибори в Європарламент в цьому році будуть відповідальною і, можливо, останньою битвою Меркель на посаді канцлера.

В інтересах німецьких властей, щоб "Європейська народна партія" продовжувала залишатися найбільшою і найбільш впливовою фракцію в Європарламенті, а пост голови Єврокомісії дістався її лідеру Манфредові Веберу з партії "Християнсько-соціальний союз" (молодший партнер Меркель по коаліції в бундестазі).

Проте на тлі існуючих проблем в ЄС, включаючи міграційну кризу, зростає популярність партій євроскептиків правого і лівого спрямування. За даними дослідження Financial Times, кількість місць "Європейської народної партії" у Європарламенті може скоротитися з 217 до 167.

Групи євроскептиків "Європа свободи і прямої демократії" (партії "Рух п'яти зірок" (Італія), "Партія незалежності Сполученого Королівства"), "Європа націй і свободи" ("Ліга Півночі" (Італія), "Національний фронт" (Франція), "Австрійська партія свободи") можуть збільшити присутність в Європарламенті з 82 до 114 місць.

Міністр внутрішніх справ Італії і лідер партії "Ліга Півночі" Маттео Сальвіні планує створити нову фракцію "Європейський альянс народів і націй" на основі "Європи націй і свободи", якщо його партія досягне успіху на виборах у Європарламент.

Лідер італійських євроскептиків зацікавлений реформувати ЄС і повернути його на стадію Спільного ринку, послабити вплив Єврокомісії, Європейської ради на прийняті рішення.

Сальвіні співпрацює з американським політтехнологом Стівом Бенноном, який очолює організацію "Рух" і розраховує консолідувати різні європейські консервативні партії.

Меркель намагається згуртувати європейців навколо ідеї перетворення Євросоюзу на незалежний центр сили, здатний конкурувати з США, Китаєм і Росією, відстоювати власне бачення міжнародного порядку денного. От тільки її міркування про можливості Європи явно перебільшені і розходяться з реальним станом справ.

Єдина Європа в глухому куті

Міркування Меркель про Європу без протиріч чимось перегукуються з ідеєю Фрідріха Наумана про "Середню Європу" (Mitteleuropa).

У 1915 році він запропонував розглядати Центральну Європу (умовно, сучасні країни Центрально-Східної Європи, Балтії, Швейцарії, Австрії, Словенії і Хорватії) як сферу впливу Німеччини. Меркель намагається використовувати Євросоюз як механізм впливу Німеччини на політичні процеси за її межами.

Новини за темою

Історично склалося так, що Німеччина претендує на лідерство у Європі. У чомусь Меркель права. Євросоюз зумів налагодити співпрацю з країнами Африки в сфері боротьби з міграційною кризою.

У рамках трастового фонду для Африки була надана допомога 5,3 мільйонів чоловік, у тому числі 37 тисячам біженців в Лівії, які потім повернулися в свої країни.

Було виділено 140 млн євро уряду Марокко на охорону кордонів і запобігання переміщення біженців в Євросоюз. Вплив Німеччини простежується в політиці Євросоюзу щодо врегулювання міграційної кризи.

План Єврокомісії 2015 року про розселення 160 тисяч біженців з нестабільних регіонів Азії і Африки за квотами в країнах-членах ЄС, які перебувають на території Італії і Греції, перегукується з політикою "відкритих дверей" Меркель.

В іншому вона видає бажане за дійсне. Нинішнє керівництво ЄС виявилося нездатним вирішити проблеми, які заважають сталому розвитку Союзу.

Зайшла в глухий кут політика ЄС у сфері врегулювання міграційної кризи. З 160 тисяч біженців на території Італії і Греції вдалося розмістити лише 34,7 тисяч людей у європейських країнах до кінця 2018 року згідно плану Єврокомісії.

Хоча президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав країни-члени прийняти 50 тисяч біженців до жовтня 2018 року. Влада Польщі, Угорщини відмовляється приймати біженців. Жодного біженця не прийняли Болгарія, Естонія, незважаючи на заклики Юнкера.

Навіть Німеччина розмістила близько 2 тисяч біженців замість 10,2 тисяч згідно з планом Юнкера. Європейські країни неохоче розміщують біженців не тільки з міркувань демографічної безпеки, захисту національної ідентичності, але й в силу великих витрат.

Розселення 50 тисяч біженців може обійтися в 500 млн євро (переселення одного біженця обходиться в 6-10 тисяч євро). Біженці все одно продовжують прибувати в європейські країни.

У 2018 році в Іспанію незаконно прибули 65 тисяч осіб з Гвінеї, Малі, Кот д'Івуару, Гамбії, Алжиру (на 131% більше, ніж позаторік). Приплив шукачів політичного притулку в Греції збільшився на 30% (понад 50 тисяч осіб).

Вже 10 років не виходить врегулювати боргові проблеми Греції та Італії, які стали причиною кризи єврозони. У 2018 році борг Греції зріс з 176,2% до 181,1% від ВВП, а Італії – з 131,4% до 132,2% (за європейськими стандартами допускається не більше 60% від ВВП).

Навіть питання "Брекзіту" застопорилося. Запропонований варіант угоди про вихід Великобританії з Євросоюзу не підтримали депутати британського парламенту.

Якщо європейці не в змозі виробити спільну позицію щодо проблемних питань всередині ЄС, то навряд чи вони зможуть успішно конкурувати з США, Китаєм і Росією.

Колос на глиняних ногах

Якщо говорити про місце Євросоюзу в сучасному світі, то у відносинах зі США, Китаєм і Росією блок нагадує колос на глиняних ногах. Євросоюз потерпів поразку в суперечці з США з приводу "ядерної угоди".

Меркель переконувала президента Ірану Хасана Роухані в прихильності ядерній угоді після виходу США в 2018 році.

Вона визнає ризики, які несе ракетна програма Ірану, його втручання в збройні конфлікти в Ємені та Сирії, але не вважає, що вихід зі Спільного всеосяжного плану дій дозволить досягти стримування ісламської республіки.

У лютому 2019 року Меркель відмовилася покинути "ядерну угоду" з Іраном після призову віце-президента США Майкла Пенса до європейських союзників.

Після рішення Роухані припинити дотримуватися окремих положень "ядерної угоди", якщо через два місяці США не повернуться до виконання її умов і не скасує санкції, Меркель виявила нерішучість.

Вона обмежилася заявою, що "ядерна угода" вигідна всім сторонам, але не буде нагнітати обстановку через розбіжності зі США. Намір Німеччини, Франції і Великобританії створити механізм платежів з Іраном в обхід санкцій США залишився на рівні розмов.

У лютому 2019 року вони створили фірму INSTEX SAS з метою полегшити двосторонню торгівлю, але до справи так і не дійшло.

Риторика Меркель про успішне співробітництво країн-членів ЄС у сфері оборони, а також плани створити Європейську армію з загальним командуванням разом з президентом Франції Еммануелем Макроном розходяться з існуючим станом справ.

Німеччина та інші європейські країни-члени НАТО залежать від США у сфері безпеки. На території Німеччини перебувають 30 тисяч американських військових.

Німеччина і більшість європейських держав витрачають менше 2% від ВВП на армію, що викликає роздратування у президента США Дональда Трампа.

Євросоюз не може досягти прогресу у врегулюванні торгово-економічних спорів зі США і Китаєм, які вживають протекціоністські заходи.

У відповідь мита ЄС на американські вироби зі сталі, віскі, арахісове масло, мотоцикли Harley Davidson, джинси levi's не призвели до скасування високих імпортних мит США стосовно європейських виробників сталі та алюмінію.

Єврокомісія не може домогтися від американської високотехнологічної компанії Google виплати штрафів за порушення антимонопольних заходів. Періодично Китай вводить антидемпінгові мита на різні види продукції з ЄС в обхід правил СОТ (на сканери безпеки і труби для атомних електростанцій в 2013 році).

У грудні 2018 року комісар з торгівлі Єврокомісії Сесілія Мальмстрем виступила проти передачі європейськими компаніями своїх технологій в обмін на отримання дозволу на інвестування в Китаї, згідно з місцевим законодавством.

Однак європейці не приєдналися до імпортних мит США щодо Китаю, оскільки витягують для себе економічну вигоду з торговельної війни. За даними ООН, європейські компанії можуть перехопити 70 млрд доларів експорту США та Китаю.

В Євросоюзі немає єдиної позиції з приводу участі в китайському проекті транспортного коридору "Новий Шовковий шлях", який КНР використовує як інструмент розширення економічного впливу в світі.

У квітні 2018 року 27 з 28 послів країн-членів ЄС в Китаї підписали доповідь, критикуючи дану ініціативу. Вони вважають, що проект суперечить принципу вільної торгівлі і порушує баланс інтересів на користь китайських компаній.

Проти участі в "Новому Шовковому шляху" виступають Меркель, колишній міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель. Тим не менш, до проекту приєдналися деякі країни-члени ЄС, включаючи Італію, Грецію, Польщу, Угорщину, Португалію, а 30% німецьких фірм вважають його привабливим.

Німеччина дотримується подвійних стандартів щодо України та Росії. Вона беруть участь у врегулюванні збройного конфлікту на сході України, ввела антиросійські санкції, засуджує анексію Криму.

Тим не менше, німці навіть не намагаються скоротити залежність від російського природного газу. Вони продовжують брати участь у реалізації проекту російського газопроводу "Північний потік-2", здійснювати транзит російського природного газу в Європу, даючи можливість російській економіці триматися на плаву в умовах санкцій.

Не дивно, чому Росія не збирається виконувати Мінські домовленості і повертати Крим до складу України.

До тих пір, поки "Християнсько-демократичний союз" і "Європейська народна партія" будуть залишатися біля керма Євросоюзу, організація сприйматиметься як паперовий тигр в очах керівництва США, Китаю і Росії.

Георгій Кухалейшвілі,

політолог-міжнародник

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>