Бюджет застою: Як головний фінансовий документ країни позначиться на гаманцях українців

Прийняття держбюджету-2019 відрізняється від попередніх тільки тим, що він прийнятий не перед самим Новим роком, а заздалегідь, але теж "перед" і для отримання траншу МВФ. У всьому іншому бюджет такий же "ніякий", як і всі попередні, і нічого суттєво не змінить. Тобто в наступному році ні бізнес, ні населення не відчують поліпшення соціально-економічної ситуації

Бюджет застою: Як головний фінансовий документ країни позначиться на гаманцях українців
Facebook Володимира Струмковського

Юрій Григоренко

Журналіст

Прийняття держбюджету-2019 відрізняється від попередніх тільки тим, що він прийнятий не перед самим Новим роком, а заздалегідь, але теж "перед" і для отримання траншу МВФ. У всьому іншому бюджет такий же "ніякий", як і всі попередні, і нічого суттєво не змінить. Тобто в наступному році ні бізнес, ні населення не відчують поліпшення соціально-економічної ситуації

За великим рахунком, якихось суттєвих преференцій чи послаблень від держбюджету-2019 не отримають ні бізнес, ні населення. Якщо говорити про бізнес, мова йде про системні поліпшення ділового середовища, преференції базовим галузям тощо. Так, низці галузей змінили правила гри, але вони не дуже суттєво впливають на економіку в цілому.

Новини за темою

"Новий бюджет (як, втім, і всі або майже всі інші до цього) не дає абсолютно ніякої держпідтримки населенню або бізнесу. В ньому не передбачено жодних допоміжних виплат, фінансових програм або податкових пільг (якщо не зважати на продовження скасування податку на ввезення електрокарів в Україну). З цього погляду чи не єдиним достоїнством нового бюджету можна вважати те, що його прийняли до настання новорічних свят. При цьому депутати за черговий рік своєї роботи не придумали кращого способу для наповнення бюджету, окрім як підвищення цих самих податків і акцизів для населення та бізнесу", – зазначає Артем Ковбель, партнер, голова департаменту форензик-компанії Kreston GCG.

Бюджет, за традицією названий "реалістичним" і "збалансованим", як зазвичай являє собою "Трішкін кафтан" – закрити обов'язкові статті витрат (обслуговування держборгу, соціалка, оборона) і отримати голоси шляхом обліку депутатських "хотілок" для їх бізнесів і округів; в ньому важко поєднати все, особливо в передвиборчий рік і в умовах тиску з боку МВФ.

"Держбюджет-2019 все також залишається стриманим документом – ні зростання економіки, ні вимоги МВФ не дозволяють кардинально змінювати його значення в порівнянні з 2018 роком. Підвищене навантаження для фінансування бюджету ляже на великий бізнес – йому підвищили ставки екологічного податку за викиди парникових газів та користування надрами. На щастя, в цьому році вирішили не чіпати "спрощенку". З позитивних моментів – збільшення видатків на дороги до 56 млрд", – зазначає Гліб Сегіда, керуючий партнер юридичної фірми Pravovest. 

"В 2019 році не варто очікувати економічного дива"

Плюси, які отримає населення від реалізації закладених у держбюджеті норм, вельми "рвані", тобто є ті, хто виграв, але ефект не такий значний, як хотілося б. Соцвиплати і зарплати трохи зростуть, але бюджетники і пенсіонери в 2019 році явно не стануть від цього багатшими. Мінімальна зарплата зросте з 2019 року всього до 4 173 грн, прожитковий мінімум з 1 січня складе 1853 грн, з 1 липня – 1936 грн, з 1 грудня – 2027 грн, мінімальні пенсії проіндексують з 1497 грн до 1624 грн не раніше березня, а зарплати бюджетникам – підвищаться на 9,4%. Індексація приблизно відповідає закладеному рівню інфляції, але це не позначиться на поліпшенні платоспроможності пенсіонерів та бюджетників.

Як зазначає Артем Ковбель, підвищення мінімальних зарплат і пенсій, а також прожиткового мінімуму – незначні, тому на тлі зростання інфляції і тиску на курс гривні в зв'язку з напругою через торгові війни у світі будуть практично непомітні. 

Новини за темою

"Головна проблема – дуже низький показник прожиткового мінімуму. Навіть після його зростання в 2019 році він буде неадекватним: прожити за 2 тис. грн на місяць – нереально, але саме така цифра закладена у держбюджеті. Від рівня прожиткового мінімуму розраховують і мінімальну зарплату і пенсії. Тому виходить, що в держбюджеті закладені свідомо помилкові показники. Як результат – зростання зарплат і пенсій в 2019 році буде недостатньо, щоб в першу чергу соціально незахищені верстви населення змогли відчути покращення. Має місце звичайна підміна реальних доходів та витрат населення на міфічні доходи і витрати, які не відповідають реальній економіці України", – додає Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру.

Головний мінус для населення – подальше зростання цін. Держбюджет-2019 заснований на макроекономічному прогнозі зі зростанням реального ВВП на 3% при інфляції 7,4%. Однак фактична інфляція в умовах України має тенденцію перевищувати прогнозну. На поточний рік Нацбанк прогнозує інфляцію в 8,9% при плановому рівні у держбюджеті-2018 – 7%. Аналогічно і 7,4% у держбюджеті-2019 при запланованому зростанні послуг ЖКГ мінімум на 16% виглядають надмірно оптимістичним сценарієм. Інфляція, а значить і зростання цін на все, буде вище.

"Останнім часом українці стали менше звертати увагу на динаміку курсу гривні. Зараз головна проблема – це інфляція. Швидше за все, в 2019 році інфляція буде значно вище, ніж у заплановані 7,4%. Там більше що це рік виборів, а це значить, що буде велика "порожня" емісія та разові підвищення пенсій і зарплат перед голосуванням за президента і склад Верховної Ради. Тому в 2019 році не варто очікувати економічного дива, а тим більше реального зростання доходів українців. Зарплати зростуть в 2019 році, але інфляція це зростання з'їсть", – підкреслює Олександр Охріменко.

Просунута публіка в Facebook за підсумками прийняття держбюджету-2019 особливо захоплювалася тим, що до 2022 року продовжили можливість ввозити в країну електромобілі (у т. ч. б/у) без сплати ПДВ та акцизного збору. Захват зрозумілий, але сам фактор електромобілів малозначущий: їх небагато (в 2017 році було зареєстровано 3265 електрокарів, хоча приріст вражає – на 91% більше, ніж у 2016 році), вони дорогі, а в частині зниження імпортозалежності від нафти і поліпшення екології їх вплив поки мізерний. В найближчі роки попит на електромобілі буде тільки зростати, але загальний вплив цього фактора на економіку – мінімальний.

Умовний плюс полягає в боротьбі з курінням – з 1 липня 2019 року розмір тютюнового акцизу збільшать на 9%. Як результат – до осені 2019 року найдешевші сигарети подорожчають з 30 до 38-40 грн. Від підвищення акцизу на тютюнові вироби держбюджет додатково отримає майже 2,4 млрд грн, а курці – чергову "пробоїну" у гаманцях.

За словами генерального директора РА "Євро-Рейтинг" Григорія Перерви, зростання акцизів на тютюнові вироби – типова європейська, а в останні роки і українська практика. До неї вдаються, коли за рахунок додаткового оподаткування чогось приємного для певної групи осіб, але не дуже популярного в суспільстві в цілому, закривають фінансові розриви, що виникли. 

Цікаво, що ще до прийняття держбюджету-2019 Кабмін пропонував підвищити акцизи на алкоголь, але Рада не підтримала уряд. Але, судячи з усього, десь протягом року, Кабмін повернеться до цього питання, оскільки раніше акцизи на алкоголь і тютюнові вироби підвищувалися синхронно, то й в уряду буде потреба в 1,1 млрд грн, які можуть дати нові ставки акцизів на "зеленого змія". 

В рік виборів багато кинуто на "принаджування" електорату, а не бізнесу

Мінуси для населення були прогнозовані – мінімальне зростання соцвиплат та ключових показників доходів населення, "закручування гайок" для одержувачів субсидій, подальше зростання цін на тютюнові вироби і т. д.

Брак коштів на субсидії в 2019 році в чистій математиці. У держбюджеті-2018 на субсидії закладено 71 млрд грн, тоді як на наступний рік – більше 55 млрд грн, і це з урахуванням зростання ціни на газ для населення з 1 листопада на 23,5%. Причому, швидше за все, в наступному році ціна газу зросте ще більше – приблизно до 10 тис. грн за тис. куб м. тобто субсидіантів менше точно не стане. Із загальної суми субсидій 20 млрд грн дали Мінсоцполітики на підготовку їх монетизації.

У Мінфіні запевняють, що коштів вистачить усім, але простий розрахунок показує, що не вистачить. Вірніше вистачить, якщо посилювати умови отримання субсидій, що і робилося до недавнього часу. Але така політика є непопулярною в передвиборний рік, і президент "наказав", щоб субсидії давалися всім нужденним, тобто "гайки" трохи послабили. В таких умовах коштів, виділених на субсидії, точно не вистачить, але Кабмін завжди зможе в середині 2019 року своїм "вольовим рішенням" внести зміни до держбюджету і виділити додаткові кошти (не менше 15-20 млрд грн). На думку Артема Ковбеля, у зв'язку з браком коштів у Пенсійного фонду також будуть збільшувати виплати ЄСВ (такі плани є у Мінсоцполітики, і вони можуть бути прийняті вже в 2019 році), що виллється в додаткове фінансове навантаження на населення і бізнес.

Нововведення торкнуться і любителів купувати в іноземних інтернет-магазинах. З 1 січня 2019 року за посилки вартістю понад 150 євро потрібно буде заплатити 20% ПДВ і 10% мита з суми перевищення. З 1 липня ліміт знизиться до 100 євро. Таким чином в держбюджет хочуть додатково отримати 300 млн грн. Примітно, що стягувати податки будуть оператори поштового зв'язку та експрес-перевізники. З іншого боку, 100-150 євро – це дуже навіть великий ліміт, на тлі того, що раніше лобісти хотіли "протягнути" обмеження в 22 євро.

Це рішення вигідне багатьом великим імпортерам, але не вигідне простим українцям, які роблять покупки за кордоном для власних потреб у відповідь на завищені ритейлерами ціни в Україні. Очевидно, що боротися з цією "напастю" будуть традиційним заниженням вартості вмісту посилок (домовившись з продавцем), "дробленням" посилок і збільшенням спроб контрабанди.

Законодавче прийняття механізму розмитнення "євроблях" складно віднести до плюсів чи мінусів. Власники таких машин незадоволені великими сумами за "розмитнення" (хоча це їхня перемога, адже вони отримали відносно прийнятні умови "розмитнення") і великими штрафами, мінус для всіх інших автовласників полягає в тому, що вони відчувають себе "лохами". Держава, яка створила правовий прецедент в нерівномірному оподаткуванні, в 2019 році виграє, як очікується, 1 млрд грн, які підуть на покриття дефіциту Пенсійного фонду. Втім, прості покупці можуть виграти в тому, що авторинок чекає невелике падіння цін на запчастини та здешевлення машин на вторинному ринку, а також можливості і собі пригнати авто за новими правилами за "недорого".

Як підсумок – держбюджет-2019 не міг бути нічим іншим крім як "бюджетом застою", при поточних величезних витратах на обслуговування держборгу і половинчастих реформах він не вирішує жодну з економічних проблем – ні серйозних інвестицій, ні більш доступних кредитів, ні істотного поліпшення бізнес-середовища чекати не доводитися. У рік виборів багато кинуто на "принаджування" електорату, а не бізнесу. Але й електорату "відсипали" настільки мало, що щастя йому ці подачки не додадуть.

При цьому, як зазначає Віктор Шулик, директор департаменту ринкових досліджень РА "IBI-Rating", для держслужбовців держбюджет-2019 року закріплює посадові оклади на рівні попереднього року (мотивація на нулі), і при неможливості покриття бюджетного дефіциту якісь статті можуть урізати або органи влади почнуть експериментувати з доходами. Все це не додасть владі популярності в наступному році.

Юрій Григоренко

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>