Батіг чи пряник: В чиїх інтересах діє Антимонопольний комітет в Україні

Антимонопольний комітет - один з найважливіших держорганів в Україні, якому відводиться важлива роль арбітра практично у всіх секторах економіки. Комітет стримує негативний вплив великих монополій, видає дозволи на концентрацію і купівлю активів. У числі його обов'язків - недопущення картельних змов і різких цінових стрибків у результаті узгоджених дій великих гравців. В Україні останнім часом АМКУ став мішенню для жорсткої критики та нападок. Ухвалені ним відразу у кількох резонансних справах рішення викликали резонанс у медіапросторі та гарячі дискусії з питання, в чиїх інтересах діє комітет: букви закону і верховенства права або окремих осіб. З допомогою експертів і представників галузей 112.ua розбирався в ситуації.

Батіг чи пряник: В чиїх інтересах діє Антимонопольний комітет в Україні
Фото з відкритих джерел

Олена Голубєва

Журналіст, 112.ua

Антимонопольний комітет - один з найважливіших держорганів в Україні, якому відводиться важлива роль арбітра практично у всіх секторах економіки. Комітет стримує негативний вплив великих монополій, видає дозволи на концентрацію і купівлю активів. У числі його обов'язків - недопущення картельних змов і різких цінових стрибків у результаті узгоджених дій великих гравців. В Україні останнім часом АМКУ став мішенню для жорсткої критики та нападок. Ухвалені ним відразу у кількох резонансних справах рішення викликали резонанс у медіапросторі та гарячі дискусії з питання, в чиїх інтересах діє комітет: букви закону і верховенства права або окремих осіб. З допомогою експертів і представників галузей 112.ua розбирався в ситуації.

Великі штрафи викликають невдоволення

Нещодавно Антимонопольний комітет оштрафував найбільші автомобільні мережі заправок WOG, OKKO і SOCAR на загальну суму 77 млн грн за вчинення антиконкурентних узгоджених дій у 2017 році, коли ціни на бензин зросли на 17,4%, на дизельне паливо - на 20,7%. Комітет встановив відсутність об'єктивних причин для підвищення цін мережами, на частку яких припадала третина роздрібних продажів бензину А-95 і дизельного палива. Зазначимо, що цей кейс комітет розглядав з 2017 року. До вивчення ситуації дійсно підійшли ґрунтовно і досить неупереджено. Коментуючи ситуацію 112.ua в ході розслідування, голова комітету Юрій Терентьєв підкреслював, що комітет враховує вплив об'єктивних зовнішніх факторів, які могли призвести до підвищення цін, зокрема "нестабільність грошової одиниці, підвищення цін на нафту". Він говорив, що оператори будуть оштрафовані тільки в тому випадку, якщо в їхній діяльності будуть виявлені ознаки скоординованих дій. Раніше правильність аналізу і висновків АМКУ в аналогічній справі про синхронне підвищення цін на автопаливо, рішення в якій було прийнято комітетом у листопаді 2016 року, підтвердили суди, включаючи Вищий господарський суд. Тоді рішення комітету оскаржили всі 6 фігурантів, яким було пред'явлено звинувачення. 

Новини за темою

Як правило, вдаються до допомоги судів всі учасники ринку, яким комітет призначає штрафи. "До прикладу, протягом багатьох місяців ми спостерігаємо за розвитком подій навколо компанії Shell, яку також оштрафував Антимонопольний комітет. Компанія не згодна з претензіями, ні зі штрафом, який їй приписали. Очевидно, що якщо бізнес не згоден з рішенням комітету, йому слід звертатися в суд", - сказала 112.ua виконавчий директор "Європейської Бізнес Асоціації" Ганна Дерев'янко, нарікаючи, що судова система в Україні далеко не завжди працює ефективно.

Відзначимо, що навіть ті, хто не згоден з висновками комітету, заперечують, що на його рішення може впливати корупційна складова: "Від компаній, які входять в ЄБА, я не чула скарг на корупцію в АМКУ. Більше того, нині стало легше отримувати дозволи комітету на проведення концентрацій, ніж це було при комітетах колишніх складів. Цей процес відбувається ефективніше, ніж раніше. Якщо немає законодавчих перешкод – дозволи видаються", - сказала Ганна Дерев'янко.  

Опитані учасники ринку дають високу оцінку діяльності комітету. Юрист, партнер групи компаній Berylstone Денис Фетисов у бесіді зі 112.ua зазначав, що в останні роки комітет був значно посилений молодими і сильними юристами. За його словами, нинішній АМКУ працює юридично дуже грамотно: виграти проти комітету у суді, з урахуванням твердої, побудованої у відповідності з буквою закону стратегії, дуже непросто.

Накладення штрафів на учасників паливного ринку - далеко не єдині рішення комітету, які він застосовує щодо великих учасників ринку. У травні комітет оштрафував дві компанії, що входять до однієї з найбільших будівельних корпорацій "Укрбуд", на 150 млн грн за змову на двох тендерах. У квітні Антимонопольний комітет розкрив гучну аферу щодо постачальників харчування армії. Комітет виявив учасників тендерів Міноборони, які синхронно відкликали дешеві пропозиції, в результаті чого переможцями були визнані компанії з більшою ціною. Деякі компанії мали спільну адресу і співробітників, використовували ті самі засоби зв'язку і IP-адресу. В результаті їхніх дій в деяких випадках перемагали пропозиції, які займали більш ніж десяту позицію у рейтингу за вартістю. АМКУ оштрафував 22 компанії на 869,27 млн гривень за змову на тендерах.

Відзначаючи професіоналізм нинішнього складу АМКУ, учасники ринку говорять, що в минулі, домайданні роки Антимонопольний комітет найчастіше грав роль батога, який влада використала як один із заходів залякування учасників ринку. На чолі комітету ставили, як правило, тільки досвідчених чиновників. Нинішній глава комітету Юрій Терентьєв - магістр міжнародного права, прийшов на посаду з бізнесу. До призначення головою комітету він протягом 10 років працював у міжнародній торговій компанії групи МЕТРО – ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", займаючи позиції начальника юридичного відділу, начальника відділу фінансового контролю, директора департаменту координації розвитку, директора з контролю дотримання законодавства та корпоративних стандартів. По праву його досягненням вважається забезпечення комплексної юридичної та організаційної підтримки реалізації 25-ти інвестиційних проектів по будівництву та експлуатації торговельних центрів Metro із загальним бюджетом близько 500 млн євро. Терентьєв працював на посаді заступника генерального юрисконсульта на "Арселорміттал Кривий Ріг", радником з правових питань міжнародної тютюнової компанії ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна".

"З главою Антимонопольного комітету Юрієм Терентьєвим ми знайомі давно, до його приходу на посаду. Він прийшов з бізнесу. Абсолютно розсудлива людина, хороший юрист. Ми з ним не так часто перетинаємося в роботі. Слід визнати, що більшість скарг, які надходять в ЄБА, пов'язані з питаннями щодо дій інших держорганів. Але коли виникають питання щодо застосування антимонопольного законодавства, ми, безумовно, спілкуємося і, на жаль, часом наші звернення викликають дискусії", - сказала 112.ua Ганна Дерев'янко, зазначивши, що було б неправильно стверджувати, що всі рішення АМКУ залежать тільки від Терентьєва. За її словами, рішення приймаються колегіально членами комітету, голова не може на них впливати, навіть якщо вони мають іншу позицію.

Ще одна причина, з якої учасники ринку не завжди задоволені рішеннями АМКУ, - недосконалість законодавства. "Одна з проблем – велика вилка мінімального і максимального штрафів, який може призначити комітет. Мінімальний і максимальний розмір штрафів дуже різняться. Комітет найчастіше штрафує ближче до найвищої позначки. Ми вважаємо, що це питання має бути врегульовано на законодавчому рівні. Слід ввести більш чітку градацію, що знаходиться в площині компетенції Верховної Ради", - сказала Дерев'янко. 

Великою відмінністю від попередників комітету в його нинішньому вигляді є його відкритість і готовність до діалогу з учасниками ринку, кажуть співрозмовники 112.ua. Зокрема, комітет неодноразово проводив відкриті консультації з учасниками ринку з проблем концентрацій на ринку електроенергії, в них брав участь Терентьєв. За участю народних депутатів, експертів і учасників ринку проходили консультації по ринку мінеральних добрив. Буквально минулого тижня представники комітету провели робочу зустріч з представниками Асоціації виробників молока, на якій обговорювалася проблема низьких закупівельних цін на молоко.

Процедура видачі дозволів спростилася

Процедура отримання дозволів на концентрацію при нинішньому складі АМКУ стала більш прозорою і зараз займає менше часу, говорить Фетисов. "В порівнянні з тим, що було раніше, вона спростилася. До того ж зараз вона проводиться в більш короткі терміни", - підтвердив президент "Української аграрної конфедерації" Леонід Козаченко.

Інша справа, що у зв'язку із значним зниженням у помайданні роки активності на ринку M&A (злиттів/поглинань) в Україні угод, особливо великих, стало набагато менше, ніж у попередні роки. У середині травня АМКУ схвалив злиття найбільших операторів з надання медичної допомоги в Києві "Добробут" та "Борис". Раніше було видано дозвіл на придбання "Дніпровського коксохімічного заводу", що раніше належав російському "Євраз", групі "Метінвест". Комітет дав дозвіл українському телекомунікаційному оператору "Просат", який спільно з китайською компанією Xinwei здійснює проект зі створення мережі мобільного широкосмугового мультимедійного зв'язку національного масштабу, на придбання оператора зв'язку "Українські новітні телекомунікації" (ТМ UNTC), який надає послуги доступу до мережі інтернет, телефонії (SIP), телебачення, побудови мереж передачі даних та систем віддаленого відеоспостереження у 8 регіонах.

Одним з рішень, що викликали резонанс і обговорення в ЗМІ, стала видача дозволу ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" на придбання акцій "Київобленерго" і "Одесаобленерго" за умови п'яти років ретельного контролю АМКУ. Українська компанія придбала акції великих енергетичних активів, які раніше контролювалися групою VS Energy, яка належить колишньому депутату Держдуми РФ Олександру Бабакову, який у зв'язку з системною антиукраїнською діяльністю, активною участю в анексії Криму перебуває під санкціями США і ЄС, та Михайлові Воєводину (президент ФК "ЦСКА").

Факт угоди розкрив одну з найважливіших проблем, що давно потребують негайного вирішення, говорять співрозмовники 112.ua. В Україні на законодавчому рівні врегульовано тільки половину проблеми – представникам держави-агресора заборонено брати участь у купівлі більшості підприємств, у той же час питання їх володіння чинними активами ніяк не врегульоване, сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука: "В умовах війни з Росією це вже ненормально. Це фактор великого ризику. Той факт, що великий російський бізнес представлений в українському фінансовому та енергетичному секторах і зберігається таким чином можливість їх впливу на стабільність в них, має великий негативний вплив. Я вважаю, що це неприпустимо".

За словами Туки, присутність російського бізнесу в українських енергетичних активах становить особливо великі ризики і створює передумови для дестабілізації ситуації в країні. Зокрема, VS Energy залишається власником великих пакетів акцій інших великих обленерго в Україні: зокрема, "Чернівціобленерго", "Житомиробленерго", "Кіровоградобленерго", "Херсонобленерго", "Рівнеобленерго" і "Севастопольенерго".

"Будучи акціонерами українських обленерго, російські компанії мають доступ до інформації, доступ до якої обмежений. Зокрема, про енергетичний баланс країни. Це створює великий ризик витоку стратегічно важливих даних у країну, яка веде війну проти України. Серед інструментів, які вони могли б використовувати в якості факторів, що дестабілізують обстановку в Україні, – затримка виплати заробітної плати, що могло б посилити соціальну напруженість. Можуть зривати поставки палива і обмежувати обсяги виробництва електроенергії. Тому як громадянин України я підтримую рішення Антимонопольного комітету, який дозволив придбати пакети акцій обленерго української компанії", - сказав 112.ua Георгій Тука.    

Відзначимо, що ситуація в енергетичному секторі має місце на тлі критичної залежності України від постачання автомобільного палива з Росії. Зокрема, на поставки з країни припадає до 50% імпорту скрапленого газу. РФ займає велику частку і у постачанні в Україну дизпалива.

Після завершення операції з придбання пакетів акцій "Київобленерго" і "Одесаобленерго" кількість розподільчих мережевих компаній, в яких ДТЕК володіє акціями, зросте з 3 до 5. Всього ж в Україні діє близько тридцяти розподільчих компаній. Таким чином, сукупна частка ДТЕК не перевищить 30%, тоді як для європейських країн характерні більш високі концентрації у цьому сегменті - в Португалії 84% розподілу електроенергії (мереж) у приватної компанії ENERGIAS DE PORTUGAL, в Італії — 70% у приватної компанії Enel, в Іспанії — приватні компанії Iberdrola і Endesa Energia сумарно володіють 78%, E-on у Німеччині – 48%. У порівнянні з цими країнами в Україні ситуація в сегменті розподілу електроенергії нагадує клаптикову ковдру. 

Зазначимо, що глава АМКУ Юрій Терентьєв в ефірі програми "Тема дня" (канал "UA:Перший") підтвердив, що, з точки зору АМКУ, компанія ДТЕК не є монополістом на електроенергетичному ринку.

Важливо, що після завершення угоди з придбання 68,2949% акцій АТ "Одесаобленерго" і 93,9978% ПРАТ "Київобленерго" ДТЕК приступив до розробки програми розвитку електричних мереж в Київському та Одеському регіонах. Її мета – підвищення якості та надійності розподілу електроенергії, поліпшення клієнтських сервісів, повідомила прес-служба компанії. Програма розвитку електричних мереж в Київській та Одеській областях буде сфокусована на системній цифровізації управління інфраструктурою, підвищення надійності електропостачання та якості обслуговування клієнтів.

"За час своєї роботи ДТЕК інвестував у бізнес з дистрибуції електроенергії понад 300 млн дол. Завдяки цим внескам, а також управлінським рішенням наші розподільні компанії – одні з найбільш ефективних і надійних в країні. Наприклад, час позапланових відключень споживачів ДТЕК на 30-70% менше, ніж в середньому по країні (без урахування прифронтових територій). Втрати електроенергії нижче майже вдвічі. Для спрощення підключення до електричних мереж у кожному регіоні ми створили спеціальні департаменти за новими зв'язками і оптимізації внутрішніх процесів. В результаті, скажімо, в Дніпрі за минулий рік вдалося підключити в 2,5 рази більше нових клієнтів до електромереж – майже 8 тисяч. Наші споживачі більше за всіх у країні забезпечені смарт-лічильниками – загалом понад 420 тис.", – розповів генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх.

У ДТЕК Мережі наголосили, що концентрація нових активів не обмежує клієнтів у ринковій можливості самим обирати, у кого їм купувати електроенергію. "Сьогодні ринок постачання електроенергії клієнтам повністю конкурентний, і ДТЕК підтримує розвиток цієї конкуренції", – резюмував Іван Гелюх.

Незадоволені будуть завжди

Таким чином, як бачимо, які б рішення не приймав Антимонопольний комітет, у них завжди будуть і противники, і прихильники. Втім, по обидва боки барикад будуть і ті, хто спробує маніпулювати громадською думкою в інтересах певних бізнес-груп.

Єдине, як комітет може убезпечити себе в цій ситуації, - продовжувати суворо дотримуватися законодавчих норм, ініціюючи паралельно їх удосконалення.

Невирішених питань, через які АМКУ ще не раз стане мішенню для критики, залишається чимало. Зокрема, великі монополісти присутні в ряді аграрних галузей: в секторі виробництва олії, курячого м'яса, у зерновому експорті: "В їх відношенні комітет повинен проявляти більше активності. Також ми чекаємо реакції АМКУ в питанні різкого подорожчання цибулі, яке спостерігається в останній місяць, протягом якого ціна на цибулю підскочила майже в три рази. Хотілося б, щоб комітет вивчив цю ситуацію: з'ясував, чи все відбувається в рамках законодавства, чи мала місце змова", - сказав 112.ua Леонід Козаченко. За його словами, було б також непогано, якби АМКУ допоміг з'ясувати справжню собівартість видобутку газу в Україні, адже в цій сфері держава – монополіст з часткою майже 70%. Це зняло би багато політичних інсинуацій з цього питання.

Олена Голубєва

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>