Балканський глухий кут: Чому Північну Македонію та Албанію не беруть в ЄС

Балканський глухий кут: Чому Північну Македонію та Албанію не беруть в ЄС
112.ua

Георгій Кухалейшвілі

політолог-міжнародник

Днями на засіданні Європейської ради президент Франції Еммануель Макрон проголосував проти початку переговорів з Північною Македонією про вступ в Євросоюз. Глави урядів Данії та Голландії проголосували проти переговорів з Албанією. Скоп'є подало заявку на вступ у ЄС в далекому 2004 р., а Тирана – у 2009 р. Влітку минулого року Північна Македонія виконала одну з умов для початку переговорів про вступ в ЄС: врегулювала історичну суперечку з Грецією навколо назви країни. У Північній Македонії та Албанії розгорається політична криза. Бар'єрами на шляху євроінтеграції цих країн є не тільки позиція окремих країн-членів ЄС, але й цілий комплекс невирішених проблем. Небажання окремих країн-членів ЄС проводити політику розширення на Західних Балканах відповідає інтересам зовнішніх гравців. Негативний приклад євроінтеграції Албанії та Північної Македонії зайвий раз підтверджує безперспективність спроб України вступити в найближчому майбутньому до Євросоюзу. Стан справ у сфері безпеки та боротьби з корупцією в Україні ще гірший, ніж в Албанії та Македонії.

Новини за темою

Двері ЄС закриті

В Євросоюзі немає єдиної позиції з приводу подальшого розширення на Західних Балканах. Крім Албанії та Північної Македонії в ЄС планують вступити ще чотири балканських країн: Косово, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Сербія. Чиновники з апарату ЄС налаштовані на користь прийому балканських країн. Європейський комісар з питань розширення і політики добросусідства Йоханнес Хан був налаштований оптимістично щодо початку переговорів з Албанією і Північною Македонією. Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер і верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні назвали результати саміту Європейської ради помилкою. Євроінтеграцію Скоп'є підтримує президент Європейської ради Дональд Туск.

Євроінтеграцію Північної Македонії підтримують усі країни-члени, крім Франції. Найбільш радикальним супротивником політики розширення ЄС є президент Франції Еммануель Макрон. Він вважає, що для початку слід реформувати ЄС, саму процедуру прийому нових учасників, врегульовувати кризові явища, подолати наслідки Брекситу і визначити стратегічне бачення європейцями своєї ролі, а вже потім думати про розширення. Євросоюз переживає непрості часи. Не врегульовано міграційну кризу, не вирішені боргові проблеми Греції та Італії. Брюссель втрачає третього за величиною донора у зв'язку з виходом Великої Британії з ЄС. Не найкращий час для того, щоб інвестувати кошти в реформування Північної Македонії та Албанії для їх відповідності критеріям членства в ЄС. Ідея прийому нових країн-членів не популярна у французькому суспільстві, де сильні протестні настрої, скептичне ставлення до курсу президента Макрона.

Господар Єлисейського палацу бачить Францію в якості лідера Євросоюзу і на зміну канцлеру Німеччини Ангелі Меркель хоче задавати мейнстрім процесам євроінтеграції. Позиція Макрона з питання розширення докорінно відрізняється від позиції німецького канцлера, яка підтримала переговори з Північною Македонією. Макрон вважає за необхідне зміцнити інтеграцію всередині блоку, щоб привести 28 країн-членів приблизно до однакового рівня соціально-економічного розвитку, усунути розбіжності з політичних питань, зробити ЄС більш однорідним. У планах Макрона створити європейську армію. Французький президент подібно Наполеону хоче посилити вплив Франції в інших європейських країнах через зміцнення впливу наднаціональних органів ЄС. Голландці і данці поділяють погляди Макрона, але виступають проти початку переговорів з Албанією. Влада Фінляндії зовсім запропонувала розглядати македонське питання окремо від албанського, а не в комплексі, як це було раніше.

Купа балканських проблем

Противників розширення ЄС на Західних Балканах бентежить високий рівень корупції і непрозора система державного управління в Північній Македонії та Албанії. За даними організації Transparency International, Албанія зайняла 99-е місце, а Північна Македонія – 93-е місце в рейтингу сприйняття корупції серед 180 країн до 2018 р. Корупцією пронизананий державний сектор. Складно вирішити будь-яке питання в органах влади без хабарів. Представник ОБСЄ в Албанії Бернард Борчардт вважає, що уряд вживає недостатньо зусиль у сфері боротьби з корупцією. Судова гілка влади є однією з найбільш корумпованих в Албанії. Хоча, проблеми з корупцією в балканських країнах – це квіточки порівняно з тим, що твориться в Україні. У 2018 р. наша країна зайняла 120 місце в рейтингу сприйнятливості до корупції.

Новини за темою

Існують побоювання, що Північна Македонія і Албанія ризикують повторити долю Румунії і Болгарії, звідки після 2007 р. в Італію, Францію і ряд інших європейських країн хлинули натовпи трудових мігрантів. Рівень безробіття в Албанії становить 11,5% (ненабагато більше, ніж в Україні – близько 10%), в Македонії 17,5% (більше, ніж у Греції – 17%). За межею бідності в Албанії та Північній Македонії проживає від 20% до 30% населення (в Україні – 24%). Ці люди будуть шукати кращого життя у більш розвинених країнах Європи. Серед албанців популярно подавати заявки на політичний притулок в країнах-членах ЄС.

Бар'єром на шляху євроінтеграції Албанії та Північної Македонії є проблеми в сфері безпеки. Періодично виникають тертя між слов'янами-македонцями і місцевими албанцями в Північній Македонії. На початку "нульових" міжетнічні тертя переросли у збройний конфлікт. Конфліктний потенціал існує в Албанії. Керівництву країни періодично дорікають в утиску грецької громади. У 1997 р. країна поринула в громадянську війни. Щоб зберегти мир в Албанії, під егідою ООН був розміщений 7-тисячний миротворчий контингент на чолі з Італією. Тоді в Європу хлинули потоки албанських біженців.

В Албанії процвітає злочинність і незаконна торгівля зброєю, наркотиками. В ході громадянської війни 90-х були розграбовані склади зі зброєю. На чорний ринок потрапило близько 840 млн шт. боєприпасів, 16 млн шт. гранат, близько 550 тис. одиниць стрілецької зброї. Уряд планує вилучити з незаконного обігу всю зброю не раніше 2024 р. В центральних і північних районах Албанії існують лабораторії з виробництва героїну і кокаїну, незаконно вирощують канабіс. Албанська мафія постачає наркотики в європейські країни, контролює ринок Великої Британії (щорічний обіг 5 млрд фунтів стерлінгів). Слідом за Албанією в складі ЄС може автоматично виявитися ще більш нестабільний Косово. Зараз у тренді урядових кіл обох країн ідея об'єднання Албанії та Косово в одну державу. У Парижі, Копенгагені та Амстердамі не зацікавлені в появі вогнища нестабільності в складі ЄС.

В Україні схожі проблеми. Неврегульований збройний конфлікт на сході України підстьобнув незаконну торгівлю зброєю, яка зросла вдвічі. У 2018 р. з незаконного обігу в Україні було вилучено 913 одиниць вогнепальної зброї, 804 гранати, 266 вибухових пристроїв, 100 тис. набоїв, 195 кг вибухівки. У минулому році українські правоохоронці вилучили у місцевих наркоторговців понад 4 тонн наркотиків на 23 млрд грн. Процвітає торгівля наркотичними речовинами в інтернеті. У березні 2019 р. були затримані тисяча осіб, які продавали наркотики за допомогою акаунтів у Telegram.

Велике фіаско євроінтеграторів

Підсумки саміту Європейської ради спровокували політичну кризу в Албанії та Північній Македонії. Албанська опозиція намагається витягти свою вигоду з тупикової ситуації. Лідер опозиційної албанської "Демократичної партії" Люльзім Баша звинуватив прем'єра в невдалому результаті саміту Європейської ради. За день до саміту член "Демократичної партії" Арбен Кашашу закликав албанського прем'єра Еді Раму піти у відставку "заради блага країни". На його думку, Албанія зможе вступити в ЄС без Рами, який ставить своє багатство і особисту вигоду понад національних інтересів.

Новини за темою

Драматичніше події розвиваються в Македонії. Прем'єр-міністр Зоран Заєв збирається піти у відставку в січні 2020 р. і вже оголосив про проведення дострокових парламентських виборів (12 квітня 2020 р.) і необхідність визначити подальший шлях розвитку країни. Підготовкою до проведення дострокових виборів займеться тимчасовий уряд. Заєв і його партія "Соціал-демократичний союз Македонії" не змогли виправдати очікування більшості громадян. Після приходу до влади в 2016 р., коаліція партій македонських албанців, циган і турків на чолі з "Соціал-демократичним союзом Македонії" зробила наріжним каменем своєї політичної програми вступ до ЄС і НАТО. Даний курс підтримують більшість громадян Північної Македонії, незалежно від відмінностей у політичних уподобаннях. Вступ до ЄС і НАТО стоїть на порядку денному не тільки у чинної влади, але і у найбільшої опозиційної правоцентристської партії "Внутрішня македонська революційна організація – Демократична партія за македонську національну єдність".

Заради євроінтеграції Заєв пішов на поступки Греції, поставивши на кон культурно-історичну спадщину своєї країни. Влітку 2018 р. на озері Преспа Заєв і тодішній прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас підписали угоду про перейменування Колишньої Югославської Республіки Македонія в "Північну Македонію", відмову від використання Скоп'є символів, які роблять відсилання до давньогрецької історії і держави царя Олександра Македонського. Натомість, Греція погодилася не перешкоджати вступу Північної Македонії в ЄС і НАТО. З часів незалежності від Югославії у вересні 1991 р. влада Греції звинувачує македонців у привласненні своєї історичної спадщини. Однойменна Грецька провінція (Егейська Македонія), територія Північної Македонії (Вардарська Македонія), а також болгарська місцевість Піренська Македонія є частиною історико-географічної області Македонія, яка в свою чергу була частиною держави Олександра Македонського. В Афінах побоюються, що в умовах членства в ЄС і НАТО Скоп'є посилить свій вплив у Егейській Македонії.

Однак перейменування країни – це болюче питання для багатьох македонців, особливо електорату опозиційної партії "Внутрішня македонська революційна організація – Демократична партія за македонську національну єдність". Преспанську угоду з Грецією зустріли акціями протесту консерваторів в Скоп'є. Уряду Заєва довелося навіть винести непопулярне питання на референдум у вересні 2018 р. Преспанську угоду підтримали 94% громадян (при явці 37%) лише тому, що на шальках терезів була перспектива членства в ЄС і НАТО. Однак стараннями французького президента громадяни Македонії залишилися ні з чим. Очікувалося, що Північна Македонія вступить в ЄС у 2025 р. Тепер французька сторона відкладає питання початку переговорів Північної Македонії про вступ до ЄС на 2020 р. Далеко не факт, що в наступному році буде прийнято позитивне рішення. Уряд Заєва і есдеки дискредитували самі себе, розкидаючись нездійсненними обіцянками.

У виграші виявилася "Внутрішня македонська революційна організація – Демократична партія за македонську національну єдність", яка вже давно звинувачує Заєва в здачі національних інтересів. Консерватори можуть спробувати взяти реванш на тлі невдачі есдеків. "Внутрішня македонська революційна організація – Демократична партія за македонську національну єдність" не тільки виступає за європейську і євроатлантичну інтеграцію, але і захищає культурно-історичну спадщину Македонії. В умовах невизначеності у відносинах з ЄС в Північній Македонії можуть активізуватися радикальні елементи і популісти, як партія "Єдина Македонія", яка виступає проти інтеграції в ЄС і НАТО, зміни назви країни, відстоює ідею зближення з Росією.

Балканський вакуум

Політика розширення ЄС на Західних Балканах зайшла в глухий кут і за цим можуть послідувати неоднозначні геополітичні наслідки. Існує думка, що відмова почати переговори з Північною Македонією і Албанією про вступ до ЄС може призвести до зниження впливу Заходу на Західних Балканах, а політичний вакуум можуть заповнити Росія, Китай і Туреччина. Не все так однозначно. В іншому випадку, керівництво Франції, Голландії та Данії скриплячи серцем погодилося б прийняти обидві країни в ЄС до 2025 р. Навіть якщо Албанія і Північна Македонія ніколи не вступлять у ЄС, це ніяк не відіб'ється на зниженні впливу Заходу в цих країнах. Албанія вже інтегрована в євроатлантичну систему безпеки, будучи членом НАТО з 2009 р. Північна Македонія знаходиться в кроці від членства в НАТО. У 2019 р. був підписаний протокол про вступ країни до Північноатлантичного альянсу і на поточний момент його ратифікували 24 з 29 країн-членів. Після провального для Скоп'є саміту Європейської ради генсек НАТО Єнс Столтенберг спеціально запевнив прем'єра Заєва в тому, що його країна неодмінно стане членом НАТО.

У геополітичному вакуумі виявляться Боснія і Герцеговина, Косово і Сербія, чиї перспективи в ЄС вельми туманні після недавнього саміту Європейської ради і вони не є членами НАТО. Свою вигоду може отримати Росія, використовуючи македонсько-албанський прецедент для того, щоб переконати президента Сербії Олександра Вучича у безперспективності європейської та євроатлантичної інтеграції для його країни і затягнути ще глибше в лоно "русского міра". В умовах пасивності Брюсселя на Західних Балканах, Белград буде використовувати зближення з Москвою як фактор тиску на владу Косово та Боснії і Герцеговини, де є сербська меншина. Росія реалізує в Сербії проекти в залізничній галузі, енергетиці, проводить військово-технічне співробітництво з республікою.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган може використовувати небажання ЄС розширюватися на Західних Балканах для того, щоб посилити свою економічну присутність і політичний вплив у країнах, де є мусульманське населення. Косово, Боснія і Герцеговина, Македонія і Албанія в їх числі. Зовнішній політиці Туреччини притаманний неоосманізм і прагнення відродити вплив у регіонах, якими раніше правила Османська Імперія (Західні Балкани в тому числі). Західні Балкани цікаві Китаю в контексті реалізації своєї транспортної та інвестиційної ініціативи "Один пояс, один шлях", яка є інструментом зміцнення впливу Піднебесної в світі.

Георгій Кухалейшвілі 

політолог-міжнародник

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>