"Зоря" обіграла "Будучность" і вийшла у третій раунд кваліфікації Ліги Європи

Чорногорці грали удев'ятьох з середини першого тайму

З відкритих джерел

Луганська "Зоря" зіграла в Запоріжжі матч другого раунду кваліфікації Ліги Європи проти чорногорської "Будучності".

Вже в першому таймі у воротах гостей розписався Артем Громов, забивши чорногорцям вже третій гол. Незабаром арбітр видалив спочатку Джурича за другу жовту картку, а слідом і Божовича за лайку в свою адресу. У другому таймі "Зоря" впевнено тримала м'яч, але грала дуже спокійно і забити більше не змогла.

Новини за темою: "Зоря" - "Будучность": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

1 серпня, 19:00

Запоріжжя, "Славутич"

Ліга Європи, 2-й раунд кваліфікації

"Зоря" - "Будучность" 1:0

Гол: Громов, 31

"Зоря": Махарадзе — Тимчик (Каменюка, 63), Вернидуб, Чеберко, Абу Ханна — Ледньов, Іванісенія, Кочергін (Чайковський, 68) — Луньов, Громов (Кабаєв, 60), Хомченовський

"Будучность": Драгоєвич — Джурич, Милич, Болевич, Стоилькович — Миркович, Божович, Терзич — Перовіч (Роганович, 36), Грбич, Мийич

Видалити: Джурич, 33, Божович, 34

Звучить фінальний свисток. Дуже ліниво "Зоря" проходить далі

82 хв. Ледньов непогано пробив здалеку і Драгоєвич відбив.

75 хв. Каменюка, хоч і ветеран, видає постійні забіги по флангу і закидає м'яч у штрафну. Хороший ще Никита.

68 хв. Чейковський вийшов замість Кочергіна.

63 хв. Каменюка з'явився на полі замість Тимчика.

60 хв. Кабаєв виходить замість Громова.

55 хв. Чисельна перевага позначається. "Зоря" виграє всі підбори.

Кінець просто шикарного першого тайму

42 хв. Громов вискочив праворуч в штрафному і віддав в центр, але захисники змогли вибити.

36 хв. Замість Перовича виходить Роганович.

34 хв. Охохо! Божович був занадто агресивним з арбітром - це друге видалення!

33 хв. Джурич грубо грає в центрі поля - це друга жовта, яка перетворилася в червону!

31 хв. ГОЛ!!! ГРОМОВ!!!! Ледньов класно обіграв декількох опонентів на своїй половині поля і віддав на хід Хомченовському, захисник оступився і той вискочив на ворота, віддав на Громова, який спокійно розстріляв ворота.

26 хв. Миркович не дав Ледньову втекти по центру - жовта картка.

24 хв. Джурич грубо зіграв проти Луньова - жовта картка.

21 хв. Поперечина! Милич після подачі кутового відправив м'яч головою в стійку воріт!

8 хв. Ледньов отримав м'яч від Кочергіна і пробив, але Драгоєвич перевів м'яч на кутовий.

4 хв. "Будучность" зусиллями Милича ледь не створила момент біля своїх воріт, але Джурич випередив Луньова.

Почали!

У першому поєдинку "Зоря" досить впевнено на класі переграла чорногорську команду. Луганчанам вдалося тричі розписатися у воротах "Будучності", що дало їм практично пряму путівку в третій раунд кваліфікації. Її ще треба добути в домашньому матчі, але це не повинно стати проблемою для українського клубу.

"Зоря" розпочала сезон з двох поспіль перемог. Після вікторії в Подгориці "Зоря" стартувала у чемпіонаті України з перемоги над "Ворсклою". І хоч по грі що в Подгориці, що в Полтаві до футболістів "Зорі" є питання, вимагати від них кращого футболу на самому старті сезону не варто.

Головний тренер "Будучності" Бранко Брнович:

"У нас дуже непростий суперник, але впевнений, що гра буде відрізнятися від зустрічі в Подгориці і постараємося всіх здивувати. Потрібно забивати. Шанси на прохід далі є завжди. Важливо вірити в це".

Прогноз 112.ua: 2:0