"Зоря" - "Брага": "Зоря" швидко відігралася (онлайн-трансляція)

Луганчани стартують у єврокубках

"Зоря" - "Брага". Насичена єврокубковий тиждень триває першим матчем в Європі в цьому сезоні для луганської "Зорі". Онлайн-трансляція матчу "Зоря" - "Брага" розпочнеться на нашому сайті о 21:00, дивитися поєдинок можна на каналі 2+2.

9 серпня, 20:30

Запоріжжя, "Славутич-Арена"

Ліга Європи, 3 раунд кваліфікації

"Зоря" - "Брага" 1:1

Голи: Караваєв, 71 - Орта, 69

"Зоря": Луїс Феліпе, Переймів, Харатін, Хомченовський, Б. Михайличенко, Ст. Вернидуб, Ледньов, Тымчик, Караваєв, Рафаель, Сілас.

"Браги": Матеус, Секейра, Едуарду, Нова, Карта, Клаудемир, Франсержио, Сілва, Віана, Эсгайю, Гойано

Все, фінальний свисток!

71 хв. ТАК! ГОЛ!!! КАРАВАЄВ!!! Секейра вибив м'яч прямо на ногу Караваєву, а той в дотик пробив у дальню дев'ятку!

69 хв. ГОЛ!!! Після прострілу справа захисники не змогли нормально вибити м'яч і той долетів до Арти, а той спокійно пробив повз Феліпе.

66 хв. Гордієнко виходить замість Силосу.

57 хв. Ох, небезпечно! Орта зміг пробити з гострого кута, але м'яч пролітає вздовж воріт!

Перерва. Поки нулі.

45 хв. Новайш грубо грає в центрі поля - жовта картка.

33 хв. Гра проходить одно з невеликою перевагою гостей. Все таки, гравці у них вище рівнем.

27 хв. Лебідь не дав Орте втекти в контратаку, - жовта картка.

25 хв. Едуардо грубо грає у штрафного Зорі - жовта картка.

19 хв. М'яч долетів до Караваєва, який опинився в центр штрафного, але той відправляє м'яч над воротами! Такі моменти треба реалізовувати!

12 хв. Португальці трохи поддавили. Поки без ударів, але захист Зорі грає не найнадійнішим чином. Треба заспокоїтися.

5 хв. Поки все досить спокійно. Команди грають майже без центру поля. Але і швидким футбол не назвеш.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми продовжуємо наш футбольний вечір.

Луганська команда п'ятий рік поспіль розпочинає свою єврокампанію. Тому, незважаючи на статус не найсильнішого європейського клубу, команда Вернидуба накопичила досить серйозний досвід міжнародних матчів. Звичайно, в цьому сезоні ми знову бачимо частково ослаблену "Зорю". Але Вернидубу кожен раз вдається згуртувати свій колектив і виступати в Європі дуже гідно.

В цьому сезоні повторити минулі успіхи буде складно. Вихід у групу буде порівняти з подвигом. Але для початку потрібно буде спробувати здолати "Брагу". Головним плюсом "Зорі" перел португальцями буде той факт, що команда Абелья Ферейри тільки почне сезон матчем у Запоріжжі. А при не зіграному складі та травмованих лідерах перший млинець може вийти і грудкою.

Новини за темою: "Динамо" втратило перемогу над "Славією" в матчі Ліги чемпіонів

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб:

"Готувалися до цієї гри, чекали її. Нам попався топ-суперник. Це лідер португальського футболу, "Брага" завжди на вершині. Команда досить сильна і серйозна. Команда досвідчена. У них хороший воротар - Матеус, захисник - Рауль Сільва, у якого шикарна середня і далека передача. Хороший лівий захисник, який завжди підключається до атаки - Сікейра. В атаці є втрати в особі Пауліна, який отримав травму, але і без нього у них в атаці є хороші виконавці - Вілсон, Дієго Соуза. Команду ми досить добре вивчили. Залишилося вийти на поле і показати видовищну гру. Думаю, якщо б "Брага" виступала в УПЛ, то вона б була в лідируючій групі".

Прогноз 112.ua: 1:1