"Зоря" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Сьогодні дізнаємося, чи змогли кияни поліпшити свою гру

"Зоря" – "Динамо". Луганська команда після вильоту з єврокубків зіграє з "Динамо", якому потрібно показати, що у Михайличенко справи йдуть у потрібному руслі. Онлайн-трансляція матчу "Зоря" – "Динамо" розпочнеться на 112.ua в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі 2+2.

1 вересня, 19:30

Запоріжжя, "Славутич-Арена"

Чемпіонат України, 6 тур

"Зоря" – "Динамо" 2:2

Голи: Громов, 42, Ханна, 83 - Родрігес, 18, Де Пена, 37

"Зоря": Шевченко — Тымчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко — Іванисеня — Кочергін, Юрченко, Хомченовський — Громов (Кабаев, 76), Будковський.

"Динамо": Бойко — Кендзера, Бурда, Кадар, Миколенко — Буяльський, Кадири, Гармаш (Сидорчук, 46) — Циганков, Родрігес, Де Пена (Караваєв, 73)

83 хв. ГОЛ!!! ХАННА!!! Ось це голясо!!! Після подачі кутового м'яч зачепив Кабаєва, відлетів і після удару через себе в падінні у виконанні німця влітає в лівий кут воріт!

82 хв. Хомченовський непогано пробив штрафний, але Бойко зміг зреагувати і відбити.

76 хв. Караваєв вийшов замість Громова.

73 хв. Караваєв зіграє проти колишньої команди. Пішов відпочивати Де Піна.

69 хв. Поперечина! Не щастить сьогодні Циганкову! Ідеально пробив штрафний, але м'яч влучив у каркас воріт!

68 хв. Іванисеня грубо збив Буяльського в півколі - жовта картка.

60 хв. Дуже рівна гра. Динамо не дуже хоче тримати м'яч, намагаючись грати на контратаках. Зоря ж намагається діяти через довгий пас.

46 хв. Сидорчук змінив у грі Гармаша.

45+1 хв. Михайличенко руками поклав на газон Циганкова у центрі поля - жовта картка.

42 хв. ГОЛ!!! ГРОМОВ!!! Михайличенко змістився в центр, пробив, Бойко відбив перед собою і Артем спокійно добив м'яч у ворота!

37 хв. ГОЛ!!! ДЕ ПЕНА!!! Буяльський перехопив м'яч по центру, віддав наліво Де Пені, який з гострого кута пробив Шевченка!

32 хв. Гармаш невдало завадив супернику втекти в контратаку, - жовта картка. Зоря втекла 3 в 2, але пас у Михайличенка не вийшов.

23 хв. Циганков відмінно пробив з штрафного, Шевченко дістав м'яч після удару від штанги м'яч перетнув лінію, але суддя взяття воріт не зафіксував. У цивілізованому світі ми б VAR зараз дивилися б.

18 хв. ГОЛ!! РОДРІГЕС!!! Де Піна подав з лівого флангу і форвард Динамо головою пробиває Шевченка!

11 хв. Будковський добре пробив головою після далекої подачі зліва, але Бойко зміг дістати м'яч під поперечиною.

8 хв. Ідеальна контратака Динамо завершилася виходом Родрігеса один на один, але його удар з лінії штрафного виявився неточним.

Почали!

"Зоря" сьогодні буде в чорному, "Динамо" – в білому.

Ðзображение

Ðзображение

У четвер на "Славутич-Арені" "Зоря" влаштувала бойове прощання з Лігою Європи, зігравши внічию з "Еспаньолом". Гра вийшла яскравою і насиченою і явно забрала у гравців луганського клубу багато фізичних і емоційних сил. Зрозуміло, що на матчі проти "Динамо" зайвий настрій не обов'язково, але ось сьогодні луганчан може просто не вистачити. Особливо, без Ледньова і Русина, яких "Зоря" орендувала у "Динамо".

Хоча нинішнє "Динамо" – не зразок стабільності і впевненості в собі. Після звільнення Хацкевича і приходу Михайличенко змін у грі не було. І команда не змогла обіграти "Олімпік", який просто оборонявся всією командою в своїй штрафній.

Новини за темою: "Арсенал" – "Тоттенгем": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Англії

Особисті зустрічі:

"Динамо" і "Зоря" 46 разів грали між собою. Історична перевага на боці киян - вони перемагали в 32 поєдинках. У "Зорі" поки тільки 4 перемоги над "Динамо". 10 матчів були зіграні внічию. У минулому сезоні в Києві команди зіграли внічию, а в Запоріжжі перемогло "Динамо".

Прогноз 112.ua: 1:2