Збірній України не вистачало балансу, - Шевченко

Тренер збірної прокоментував нічию з африканцями

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко Открытый источник

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко вважає, що українська команда допустила багато помилок у першому таймі товариського матчу з Нігерією. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

"Хотів би відзначити просто шалену підтримку вболівальників та подякувати їм за це. Головне, що команда не змінила своїм принципам — намагалася контролювати м'яч, грала різнобічно, цікаво, створила чимало моментів.

У першому таймі нам не вистачало балансу. Було занадто багато помилок, обрізок. Після перерви внесли корективи, змінили структуру гри. На другий тайм команда вийшла з твердим наміром забезпечити позитивний результат, і я вдячний гравцям за самовіддачу. З нашої сторони не було навали, був контроль за рахунок коротких та середніх передач. Можливо, менше стало ривків, але вони були більш ефективні за рахунок того, що м'яч у середині поля рухався дуже добре, ми менше помилялися.

Новини за темою: Роналду зробив покер у ворота Литви, а Англія та Косово влаштували "перестрілку" у відборі на Євро-2020

Насамперед помилки пов'язані з втратою командного балансу. Ми граємо з великою кількістю футболістів на чужій половині поля. У випадку обрізань у середині поля, тим паче в зустрічі з такою швидкісною і фізично чудовою підготовленою командою, як Нігерія, це призводить до таких проблем. Після перерви ми діяли вже більш акуратно.

Лунін зіграв на своєму, дуже високому рівні. Враховуючи його вік і відсутність ігрової практики, можна сказати, навіть просто чудово. Ми намагаємося дати можливість побачити збірну різних регіонах. Стадіон у Дніпрі дуже хороший, матч тут минув чудово", — сказав після матчу Андрій Шевченко.

Нагадаємо, збірна України зіграла внічию з командою Нігерії в товариському матчі, програючи 0:2 після першого тайму.