Збірна України впевнено обіграла литовців у відборі на Євро-2020

Наші видали дуже впевнений поєдинок

Збірна України у Вільнюсі грала матч кваліфікації Євро-2020 проти збірної Литви.

Перший суперник збірної України в її історії (саме Литві українці програли у відборі на Євро-1996) дуже швидко віддав ініціативу в матчі гостям. Ті такою пропозицією із задоволенням скористалися і відзначилися швидким голом – Марлос відмінним пасом "розрізав" оборону суперника і Зінченко впевнено пробив. Українці продовжили нагнітати обстановку біля чужих воріт і невдовзі забили другий гол. В цей Марлос вже сам пробив після перехоплення м'яча на чужій половині поля.

У другому таймі українці продовжили активно грати, що призвело до ще одного взяття воріт. Руслан Малиновський після кількох невдалих спроб забити здалеку нарешті відправив м'яч під праву штангу.

Додамо, що після цієї перемоги збірна України продовжили лідирувати в групі Ст. Наступний поєдинок українці проведуть у Дніпрі проти Нігерії, з якою зіграють товариський матч.

Новини за темою: Хорватія розгромила Словаччину, а Словенія впоралася з Польщею у відборі на Євро-2020

7 вересня, 19:00

Вільнюс, "Стадіон ЛФФ"

Чемпіонат Європи, 5 тур відбіркового раунду

Литва – Україна 0:3

Гол: Зінченко, 7, Марлос, 27, Малиновський, 62

Литва: Зубас, Палионис, Гирдвайнис, Міколюнас, Воробьевас, Жулпа, Голубицкас (Сливка, 51), Симкус, Матулевичус (Куклус, 63), Вербіцкас, Чорних (Лаукземис, 68)

Україна: Пятов, Болбат, Кривцов, Миколенко, Матвієнко, Степаненко, Малиновський (Безус, 79), Зінченко, Марлос, Ярмоленко (Циганков, 59), Яремчук (Мораєс, 65)

Фінальний свисток! Є перемога!

90 хв. П'ятов невдало вибив м'яч, той повернувся до штрафного майданчика прямо на ногу Лаукземиса, але з його ударом голкіпер впорався!

83 хв. Лаукземис зумів увійти в нашу штрафну зліва і пробити з гострого кута - повз воріт.

79 хв. Роман Безус поміняє Малиновського.

72 хв. Миколенко руками зупинив прорив суперника - жовта картка.

70 хв. Воробьевас непогано пробив м'яч після відскоку з штрафного, але той пролетів над лівою дев'яткою.

68 хв. Замість Чорних вийшов Лаукземис.

65 хв. А у нас Жуніор Мораєс поміняв Яремчука.

63 хв. Куклус вийшов замість Матулевичуса.

62 хв. ГОЛ!!! МАЛИНОВСЬКИЙ!!!! Краса! Руслан шикарно вистрілив з-за штрафної під праву штангу!

59 хв. Замість Ярмоленка виходить Циганков.

59 хв. Яремчук отримав м'яч від Миколенко у центрі штрафного, прийняв на груди і пробив прямо в руки

голкіперу. Так що ж вони так б'ють?!

56 хв. Малиновський пробив здалеку - м'яч красиво опустився прямо в руки Зубаса.

51 хв. Замість Голубицкаса виходить Сливка.

Перерва. Відмінний перший тайм

45 хв. Зінченко пробив з центру штрафного після простріл Миколенко, але м'яч полетів повз ворота!

40 хв. Дуже солідно виглядає наша збірна. Два впевнених голи і сценарій гри продовжує йти за планом нашої команди.

34 хв. Малиновський відмінно пробив з далекого штрафного, Зубас насилу відбив, а Кривцов не зміг нормально добити – м'яч полетів на трибуни!

29 хв. Гарні наші в атаці. Вже встиг Яремчук вискочити на ворота праворуч, але голкіпер відбив цей удар. А потім йому ще довелося забирати і удар Малиновського здалеку.

Ðзображение

27 хв. ГОЛ!!! МАРЛОС!!! Шикарно! Перехопив гірник м'яч у чужій штрафній, змістився до воріт і впевнено пробив низом Зубаса!

19 хв. Жулпа зумів вибігти з м'ячем в штрафну на ударну позицію, але пробив неточно.

14 хв. Цілком цікавий розіграш кутового біля наших воріт завершився неймовірно неточним ударом Вербикаса.

9 хв. Марлос відмінно віддавав у штрафний майданчик на хід Яремчуку, але той трохи проскочив повз м'яч.

7 хв. ГОЛ!!! ЗІНЧЕНКО!!!! Марлос змістився в центр і віддав відмінний пас по центру, Зінченко прийняв, разернулся і пробив повз Зубаса!

4 хв. Ярмоленко зумів прострілити справа, Яремчук не зміг прийняти м'яч і той влучив йому в руку.

3 хв. Зі стартових хвилин наші забрали м'яч собі і прагнуть за рахунок швидкого пасу розігрувати м'яч.

Прозвучали гімни обох країн - можемо починати!

Добрий вечір, друзі. Все готове до старту збірної України в новому сезоні!

Українська збірна після чотирьох турів йде у своїй групі на першому місці. І поки їх звідти зрушити не може.

Група

1. Україна - 10 очок
2. Люксембург - 4
3. Сербія - 4
4. Португалія - 2
5. Литва - 1

Наша команда зараз перебуває не в кращому своєму стані. Багато лідери збірної України зараз далекі від своєї оптимальної форми: Ярмоленко, Коноплянка, гравці "Динамо". І в такій ситуації нам пощастило, що ми граємо з Литвою, а не з кимось більш зіграними. Для такого виїзду українцям повинно вистачити класу.

Зате відмінно розпочали сезон Олександр Зінченко та Роман Яремчук. Перший продовжує грати і перемагати у футболці "Манчестер Сіті", а другий влаштував гольове шоу в перших матчах "Гента". Також цікаво подивитися на Малиновського, який після переїзду в Італію толком нічого не встиг показати.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Нас чекає важкий матч. Готуємося до нього. Моя роль як футболіста закінчилася. А моє завдання як тренера підготувати команду так, щоб вона завтра досягла поставленої мети – перемогла".

Особисті зустрічі:

Це буде шоста зустріч української та литовської команд. У нас рівність – дві перемоги у Литви, дві у нас і ще одна нульова нічия.

Прогноз 112.ua: 0:2