Засуджені за заворушення на Євро-2016 вболівальники повернулися до Росії

Російські вболівальники були засуджені у Франції до двох років позбавлення волі за безлади

Літак з Парижа з засудженими у Франції російськими вболівальниками Олексієм Еруновым і Дмитром Горбачовим приземлився в Москві, передає "Чемпионат.сом".

Рішенням марсельського суду вболівальники отримали терміни від одного до двох років позбавлення волі, але 17 січня вони були звільнені.

Новини за темою: Поліція підтвердила факт нападу на турецьких вболівальників у центрі Києва

Нагадаємо, Шпрыгин був затриманий у приміщенні московського готелю Holiday Inn, де проходила конференція Російського футбольного союзу. Одночасно в офісі ВОБ почалися обшуки. Пізніше лідер російських вболівальників повідомив, що силовики відпустили.

Новини за темою: УЄФА відкрив справу на "Динамо" і "Бешикташ" через бійки між вболівальниками

Російські футбольні хулігани влаштували безлади під час чемпіонату Європи 2016 року у Франції, причому в скандал виявилися замішані сам Шпрыгин та інші члени ВОБ.Французькі власті вислали тоді Олександра Шпрыгина з країни, він спробував тут же знову в'їхати, але був вигнаний повторно.Після цього міністр спорту Росії і за сумісництвом президент РФС Віталій Мутко заявив, що ВОБ буде виключено з РФС.

Французькі власті вважають, що з російської сторони активними учасниками зіткнень були не менше 150 осіб, затримати яких не вдалося з-за хорошою організації.

Джерело: Чемпионат

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...