"Ювентус" - "Аякс": Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Туринці і амстердамці продовжать з'ясування відносин

З відкритих джерел

"Ювентус" - "Аякс". Юні таланти тен Хага сьогодні намагатимуться продовжити своє дивовижне подорож по Лізі чемпіонів. Матч "Ювентус" - "Аякс" можна дивитися на каналі "Футбол 2".

16 квітня, 22:00

Турин, "Ювентус Стедіум"

Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу

"Ювентус" - "Аякс" 1:2 (перший матч 1:1)

Гол: Роналду, 28 - де Бек, 34, де Лигт, 68

"Ювентус": Щенсни, Де Шильо (Канселу, 64), Сандро, Бонуччі, Лайки, Пьяніч, Матьюді, Джан, Роналду, Дибала (Кін, 46), Бернардерски.

"Аякс": Онана, Вельтман, де Лигт, Мазрауи, ван де Бек, Блінд, Шене, де Йонг, Нерес, Тадіч, Зиеш

68 хв. ГОЛ!!! ДЕ ЛИГТ!!! Аякс дотиснув Юве! Після подачі кутового захисник головою вбив м'яч у ворота!

64 хв. Де Шильо в грі змінює Канселу.

62 хв. П'яніч врятував Юве, перехопивши в підкаті простріл Зиеша. А той віддавав на де Бека, який був перед воротами.

58 хв. Де Бек шикарно закручував м'яч у праву дев'ятку, але Щенсни знову на висоті!

52 хв. Щенсни! Випад Аякса завершився виходом Зиеша на ворота суперника справа, але голкіпер Юве зреагував!

46 хв. Кін поміняв Дибала.

34 хв. ГОЛ! ДЕ БЕК!!! Зупинив м'яч у центрі штрафного після не кращого удару і впевнено пробив повз Щенсы.

28 хв. ГОЛ! РОНАЛДУ!!! Після подачі кутового Крішті головою вбив м'яч у ворота! Суддя подивився на всяк випадок VAR і вказав на центр поля!

22 хв. Красивий дальній удар вийшов у Матьюді, але Онана під стати удару красиво в стрибку дістав.

11 хв. Мазрауи отримав ушкодження і не може продовжити гру. Виходить Синкгравен.

5 хв. Небезпечно! Онана невдало вибив м'яч і влучив ним у Джана, але м'яч у ворота не відскочив.

Почали!

Добрий вечір, дорогі друзі. Чи впорається Юве з Аяксом?

Перший поєдинок між туринським та амстердамським клубами показав те, що всі і так знали: "Аякс" здатний грати проти будь-якого суперника, а Роналду - геній атаки. Сьогодні на полі мало, що зміниться. Хіба що "Ювентус" буде грати трохи більш впевненіше, гнаний своїми трибунами. Але саме цього від них можуть і чекати голландці, які вже встигли винести в цьому розіграші мадридський "Реал".

"Ювентус" після першого поєдинку міг забезпечити собі чемпіонський титул в Італії, але програв резервним складом СПАЛу. А в цей час "Аякс" без проблем розгромив "Ексельсіор" 6:2. В цьому матчі отримав пошкодження де Йонг, але він встиг відновитися до туринському матчу.

Новини за темою: "Ювентус" - "Аякс": Сьогодні відбудеться матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

М.Аллегри З відкритих джерел

Головний тренер "Ювентуса" Массимиллиано Аллегрі:

"Результат першої зустрічі нічого не значить. Попереду окремий матч, в якому треба зіграти з таким же настроєм, з яким ми грали проти "Атлетіко". Ми повинні поважати атаки "Аякса" і бути точними у побудові своїх комбінацій".

Прогноз 112.ua: 2:1