Якби забили другий гол, гра склалася б простіше, - Шевченко

Тренер збірної - про складний матч

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко Открытый источник

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над збірною Люксембургу. Про це повідомляє канал "Футбол 1".

"Почали дуже добре. Якби до 15-ї хвилини забили другий м'яч, думаю, гра багато в чому була б для нас простішою. Люксембург – дуже пристойна команда, вона вміє грати у футбол, є непогані гравці. Рахунок 1:0 – нервовий. Хлопці втомилися, бо було віддано дуже багато сил із сербами. Важко нам було робити заміни. У нас не було правого захисника. Ми бачили, що проблеми більше виходили з їхнього лівого флангу. Караваєв відпрацював дуже добре з сербами, він втомився. Тим паче він отримав картку. Коноплянку ми підготували, але два матчі поспіль зіграти дуже важко. Він зіграв відмінний перший тайм, у другому він десь підсів, тому випустили направо Коваленка, Циганкова поставили наліво. Яремчук відпрацював добре. І в центрі поля потрібна була заміна, але ризикувати в таких матчах не можна.

Новини за темою: Україна – Люксембург: Сьогодні відбудеться матч відбору Євро-2020

Люксембург взагалі не боїться виходити з оборони, їм втрачати нічого. Вони ризикували, в першому таймі помилилися кілька разів. У другому таймі у нас було кілька шансів для взяття воріт, але хлопці втомилися. До суддів претензій немає. Штрафні ввели якусь нервозність для нас. Там і моментів особливо ніяких не було, тому що П'ятов це все легко знімав. Але коли рахунок 1:0, ми розуміємо, що повинні виграти. Вважаю, хлопці із завданням впоралися, ми заробили 3 очки - це було головне завдання. Ніяких претензій до гравців немає, єдине – реалізація. Реалізуйте, буде вам набагато простіше. Розумію, що хлопці втомилися, вимагати більшого дуже важко. Як завжди – перша гра з хорошим суперником, віддаємо багато сил, а друга – добре підготовлена команда, з ними грати дуже важко", – сказав Шевченко в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Нагадаємо, збірна України після чотирьох матчів у своїй групі набрала 10 очок і посідає перше місце.