WADA отримала результати допінг-тестів російських спортсменів

Російських спортсменів можуть очікувати нові дискваліфікації за результатами перевірки допінг-тестів

ИТАР-ТАСС

Всесвітнє антидопінгове агентство отримало базу даних Московської антидопінгової лабораторії за період з січня 2012 року по серпень 2015-го. Про це 10 листопада повідомила прес-служба ВАДА.

Новини за темою: WADA виключило алкоголь зі списку заборонених речовин для спортсменів

Зазначається, що "електронний файл" вступив в агентство в кінці жовтня. Фахівці ВАДА продовжують її вивчати. Додаткові відомості про результати аналізу повідомлять на засіданні виконкому організації 15-16 листопада.

За інформацією газети The New York Times, дані в ВАДА надійшли від інформатора, а не через офіційні канали.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року ВАДА опублікувало доповідь, в якій звинуватив РФ в державній підтримці допінгу. У звіті зазначалося, що російські спецслужби покривали системне застосування допінгу російськими спортсменами, допускали "пряме залякування та втручання у роботу акредитованої ВАДА антидопінгової лабораторії в Москві.

Новини за темою: МОК розпорядився створити новий антидопінговий орган у структурі WADA

В серпні 2016 року у Всесвітньому антидопінговому агентстві закликали усунути російських спортсменів від всіх змагань, в тому числі і від Олімпіади. Це сталося після того, як допінг-проби "А" 14 російських атлетів з трьох видів спорту, взяті на Олімпійських іграх в Пекіні, дали позитивний результат.

При цьому 2 серпня сесія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) підтримала рішення виконкому організації від 24 липня не усувати російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів