"Ворскла" - "Спортинг": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Полтава прийме португальський гранд

"Ворскла" - "Спортинг". Після матчу з лондонським "Арсеналом" "Ворсклі" буде протистояти ще один відомий у Європі клуб. Онлайн-трансляція матчу "Ворскла" - "Спортинг" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

4 жовтня, 19:55

Полтава, "Ворскла ім. Бутовського"

Ліга Європи, 2 тур

"Ворскла" - "Спортинг" 1:2

Гол: Кулач, 10 - Монтеро, 90, Кабрал, 90+5

"Ворскла": Шуст, Пердута, Скляр, Кулач, Шарпар, Чеснаков, Коломоєць, Кравченко, Даллку, Артур, Дитина.

"Спортинг": Сален, Коатес, Жефферсон, Андре Пінту, Фернандеш, Акунья, Нані, Карлуш Мане, Д'ябі, Петрович, Гашпар.

Фінальний свисток!

90+5 хв. ГОЛ!!! Знову провал в обороні Ворскли. Шуст впорався з першим ударом, а після Кабрал добив м'яч у порожні ворота.

90 хв. Монтеро! ГОЛ!!! Та ну як так?! Упустили Монтеро в своїй штрафній гравці Ворскли, той прибрав захисника і пробив низом повз Шутста.

83 хв. Класно Ворскла розіграла штрафний і Дитина прострілював вздовж воріт, але ніхто не зумів замкнути.

79 хв. Нані дали пробити головою після подачі справа, але той відправив м'яч у руки Шусту.

64 хв. Шуст спокійно забрав м'яч після удару здалеку Фернандеша.

56 хв. Спортинг активно розпочав другу половину тайму. Але полтавці поки справляються.

45 хв. Нані отримав м'яч в штрафній і пробив, але Шуст витягнув удар.

35 хв. Бруно Фернандеш вирішив пробити здалеку, але м'яч полетів над воротах.

27 хв. Полтавці трохи просіли. Гості придушили і розігрують м'яч близько воріт Шуста.

17 хв. Коломоєць пробив неточно головою після подачі зліва.

10 хв. ГОЛ!!! КУЛАЧ!!! Підхопив м'яч на лінії штрафної і пробив - м'яч від рук Салена влетів у сітку!

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн сьогоднішнього дня в Лізі Європи.

Португальська команда приїжджає в Україну в якості одного з лідерів квартету.

Група Е

1. "Арсенал" - 3 очки

2. "Спортинг" - 3

3. "Ворскла" - 0

4. "Карабах" - 0

Полтавська команда продовжує набиратися досвіду ігор із суперниками європейського рівня. Після "канонірів", які не залишили шансів на очки українцям, зачепитися за позитивний результат хлопці Сачко спробує в домашній грі проти лісабонського "Спортинга". Португальці ще в минулому сезоні буцалися в Лізі чемпіонів з "Барселоною" і "Ювентусом". Але третє місце в чемпіонаті залишило їх за бортом елітного турніру. Доведеться шукати успіх у Лізі Європи.

Якщо в Лондоні "Ворсклі" протистояла ціла розсип зірок футболу, то сьогодні в Полтаві зіграють кілька відомих хлопців. Тут вам і колись зажигавший за МЮ Нані, і екс-захисник "Барселони" Жеремі Матьє, і колишня гроза Бундесліги Бас Дост. Так що, обмінятися футболками буде з ким.

Новини за темою: Я розчарований останніми 20 хвилинами матчу з "Ворсклою", - Емері

"Ворскла" після поразки в Лондоні, де вона зуміла двічі забити в кінцівці матчу, виграла обидва матчі чемпіонату України. Перемоги над "Зорею" та "Десною" демонструють, що команда набрала непоганий хід. А це в протистоянні з більш іменитим суперником, при належному настрої може принести полтавчанам перші очки в цій Лізі Європи.

Василь Сачко Фото з відкритих джерел

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко:

"Фаворитом є "Спортинг", але ми граємо перед своїми вболівальниками, тому немає альтернативи, окрім як боротися і битися Очікуємо на важку гру, але обіцяємо, що буде нелегко і "Спортингу". Ми зібрали достатньо інформації про суперника. У них хороша група атаки, сильний тренер, але немає жодної команди без вад. Постараємося їх використовувати".

Головний тренер "Спортинга" Жозе Пезейру:

"Ми розуміємо, що" Ворскла" непроста команда. Вони забили два голи "Арсеналу", програючи чотири м'ячі. Плюс обіграли "Зорю", яка вибила "Брагу". Вони грають агресивно, грають удома і зроблять все, щоб перемогти. Ми повинні заволодіти ініціативою, бути готовими до боротьби і повністю викластися для перемоги".

Прогноз 112.ua: 1:2