"Ворскла" – "Карабах": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Пора вже "Ворсклі" вдома перемагати

"Ворскла" - "Карабах". У четвертому матчі групи Ліги Європи підопічні Сачко візьмуть азербайджанський клуб. Онлайн-трансляція матчу "Ворскла" - "Карабах" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

8 листопада 22:00

Полтава, "Ворскла"

Ліга Європи, 4-й тур

"Ворскла" - "Карабах" 0:1

Гол: Абдуллаєв, 13 (пен)

"Ворскла": Шуст – Пердута, Чижов, Чеснаков, Артур – Дитина, Шарпар, Якуба (Карека, 56), Скляр – Кулач, Коломоєць

"Карабах": Хальдоурсон – Медведєв, Жежничак, Садигов, Геррье – Мічел, Гараєв – Абдуллаєв, Славчев, Зубир (Мадатов, 82) – Деларж (Озобич, 89)

Кінець матчу. Печаль

90+5 хв. Кулач зміг пробити після пасу Дитини зі стандарту - Хальдоурсон реагує!

89 хв. Озобич поміняв Деларжа.

84 хв. Кулач пробив з-за штрафної і пробив низом - голкіпер забрав.

82 хв. Мадатов вийшов замість Зубира.

77 хв. Карека зумів прийняти м'яч в чужій штрафній і пробити через себе, але Хальдоурсон забрав м'яч.

76 хв. гра Поновилася.

Знову на трибунах загорілися фаєри. Суддя знову зупиняє гру. І навіть веде команди в роздягальні.

63 хв. Скляр руками зупинив прорив Абдуллаєва - жовта картка.

61 хв. Ох! Деларж після навісу справа не зміг пробити у боротьбі з Пердутой, який підіграв собі рукою. А добивання Зубира пройшло мимо воріт.

57 хв. Медведєв зірвав атаку полтавців - жовта картка.

56 хв. Замість Якубу на поле вийшов Карека.

52 хв. Якубу грубо грає в центрі поля - жовта картка.

50 хв. Палять фаєри на трибунах. Матч зупинено.

49 хв. Шуст погано вибиває м'яч, але в боротьбі з Деларжем забрав.

44 хв. Хороший навіс виконав Дитина, Артур скинув під удар Кулкачу, але того випередили захисники.

40 хв. Ворскла намагається атакувати, але чомусь взагалі не б'є.

34 хв. Геррье грубо зіграв проти Якубу - жовта картка.

27 хв. Не вдається поки Ворсклі поки пробратися крізь захист Карабаху. Гості виглядають дуже впевнено.

13 хв. ГОЛ!! АБДУЛЛАЄВ!!! Шуст майже дістав удар! Майже...

12 хв. Артур віддав поганий пас у свою штрафну, м'яч перехопив Медведєв і Шуст його збиває. Пенальті!

6 хв. Непогана Ворскла на початку матчу в атаці. Пердута непогано подав у штрафну і Коломоєць пробив головою повз ворота.

Починаємо!

Поки що "Ворскла" йде на третьому місці в своїй групі, але цілком здатна поборотися за більш високі місця.

Група Е

1. "Арсенал" - 9 очок

2. "Спортинг" - 6

3. "Ворскла" - 3

4. "Карабах" - 0

В Агдаме, де проходив перший матч між командами, полтавській команді нарешті пощастило. Вони знову забили, але в цей раз зуміли зберегти свої ворота в недоторканності. Сьогодні у підопічних Сачко схожа завдання. У "Карабаху" є гравці, здатні вирішити результат у свою користь. В гостях їх вдалося закрити, тепер це потрібно зробити в Полтаві.

"Ворскла" зараз взагалі в хорошій формі. Обігравши "Карабах" в Агдаме, полтавчани виграли ще три матчі, двічі забивши "Олімпіку", "Чорноморцю" та "Львовом". "Карабах" також виграв свій матч внутрішнього чемпіонату. Але після матчу з "Ворсклою" це була єдина перемога.

Нагадаємо, переможний гол в Агдаме забив Владислав Кулач.

Також нагадаємо, що крім "Ворскли" свій матч Ліги Європи сьогодні зіграє "Динамо".

Новини за темою: "Ворскла" – "Карабах": Сьогодні відбудеться матч Ліги Європи